Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 42/

  • 31 334
  • 741
# 555
На мен серията много ми харесва пък... Не мога да опиша, но такова нещо ми се гледа - смислено, без много комедия /не обичам комедии по принцип/, без прекалени драми... Да е истинско....
Серкан е съсипан пред очите ни. Влюбен, обичащ, изплашен, тъжен, разочарован, изпълнен със съмнения, с мисли, с въпроси. Търси причини да се самоуеди че няма причина да страда заради случилото се в миналото, но все нещо, все някоя дума го пращат в черни мисли. Но не може и без нея, вече е прекалено привързан ... Не може да пази тайната, но няма сила и да я каже....
Май после ще си върна всички негови сцени - да го слушам и гледам. Адски добре изразява емоциите на герия си  Керем, дори не е нужно да казва и дума.

Изгледах пак сцената майка - син... Когато я гледах без да мисля за нищо, без да се опитвам да превеждам, само да слушам /като гледам никога не си превеждам, нямам нужда/, и.... сцената беше още по-въздействаща... Единственото което приех че му дава  като съвет Айдан беше - да не крие, защото Еда рано или късно ще разбере, но болката и въпросите ще я съсипят... А какво друго ще направи - дали ще си тръгне или ще опита да остане с нея, ще реши той и каквото и да реши ще е най-правилното...
Виж целия пост
# 556
Много съм доволна, момичета! Много ми харесва епизодът, а дори не го гледам с български буквички. Simple Smile Балнсиран е. Редуват перфектно ситуациите. Разсмиват те, натъжават те, ядосват те. Отново имахме няколко силни диалога, които те карат да се замислиш. Темпото е добро. Харесва ми и това, че малко по малко открехват вратичките с мистериите - коя е Фифи, защо Еда е сменила фамилията си и не се разбира с баба си. Освен това, когато видя Еда и Серкан заедно, обичащи се, светът спира да се върти. Супер късмет имаме с тези двамата. Така хубаво да стоят един до друг. Пу-пу!
Виж целия пост
# 557
Имаше едни думи на Еда, преди да му подари робота " На колкото и години да е човек, винаги има нужда от баща ". Ако някой го сближи с баща му, пак ще е тя, но след много време ...Няма да е скоро
Виж целия пост
# 558
Алекс, много много много благодаря за превода, мненията и разяснението.
След като изгледам няколко пъти коя да е серия със субтитрите, накрая гледам сцените точно като теб - гледам лицата, слушам думите, без да чета превода. И без това съм го научила наизуст. Наслаждавам се и потъвам в играта н аактьорите, в емоцията на момента и в мелодиката на езика, нищо че не ми е роден. Така се възприема най-пълно.
Виж целия пост
# 559
Добре се движим сега, на второ място. Дано накрая не се прецакаме нещо ... Simple Smile
Виж целия пост
# 560
Керем е от хората, които изиграват емоциите. Не се налага да гадаеш какво чувства. Или те кара да гадаеш какво чувства, ако трябва да се скрие...
Иначе и на мен не ми е роден, но така се случи че живея в град, където много се говори... С времето го научих, макар че много малко хора около мен занят колко добре го зная, повечето изобщо не подозират че го владея. Обичам да ги изненадвам.



Хареса ми
Ефе - Надявам се и Серкан да хареса мястото и срещата. До колкото разбирам той не си пада по катива неща
Еда - Не не, самому отнема време
Ефе - Вай, добър защитник си има

Еда казав че всичко изгжлежда страхотно
Ефе - Като видиш каква храна съм избармл заради теб ще припаднеш

Серкан няма да издържи много тук . Както казват комшиите "студен вятър духа между тях "

Ефе казва че се раздва че може да се докосне до вълшебството на Серкан
Серкан отвръща че нито има вълшебшебства в негое, нито вълшебни ръце, не може да прави магии
Еда - аз знам че ти владееш магията. Видях го с очите си /от годежа сцената с бижуто/

Ефе докарва Серкан до бяс..V Поръчал палачинки за ЕДа, защото знаел че ги обожавала. Поръчал и за себе си. За Серкан - не, защтото той не обичал сладко

Виж целия пост
# 561
Сериалът на Толгахан ни изпревари, трети сме за момента ...
Виж целия пост
# 562
не мислете за рейтинги - FOX няма готов сериал, с който да ни сменят, немислимо е да ни завършат набързо като МГ...
Виж целия пост
# 563
Това фирмено събиране ми харесва като сцена! Нямам търпение да го гледам с превод. Има няколко комични момента, само като гледам Серкан, Енгин. Сега Серкан обяснява нещо за служителите и го прави със сърце, като гледам. Вай бе! Роботът вярно имал сърце. Явно ще има и драма накрая. Това ще е черешката! Браво на сценаристи, режисьори, монтажисти. Евала! Толкова ми харесва епизодът, че даже рейтингът спря да ме интересува. Simple Smile
Виж целия пост
# 564
Серкан хваща за думите на Ефе, че искал да познава хората с които работи и показва че познава всеки с най-малките им подробности и тайни.

Лейля обичала да чува името си, защото имала иначе паник атаки
Пъръл искала да стане певица всъщност
Казва хубави думи и за Енгин /не започних какви бяха малките подробности за него/. За Селин казва само че добра в ПР-а. Нищо лично

Ефе: Ами Еда ?
Това ще си го запазя за себе си
Виж целия пост
# 565
И кво за Еда, кво... Sunglasses ей скръндза не каза
Виж целия пост
# 566
Какво става братле, кво е на ръката ти
Ударих масата
Едарил си масата..хмМ
Енгин, вчера не беше ли със сищите дрехи
Да, що не може ли да облечеш едни и същи дрехи
я се доближи. Ухаеш на женски парфюм и то познат


Серкан показва вълшебнитес и умения на Еда...Сладките ми те
Виж целия пост
# 567
Много ми харесва серията, не знам за вас Simple Smile
Големи сладури Simple Smile


Виж целия пост
# 568
Ти от кога се познаваш с Ферит
Аз па помислих че има нещо. Запознахме се по едно време


Хм, Селин е чула разговора им. А Джерен призна че намира Ферит за интересен мъж


Какво пък търси Сейфи в къщата на Айдан... Ох, много се разсейвам да мисял за минали сцени
Виж целия пост
# 569
Огромно +1, много съм доволна, че ще понеса гадния край дори... Simple Smile
Много ми харесва серията, не знам за вас Simple Smile
Големи сладури Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия