Стилът ни според възрастта - тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 3)

  • 76 599
  • 776
# 675
Не гледай само къса и кадифена. Може и дълга и от плат. Самият силует е навсякъде.

Днес гледах в мола, май само в туйнсет нямаше тази "прекрасна" тенденция.

Виж целия пост
# 676
Страхотна е. Да имах и аз такава кожа. Бих я носила в смарагдово зелено
Виж целия пост
# 677
Така, не съм ви чела, защото в аптеката е ад.
Съгласна съм с всички мнения, които не ме одобриха като съчетание на облеклото.Под палтото съм с кожено яке, по принцип така нося тази рокля и с ток.Сега идва голямото НО, в аптеката е лудница, не се спираме, опашките са извити, няма време за тоалетна, не говорим за ядене или пиене не нещо.Гледам да ми е удобно и само удобно.Суета и мода са забравени към момента.Напълняла съм страшно много през последните години и не нося панталони/дънки.Крия се.
По рано носех това палто със слим дънки, поло прилепнало по тялото и боти на висок ток.Ще ме одобрите, сигурна съм.Към момента ще се въздържам от снимки, докато не мине пандемията, защото няма да се вписвам в темата.
Не съм докачлива и приемам всякакви критики и забележки!

Ах, Мелинда-прекрасна рокля!Ако имаше бал на кмета щях да се напъна и да се вталя за нея, обаче няма, така,че отлагаме отслабването/да се чете с усмивка/

Дези, искам снимки, ако някое ти е голямо, знаеш, че съм насреща да приютя.

Телефонът ми прегррява, съобщения валят безспирни, хора, които никога не са ме търсили, сега го правят на ден по няколко пъти и по този повод като вдигна телефона и казвам "Майка Тереза слуша".
Бъдете здрави, момичета,вие и семействата ви!
Виж целия пост
# 678
Боже каква драма е настанала. Нали за това е темата, да коментираме. Тонът ми не смятам, че е бил лош, напротив.
Сиска, не съм казала, че не съм те одобрила, то това и остава, а че има и други вариянти.
Виж целия пост
# 679
Няма драма, тук сме все на 40+!
Разбира се, че има и други варианти.
Виж целия пост
# 680
Аз предпочитам критика в прав текс отколкото да ходя с нещо неподходящо,то затова и стила ми е изчистен. Винаги вярвам че от страни по добре се вижда.
И аз покрай ковид ходя доста неглиже въпреки че се преобличаме на работа.
Виж целия пост
# 681
Критиката е нещо силно субективно.
Виж целия пост
# 682
Здравейте, момичета?
Чета/следя Ви от известно време... Приемате ли нов член на групата?
Виж целия пост
# 683
Не приемам критики от 20 - -.  Аз също не критикувам.
Ако съм поискала съвет - приемам с удоволствие, но далеч не от всеки. Само от хора, чийто стил аз съм харесала и одобрила.
Виж целия пост
# 684
Критики приемам от всички аз. Като съм се изтипосала публично, ще ме критикуват. Иначе коя ще приема и коя не, си е вече отделен въпрос. Simple Smile
Виж целия пост
# 685
Аз съм на същото мнение. Като не приемаш критики, не се показваш. Или в първия пост на темата да се отбележи, че темата е Покажи се 40+ и да не се коментира нищо по снимките, които гледаме.
Виж целия пост
# 686
Дами, има как и да се поднесе критика, не се правете на ощипани госпойци.

Отношение и уважение трябва.
Виж целия пост
# 687
То даже нямаше и критика. На мен лично палтото и обувките страшно ми харесаха. Полата не я виждам добре, казах, че като дължина двете не ми пасват. Наборката даже смятам, че не се засегна.
Някои хора приемат нормално обсъждане като заяждане или критика, странно за тема на 40+, мислих, че това се надживява на около 20.
Виж целия пост
# 688
Ако питате мен съм родена да не работя и да се нося така😜обаче пусти късмет ме пропусна😀
Виж целия пост
# 689
Сисе, къде се видя напълняла не знам. Изглеждаш чудесно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия