Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 28

  • 46 611
  • 748
# 375
Ха, ха, Злати, ще стане интересно, ако Асуман приеме любезността му погрешно. Каквато е сребролюбка...
Поне да не тика дъщеря си на дъртофели.

Интересно каква е интригата между Чаатай и баща му... Само лудата Фериде  ли или има нещо друго.

‐----------------
Какво откриха тия, химическо чистене ли?
Виж целия пост
# 376
Емир и Джанер са взели ателие за химическо чистене - с надпис Халитджан.И Йълдъз  ще работи с тях?
Виж целия пост
# 377
Асуман е дошла пак да си опита късмета...
Виж целия пост
# 378
Асуман дойде да сватосва Йълдъз и Чаатай.Хасан Али каза,че не е в добри отношения с него.Той избираше часовник,може да е бил за сина си....И ето,че ги срещнаха двамата... в апартамента на Йълдъз
Виж целия пост
# 379
Бавно и полека се сближават Йълдъзка, Чаги и Халитджанчо.
Йълдъзка как хитро набута бебето в ръцете му и после ги фотна.

––––––––––––––––––––––

           

           

         

На Шахика май не й се отдава засега да се справ с Мерт.
Тоя се оказа голям хитрец....
Виж целия пост
# 380
Мерт и Шахика се жалваха на Хасан Али и той ги привика.Да си оправели отношенията иначе ще предприеме мерки и няма да им хареса.
А Ендер получи подарък от Хасан Али....
Зехра и Асуман какво избират ? Thinking
Хасан Али изпрати по шофьора си три кутии на Асуман.Тя помисли,че са подаръци,а се оказа-баклава.
Виж целия пост
# 381
Асуман и Зехра подготвят поредния бизнес провал. Но го няма Халит да покрива щетите...
Виж целия пост
# 382
Йълдъз на кафе при Чаатай и заспа...Simple Smile така,че Чаатай гледаше Халитджан и му говореше...
Виж целия пост
# 383
Добре им се получи конушмата на Халитджанчо и аби Чаатай.

Какво чух, Чаги кани Йълдъзка в Кападокия ли? Хотел спомена..
Виж целия пост
# 384
Хайде приятелят на Чайтай хареса Йълдъз,сблъска се с нея в ресторанта...и въпреки,че беше с черната перука я позна...Simple Smile

СМС са получени ...

Реклама....
Виж целия пост
# 385
Злати, дали ще има още?
Мислех, че това с есемесите ще е накрая.
Но  е раничко.

Йълдъзка е пълна с номера.

           

           

           

           
Виж целия пост
# 386
Дъга, пуснаха втори реклами така,че явно е финала с СМС-те!Да видим ще пуснат ли фрагман?Благодаря за компанията! Hug

Шахика:-По дяволите!
Виж целия пост
# 387
А, това беше гадно...
Едва издържах будна рекламите и пак няма да има фраг.
Кратичка беше серията сякаш, но така е по-добре.

И аз благодаря за компанията, Злати.
Чак не мога да повярвам, че Ендер и Шахика имат толкова малко екранно време.
Не се оплаквам, напротив, харесва ми.

Лекичка от мен!
Виж целия пост
# 388
Добро утро,дружки!



Честит ни последен месец от годината-наситен с празници и забавления!

ЗЯ

💥Эда Еджен: "Эпоха женщин-боссов уже началась. Даже с самого начала мира она была женщиной на заднем плане, которая производила, воспитывала, вдохновляла. Больше нет фона, нет молчания. Каждая женщина, которая хочет работать, производить, управлять, достигнет этого. Все увидят, что мысль,производство, талант, власть в женщинах. На столах встреч, полных мужчин, они не смогут взять наши идеи и заставить себя уговорить, что это здесь делает! Внимательные и тонкие идеи женщин, их творчество выйдут на свет. Менталитет, который полагается только на мужчин,вернется. Привыкайте к женским боссам". - сказала она.


излезе рейтинга....много сме добре..Simple Smile


ЧД

Снощи пуснаха 2-ри фрагман...покрай ЗЯ забравих да го пусна...Simple Smile



с руски превод
https://vk.com/turkiee?z=video-46308288_456244485%2Fb7d3d9b455c7 … pl_wall_-46308288

ПВС

Hands Plus1Hands Clap


рейтинга с всички сериали от снощи...

▪TOTAL:

1. #ПробуждениеВеликиеСельджуки - 8.89% (+0.85)

2. #ЗапретныйПлод - 8.53% (+0.03)

3.#Чукур - 7.93% (+0.38)

6.#ДочьПосла - 6.22% (-0.24)

▪АВ:

1. #ПробуждениеВеликиеСельджуки - 10.45% (+1.21)

3. #ЗапретныйПлод - 7.33% (+0.10)

4. #Чукур - 5.88% (+0.55)

7. #ДочьПосла - 4.30% (-0.57)

Желая ви приятен ден и щастлив месец! HugTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 389
Злати Hug , мерси за инфото
Ако можеш пусни и озета на ЧД , има го на руски
Здравейте къзларки Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия