Абонаментни кутии в България - Тема 13

  • 68 028
  • 746
# 300
Teзи ladybox не ми вдъхва никакво доверие... Поне сайт да си бяха направили.
Кутиите на Фулбокс много ми харесаха. Те ще имат и някакви gift издания скоро, имаше стори снощи.
Кутията на Кибрит сутринта се намаляваше до 35 лв с код ANTOANET10, сега пак е 45 лв. Laughing
Големи заигварки с цените. Grin Доста прецакани са тези, кото си я поръчаха още щом я пуснаха за около 50 лв. с доставката.
Виж целия пост
# 301
Именно. И аз съм от тези и се чувствам прецакана, което не е ок, защото предполагам всички така се чувстват.
Виж целия пост
# 302
Утре тръгват декемврийските кутии на Кибрит. На Mudmasky има 2 продукта. Ако някоя е била от бързите, които успяха да поръчат кутията, нека разкрие какво друго съдържа кутията.
Виж целия пост
# 303
My full box Направи си сам кутия от 9
😍😍😍
Виж целия пост
# 304
Аз много харесвам продуктите на Mudmasky,  но за съжаление не успях да се добера до Кибрит за декември. Моля,ако някоя от Вас, реши да се раздели с тях да ми пише Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Има  качена в Кибрит какво горе-долу има в кутията...яд ме е, че не се вредих, на зя мен е некоректно, че я пускат в продажба преди  да издадат продукт.
Виж целия пост
# 306
Аз поръчах от тази кутия, нова е за мен, но гледах видеа с не лоши продукти е! ДА видим! Пък и цената е добра!
Виж целия пост
# 307
Хитреят много Кибрит. Аз още нямам известие за получаване, дано е, защото се добрах да поръчам на "втория транш" декемврийската кутия, че ако ме пропуснат, ще им драсна клечката 😁
Виж целия пост
# 308
Аз имам имейл от Кибрит, че утре ще е в офиса. Сутринта ще отида да си я взема. Адвента на Myfullbox ми хареса. Не е нищо невероятно, но всичко може да ми влезе в употреба без лака за нокти, така че съм доволна.
Виж целия пост
# 309
Ако някой иска Декемврийския Кибрит да ми драсне лс, мога да пренасоча моя. Пробвах лятната и есенната маска на Mudmasky, на моята ужасно изранена и зачервена кожа нямаха абсолютно никакъв ефект и не съм сигурна дали искам да експериментирам с още два продукта... Neutral Face
Виж целия пост
# 310
Благодаря за интереса към Кибритчето 🤗
Ще го пренасоча към дамата, която ми писа първа.
Виж целия пост
# 311
Доволна съм от адвент кутията на Фулбокс, няма да използвам само лака, тъй като съм с гел.

Кога пускаха кутията на Марви, на 10 декември ли? Искам да си я поръчам и приключвам с кутиите (за тази година поне Laughing )
Виж целия пост
# 312
Нали ще качи някой кутията на Кибрит, да видя какво съм изпуснала и тази на белбокс да видя какво ме очаква Wink За първи път поръчвам белбокс. Обаждат ли се по телефона преди да изпратят кутията или не?
Виж целия пост
# 313
Да, на 10ти, имам напомняне в 10 да проверя за марвито веднъж ако мога да се доредя и аз.Не че съм дебнала, ама като разбрах как бързо свършват и те..
За кибрита - очаквам кутия днес, но ще си я видя по стечение на обстоятелствата след 20дена Smirk Колебая се много да надникна ли ако я покажете или да ми бъде изненада
Виж целия пост
# 314
Нали ще качи някой кутията на Кибрит, да видя какво съм изпуснала и тази на белбокс да видя какво ме очаква Wink За първи път поръчвам белбокс. Обаждат ли се по телефона преди да изпратят кутията или не?
Обаждат се само първия път за потвърждение на абонамента. Иначе само съобщението за пратка от куриерската фирма. Този месец за първи път получих e-mail известяване, че Belle Box-a пътува към мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия