Абонаментни кутии в България - Тема 13

  • 68 032
  • 746
# 330
Някой назад в темата беше споменал за нова кутия - Book Box, чието описание звучеше доста добре. Може ли линк към нея, понеже не я откривам.
Виж целия пост
# 331
sugar_baby, имат страница във фейсбук:
Скрит текст:
  Book Box- книжарница за нови и прочетени книги
Виж целия пост
# 332
Здравейте, момичета!

Отдавна следя темите понеже съм абсолютно пристрастена към кутиите 😂 Имам абонамент за Кибрит и БелБокс от началото на годината и Мфб от лятото насам, но досега нещо не намирах време да се включа в дискусиите.
И понеже и аз като много от вас съм тотално зарината с продукти (макар постоянно да подарявам кутии на приятелки и роднини по поводи, с продукти, които не ми допадат или са ми в повече) съм решила да прекратя 2 от абонаментите.
Вие от коя кутия бихте се отказали? За момента мисля това да са Белбокс и Мфб.

Също искам да попитам за мнения относно маската за коса от последния Кибрит, ако някой вече я е ползвал 🤗 ?

И дали някой си е поръчвал DiceBox?
От известно време попадам на тази кутия и мисля да я пробвам, да не ми е пък съвсем без нищо 😂
https://www.dicebox.bg/
Имат и страничка в инстаграм.
Виж целия пост
# 333
За коя маска питаш на Кибрит, за косата ли?
Виж целия пост
# 334
За коя маска питаш на Кибрит, за косата ли?

Да, тази с хиалуронова киселина.
Виж целия пост
# 335
Маската въобще не ми харесва.  Омазнява косата. Въобще не съм възхитена. Нито остава аромата. Един балсам за коса ще се справи по-добре от нея. Голяма реклама му дръпнаха
Виж целия пост
# 336
На мен ми я пратиха за тест и всъщност много ми харесва и още я ползвам.
Виж целия пост
# 337
Все пак зависи от косата и от какво има нужда в момента Доста индивидуално е.
Виж целия пост
# 338
Прочетох за маската, че е за суха коса...нанасям само по краищата на косата ми /защото към корените е мазна/, добре ми заглади и омекоти на допир косата. Доволна съм.
Виж целия пост
# 339
Аз бих оставила МФБ.
От Кибрит имам малко повече разочарования, а и къстомър сървис на МФБ е много по мил ...за зариването с козметика - опция е направи си сам.

Здравейте, момичета!

Отдавна следя темите понеже съм абсолютно пристрастена към кутиите 😂 Имам абонамент за Кибрит и БелБокс от началото на годината и Мфб от лятото насам, но досега нещо не намирах време да се включа в дискусиите.
И понеже и аз като много от вас съм тотално зарината с продукти (макар постоянно да подарявам кутии на приятелки и роднини по поводи, с продукти, които не ми допадат или са ми в повече) съм решила да прекратя 2 от абонаментите.
Вие от коя кутия бихте се отказали? За момента мисля това да са Белбокс и Мфб.

Също искам да попитам за мнения относно маската за коса от последния Кибрит, ако някой вече я е ползвал 🤗 ?

И дали някой си е поръчвал DiceBox?
От известно време попадам на тази кутия и мисля да я пробвам, да не ми е пък съвсем без нищо 😂
https://www.dicebox.bg/
Имат и страничка в инстаграм.
Виж целия пост
# 340
Има една група във ФБ "Вещи  на търг" и забелязвам, че се продават продукти на Кибрит, които явно собственикът не ползва. Може би и от други кутии, но не знам какво съдържат. И поне някой друг ще ги ползва, а вие ще си върнете част от парите.
Виж целия пост
# 341
Трябва и аз да я проверя тази група, че и аз се чудя къде да ги слагам вече, но пък все се изкушавам.
Но и това да снимаш, качваш, преговори - занимавка си е .

Някой ползвал ли е шампоана TIGI Bed Head Fully Loaded? Гледам МФБ са го пуснали в кутиите по избор и се чудя.
Виж целия пост
# 342
Аз бих се отказала от MFB...
Предимно от техните кутии съм зарината с някакви червила, моливи, гланцове и маски в пакетче. Определено "Направи си сам" е "Уау", когато издебнеш хубави продукти. Advent кутията не ми хареса изобщо - един куп "дреболии", месечната е по-добре. Кибрит и Good Box си остават фаворити за мен.
Виж целия пост
# 343
Аз съм много доволна от маската за коса от Кибрит, омекотява косата и аромата остава дълго време, слагам само в краищата.
Виж целия пост
# 344
Със смесени чувства съм за маската. Не бих я купила отново ( не заради продажната цена Wink ) не е нещо уау. Ползвам я за краищата, понеже ми омазнява. Използвала съм доста по бюджетни варианти с по добро действие върху косата ми.
Харесвам Кибрит. Май само него. Почти не се гримирам, ако слагам грим ще е сертифициран натурален и съм капризна за цветове, консистенция и тн. Гоодбокс не ми е ок, заради храната в нея, козметиката която предлагат не ми е интересна, доста от нещата съм ползвала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия