НОЕМВРИйчета 2❤2❤ - ТЕМА 8

  • 47 784
  • 733
# 150
Аз не съм експерт, ама това ми звучи много крайно като изказване.

На мен също ми се струва крайно..да съм отпаднала или да ми преливат кръв да...но чак да умра..
Виж целия пост
# 151
Lady, това ми звучи нереално - моят хемоглобин е 99-100(поне беше толкова преди 2 седмици) и никой нищо не ми е казвал за раждането, освен да си пия желязото до тогава. Малко май е преувеличила лекарката ти, при положение че операции се правят на хора и с хемоглобин 60...
Виж целия пост
# 152
Здравейте, бъдещи мами! Много съм притеснена и ще ви помоля да дадете мнение ако някоя от вас е била в подобна ситуация. Влязох в 9 месец. Хемоглобина ми е 96. Гинеколожката ми е казала, че ако тръгне да се ражда трябва да го спрем, защото може да умра. Някоя от вас имала ли е подобен проблем?
Да го спрат Thinking Close
По-скоро да ти беше изписала желязо, да ти обърне внимание на кои храни да наблегнеш, но да го спрат раждането, ми се струва абсурдно.
Виж целия пост
# 153
На мен също ми се струва доста крайно изказването на гинеколожката, дори стресиращо. Моят хемоглобин преди две седмици беше 107, пия си хранителната добавка и мисля, че нищо повече няма да се предприеме засега. При първото ми раждане хемоглобина ми беше 80, но нямам спомен нещо да е предприето. Възтанових се бързо.
Виж целия пост
# 154
Понякога се чудя как може някои хора, лекари, да говорят така! И то на бременна!
Пиеш ли желязо? Говори да.гоИ увеличите или смени. По принцип не е много ок да си с нисък хемоглобин, ама чак пък толкова..... Ако пиеш желязо, наблюдават те и после продължиш да пиеш и след раждането, положението е в рамките на нормалното.

Аз да ви кажа едно трикче за в големите супермаркети: за да пазя човека след мен на дистанция, заставам пред.количката Simple Smile Защото като поотпуснаха мерките и мен започнаха много да ме дразнят хора,.които ми дишат във врата. То и без пандемия ме нервират, какво говорим за ситуацията сега.....
Много се ядосвам, защото заради изборите буквално оставят множество държави на самотек. Страх ги е да въведат по-строги мерки за бизнеса.
Виж целия пост
# 155
Скрит текст:
Понякога се чудя как може някои хора, лекари, да говорят така! И то на бременна!
Пиеш ли желязо? Говори да.гоИ увеличите или смени. По принцип не е много ок да си с нисък хемоглобин, ама чак пък толкова..... Ако пиеш желязо, наблюдават те и после продължиш да пиеш и след раждането, положението е в рамките на нормалното.

Аз да ви кажа едно трикче за в големите супермаркети: за да пазя човека след мен на дистанция, заставам пред.количката Simple Smile Защото като поотпуснаха мерките и мен започнаха много да ме дразнят хора,.които ми дишат във врата. То и без пандемия ме нервират, какво говорим за ситуацията сега.....
Много се ядосвам, защото заради изборите буквално оставят множество държави на самотек. Страх ги е да въведат по-строги мерки за бизнеса.
Пия желязо - малтофер + витамини. Ще ми влива желязо. Много е притеснена и каза, че работата е сериозна.
Скрит текст:
Здравейте, бъдещи мами! Много съм притеснена и ще ви помоля да дадете мнение ако някоя от вас е била в подобна ситуация. Влязох в 9 месец. Хемоглобина ми е 96. Гинеколожката ми е казала, че ако тръгне да се ражда трябва да го спрем, защото може да умра. Някоя от вас имала ли е подобен проблем?
Да го спрат Thinking Close
По-скоро да ти беше изписала желязо, да ти обърне внимание на кои храни да наблегнеш, но да го спрат раждането, ми се струва абсурдно.
Пия желязо даже ще ми го вливат.
Виж целия пост
# 156
MrsAlwaysRight  Честито бебенцеее 🥳 Бъдете много здрави и щастливи 🥰 Мога ли да те помоля когато имаш време да споделиш някои подробности от Шейново (прием, необходим багаж, графици за бебета и майки, храна...) и аз живот и здраве ще раждам там с Вецев и сега тези въпроси са ми на първо четене 😃 Ако искаш на лично за да не занимаваме тук момичетата ❤💐
Gerta с теб сме! 🤩
Аз също ще се радвам да чуя скорошно мнение за Шейново относно храна излизане посещения прием и т.н

И аз се присъединявам. Simple Smile Ще ми бъде полезна информацията.

И аз съм там, и аз с Вецев 😀😀😀
Виж целия пост
# 157
Много интересно как ще го спрът раждането ако почне, ама айде. Ти си пиеш железен препарат, решили сте за вливки ок. Има жени със таласемия и хемоглобин 70, секцио при това, правят им кръвопреливане и всичко си идва по местата. Щом се знае, че е нисък, следи се и това е, ако се наложи се предприемат мерки. Как ще заявиш ти на бременна жена 9ти месец "Ако тръгнеш да раждаш, ще умреш с този хемоглобин", тя нормална ли е. При това стойност 96 дори не е нещо фрапантно ниско.
Виж целия пост
# 158
Много интересно как ще го спрът раждането ако почне, ама айде. Ти си пиеш железен препарат, решили сте за вливки ок. Има жени със таласемия и хемоглобин 70, секцио при това, правят им кръвопреливане и всичко си идва по местата. Щом се знае, че е нисък, следи се и това е, ако се наложи се предприемат мерки. Как ще заявиш ти на бременна жена 9ти месец "Ако тръгнеш да раждаш, ще умреш с този хемоглобин", тя нормална ли е. При това стойност 96 дори не е нещо фрапантно ниско.
Аз съм на същото мнение, но е близка на роднините на гаджето ми и според мен иска да се подсигури.
Виж целия пост
# 159
Да се подсигури като ти изкарва акъла? Това е безумие. 😱
Виж целия пост
# 160
Идвам да ви се оплача момичета 😞
Току що излязох до магазина и не знам как се препънах, но зверски се изсипах на земята. Много се изплаших , т.к паднах на една страна и не знам колко силно съм си ударила корема .... не мога да се успокоя и да се побера в кожата си как допуснах да се случи това 😢  Сега полегнах малко  и поне усещам малкия  как ме ритка ...
Дали да не отида не преглед или да си изчакам часа в петък ?! 
Възмутена съм от хората просто ... докато бях на земята нито един човек не се спря да ме пита как сте, имате ли нужда от помощ или просто да ми подаде ръка да стана. Подминаваха ме все едно съм камък ...  не не нямам думи просто !
Виж целия пост
# 161
Герта, стискаме палци и успех. Всичко да мине по възможно най-добрия начин.


MrsAlwaysRight  Честито бебенцеее 🥳 Бъдете много здрави и щастливи 🥰 Мога ли да те помоля когато имаш време да споделиш някои подробности от Шейново (прием, необходим багаж, графици за бебета и майки, храна...) и аз живот и здраве ще раждам там с Вецев и сега тези въпроси са ми на първо четене 😃 Ако искаш на лично за да не занимаваме тук момичетата ❤💐
Gerta с теб сме! 🤩
Аз също ще се радвам да чуя скорошно мнение за Шейново относно храна излизане посещения прием и т.н

И аз се присъединявам. Simple Smile Ще ми бъде полезна информацията.

И аз съм там, и аз с Вецев 😀😀😀

И аз се нареждам в отбора на Шейново с д-р Вецев.
Виж целия пост
# 162
Лина19, честно възмутена съм от това, което си написала. Как може никой да не ти обърне мнимание, да помогне. То дори и да не беше бременна не е приемливо, а какво да кажем в това състояние. Още повече, че си накрая на бременността и за слепеца е видно състоянието ти.
Наистина, това равнодушие за мен граничи с жестокост. 😡
Виж целия пост
# 163
Е, сладурки Simple Smile Роди се Матей, точно 3кг,49 см, здрав е и всичко е наред. Измъчиха ме, но ако акушерките не ми бяха помогнали още щях да съм с 4см разкритие. Нямам разкъсвания, шевове, или други подобни. Аз приключих, мойта слубда вече е изслужема 😜❤️😘
Виж целия пост
# 164
Е, сладурки Simple Smile Роди се Матей, точно 3кг,49 см, здрав е и всичко е наред. Измъчиха ме, но ако акушерките не ми бяха помогнали още щях да съм с 4см разкритие. Нямам разкъсвания, шевове, или други подобни. Аз приключих, мойта слубда вече е изслужема 😜❤️😘
Вече си уволнена, Герти 😂
Честита радост и бъдете здрави и много много щастливи! 💙🐣🌹

Лина, не се тревожи да не вдигне кръвно или пулс! По-добре се обади на лекаря ти, за да бъдеш спокойна, защото уплахата може да те съсипе.❣️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия