На пазар във Варна - тема 60

  • 34 716
  • 739
# 135
Шивачката зад Крамер - от 9,30 до 17,30, обедна почивка от 12,00 до 13,30. На снимката има и телефон.

Виж целия пост
# 136
Виждали ли сте някъде манголд и салата валериана?

Салата валериана видях преди малко в Лидл.
Виж целия пост
# 137
По препоръката на Хай скоро давах пердета на посочената чивачка за ушиване на перделък. Доволна съм. За 90см перде ми взе 3 лева. Не зная като цена това как е, но действа бързо и качествено. Simple Smile
Виж целия пост
# 138
Моля, препоръчайте ми алерголог.
За възрастен, не дете, млад мъж.
Май имам спомени, че е обсъждано, но отдавна.

Днес пулмоложката ми предложи Малячкина и Бочева. Нямам преки впечатления все още. Тепърва ще мисля дали да ходя.
Малячкина съм я посещавала преди около10 години за дете и не помня нищо.
Виж целия пост
# 139
Момичета,от къде физически мога да купя крем за ръце на SNB във Варна.От онези големите с помпа които мани-кюристките ползват.
https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2F4beauty.bg … CFQAAAAAdAAAAABAE
Виж целия пост
# 140
Аз поръчвах от сайта на СНБ. По време на черния петък имат добри намаления. Физически се продаваха в едни салон в двора на Облеклото (до бариерата), но там разтуриха търговската дейност от училището и не знам, дали още го има. В пъти по-изгодно е да пазарувате директно от производител/ вносител. Даже бих препоръчала лосионите на OPI, CND, Cuccio от Nailpolishdirect.
Виж целия пост
# 141
Момичета,от къде физически мога да купя крем за ръце на SNB във Варна.От онези големите с помпа които мани-кюристките ползват.
https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2F4beauty.bg … CFQAAAAAdAAAAABAE

Вземала съм неща на SNB от магазин, който е в двора на Текстилния техникум на Чаталджа. Водеше се козметичен център Финес. Предполагам на този телефон могат да те ориентират и за други места - +359 885 966 417.
Виж целия пост
# 142
Може ли да ми препоръчате презареждаеми батерии и зарядно?До сега не съм ползвала и не знам има ли някаква разлика във видовете.
Бобчита, ние сме купували и ги ползваме и до сега за различни устройства примерно-- дистанционни, мишки, тримерн наММ, четка за лице за тиийнеджъра, уреда за мерене на кръвно и много други. Самите батериите се сменят след брой зареждания, а зарядното си остава. Ако можеш вземи си универсално зарядно в което могат да се зареждат и ААА и АА . В началото зарядното и комплект батерии вървят заедно. После вече сме Купували само батерии зареждаеми на различни марки, сякаш няма особена разлика стига да не са нонейм някакви.  Извинявам се за разбъркания пост.
Виж целия пост
# 143
Реге,мерси.Аз искам точно и за АА и за ААА да става,ако кажеш и къде да ги търся  ще съм много благодарна.
SNB ,мисля че има и в Двата щъркела на Сливница.
Виж целия пост
# 144
Реге,мерси.Аз искам точно и за АА и за ААА да става,ако кажеш и къде да ги търся  ще съм много благодарна.
SNB ,мисля че има и в Двата щъркела на Сливница.

Зарядни има в  магазини  Фотосинтезис, Техномаркет, Технополис, Ардес, Фотопавилион, предполагам и в други подобни Simple Smile
Виж целия пост
# 145
Реге,мерси.Аз искам точно и за АА и за ААА да става,ако кажеш и къде да ги търся  ще съм много благодарна.

Зарядни има в  магазини  Фотосинтезис, Техномаркет, Технополис, Ардес, Фотопавилион, предполагам и в други подобни Simple Smile
Навсякъде където продават техника. В големите хипермаркети може да има промоции.
Виж целия пост
# 146
Комбинирано зарядно за батерии АА и ААА имам от Елимекс, доволна съм от него, но се продаваше без батерии.
Виж целия пост
# 147
Някой знае ли, дали ако закупя мобилно устройство, примерно от Теленор без план, ще има някакво обвързване и разлика, понеже не знам защо, но са с по 100-150 лева по-евтини, отколкото да кажем в Технополис и т.н.?
Виж целия пост
# 148
Щом е без договор няма какво обвързване да има, но по-евтини при мобилев оператор за пръв път чувам.
Технополис и Техномаркет не са критерии. Те също държат високи цени.
Скоро купувах и при мобилен оператор дори с договор беше по-скъп отколкото в магазин за телефони (ситител, скайфон...)
Виж целия пост
# 149
Имате ли наблюдения в коя лаборатория в центъра има най-малко наплив,и по кварталите съм склонна,навсякъде работят с бебета,нали?
И за нефролог отзиви?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия