На пазар във Варна - тема 60

  • 34 718
  • 739
# 165
Благодаря за мненията,ще знам и на какво да обърнем внимание при прегледа,което не е малко!
Виж целия пост
# 166
Не е по темата, но случайно някой от вас да е подавал сигнал за опасна детска площадка, за да ремонтират съоръжение? Къде да се обадя? В общината?
Виж целия пост
# 167
Може би в кметството по район първо.
Виж целия пост
# 168
Подадох сигнала. Е, препращаха ме на няколко телефона, но в крайна сметка се свързах с правилните хора Grinning
Слагам тук телефоните, информативно, ако ви се наложи някой път: 052 820 808/ 809/ 810/ 811
Виж целия пост
# 169
Аз писах имейл със сигнал до кметството преди време, защото така имам доказателство, че съм подала сигнал. Въпреки, че не пращат отговор, все пак до две седмици проблемът бе решен.
Виж целия пост
# 170
В 12 звъннах, в 16:30 пързалката беше ремонтирана. Едно голямо браво! Изненадах се приятно!
Виж целия пост
# 171
В 12 звъннах, в 16:30 пързалката беше ремонтирана. Едно голямо браво! Изненадах се приятно!
Не мога да повярвам,ние за един тротоар снимки,че конкурс трябвало ,че не знам какво.След година и малко разгеле го оправиха.
Ели-Мели,браво за сигнала преди всичко.
Виж целия пост
# 172
Подадох сигнала. Е, препращаха ме на няколко телефона, но в крайна сметка се свързах с правилните хора Grinning
Слагам тук телефоните, информативно, ако ви се наложи някой път: 052 820 808/ 809/ 810/ 811

Общинско предприятие "Управление на проекти и озеленяване". - аз също след една дълга борба и чаканка за действие по подаден сигнал в районното кметство, в крайна сметка стигнах до тях. И от тогава директно като видя някакъв проблем - пускам имейл до официалния адрес за сигнали и слагам имейла на това ОП в копие. И им звъня по телефона отново за потвърждение, че са го получили. Някъде даже имам телефона на един от бригадирите на работниците Sweat Smile
Виж целия пост
# 173
Здравейте, мога ли да извикам някой с рейнбоу за един матрак? Искам да се изтупа, ако може да препоръчате , благодаря!
Виж целия пост
# 174
Здравейте, препоръчайте ми оптика с по- голям избор на рамки и по- нормални цени. Ако изобщо има такава. Ще сменям очилата на тийнейджър.
Виж целия пост
# 175
Виж тази в сградата на Градска болница и зад Театъра. Също така имаше и една до Синия пазар. Не знам какво точно сърсиш.
Аз в момента съм в процес на търсене на оптика където все още работят качествено с минерални, стъкла а не с пластмасови.
Виж целия пост
# 176
Аз съм много доволна от Оптика Тина на уличката на цветята на Чаталджа в посока към Мартини бара. Често имат и намаления. Много са прецизни при очния тест.
Виж целия пост
# 177
Аз от обикаляне по оптиките си купих бюджетни рамки от оптиката на Николай Чудотворец. Имаше доста модели на прилични цени,но за стъклата ми обявиха яка цифра. Та се наложи да отида до Делта Планет, оптиката срещу Оринджа.
Виж целия пост
# 178
момичета , трябва ми адрес точен и телефон на социалното ,което беше в младост в онази порутена сграда .. някой има ли идея дали бланките ги няма в нета ?
Виж целия пост
# 179
В момента се помещават в сградата на Здравна каса, на петия етаж, ако не се лъжа. За телефон - успех, аз така и не намерих актуален и ходих на място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия