Августовски бебета 2020 ! Тема 3

  • 21 191
  • 744
# 390
Вашите деца смениха ли си косичките?? Моя до скоро му капеше косата, сега в тръгнала да излиза новата
Виж целия пост
# 391
и аз се опитвам да сме навън колкото се може по - дълго, преди обед около 3 часа задължително, без значение времето, следобед ако не е много нервна, отново около 3 часа... нищо не мога да свърша из нас ама все ми е тая щом детето иска навън и е спокойно.
Виж целия пост
# 392
Около вкъщи всичко е строителна площадка и не я извеждам често, но я слагам да спи в количката на двора (особено тези дни, защото иначе дремва 30тина минути и се събужда).
Започна да се обръща от гръб по корем. Засилката и е много смешна, сякаш е Супермен. Не всеки път и се получава.
Мами, които имате по-голямо детенце, можете ли да ми кажете нещо за регресията на съня в 4ти месец? Четох много из нета, но би ми било полезно да чуя мнения от вас. Hug
Виж целия пост
# 393
Аз не я извеждам всеки ден, а много ми се иска. Но не мога да преценя как да я облека. Тя заспива на мен, оттам вариантите за обличане са изключително трудни с една ръка. А не ми се иска да я навличам и да я приспивам така. Единствено ако има някой вкъщи да ми помогне с обличането на суитчър, шапка и терлички, мога да изляза. Иначе не става. Когато я оставя в количката И започна там да я обличам, се буди.
Да ви го похваля онЗи уред за сополките. Вече една седмица всеки ден го ползваме и наистина става бързо и без рев. Дори и да се случи нещо по-упорито и да смуча повече време, изобщо не реагира, което за мен беше много важно. Иначе е борба. Определено си заслужи парите.
Сега изпробвам още една китайска приумица за бебеносене. Като насъбера  впечатления и ако са добри- ще споделя отново.
Снощи се почерпих с една чаша червено вино, слава Богу тя си поспа повече и се минаха доста часове до кърменето.
Пия добавки и ставите продължават да ме болят. Дали да си взема и колаген.
Виж целия пост
# 394
Ами, аз имам голямо дете , но не го помня по месеци. Но той много рано започна да спи по цяла нощ. Не е имал промяна в съня си. Най- много 2 или 3 пъти да е трябвало да го приспива . Което включваше да стоя в стаята при него или да го гушкам. Моите деца са толкова различни , че не мога да казвам нищо какво ще в с другите деца , предвид, че двама братя са като деня и нощта..
Виж целия пост
# 395
Ние сме на морето и определено не е приятно да вали, да духа и ти да си навън, още по-малко пък с бебе, което недоволства в количката Sweat Smile Ние все още почти не излизаме. Последно миналия вторник бяхме навън и след кратка дрямка, трябваше аз да го нося, а моята приятелка да бута количката. Гледам поне да проветрявам постоянно вкъщи.
Вечер става ужасеееен. Само мрънка и пищи, направо ми иде да се скрия някъде. Снощи го мъчих с кърмене да заспива към девет и нещо, защото ме побърка... И днес спа до 9,изтощен от тоя рев Sweat разбира се с постоянно ядене/джвакане през нощта, горе долу бях будна на всеки час.

Бони, и мен ме боляха ставите. Не пия нищо, но започнах да ям месо и като цяло протеин всеки ден и се оправи.
Виж целия пост
# 396
Ох.. за пръв път проблем с акането. Досега винаги е акал след всяко хранене, а се случи 2 дни да не ака.. Накрая дадох едно сиропче, което педиатърката каза, изака се и сега пак само напишкани памперси... Нищо не сме сменяли в последните 2-3 седмици, а и е на кърма. Нямам идея каква е причината Sad
Поне спи през нощта. От няколко дни спи по 7-8 часа без прекъсване, което означава, че по толкова спя и аз! Направо е рай, не ми се беше случвало отдавна😃
Виж целия пост
# 397
Ехааа, Минт, не ти ли се препълват гърдите нощно време с тези паузи. Моите, ако се минат 4-5 часа, са на косъм да се пръснат. До колкото знам, ако бебето не се мъчи, без изхождане може да бъде и 7 дни.
Нашият дневен сън тотално куца. Днес е направила 3 дрямки по 15-20 Мин и се буди със скимтене.
Виж целия пост
# 398
Mint , педиатър ли ти препоръчам да дадеш сироп на 2я ден след последна дефекация!? Два дни са нищо, детето расте, чревната флора се мени, качеството на кърмата, метаболизма, усвоеното количество също... 
Maraya, разбирам те, живяла съм в един от най-ветровитите градове в БГ, живяла съм и много години във Варна, имам опит и с Бургас....ама на мен и това време до ми харесва:) хахахха Друго си е да те жулне един хубав леден вятър, докато очите ти се пълнят със сълзи и леден,силен дъжд, а сополът ти замръзва още в носа хахахсхах При вас , толкова на север не съм била, но и там ще вирея добре.(като хлебарките съм, само храна да има хахаха)
Виж целия пост
# 399
Аз спрях с честите излизания. Трябва да му купя яке, имам само космонавт. Но още не е толкова студено, че да го обличам с него. Излизали сме за малко със слинга. Но или той или кака му ще мрънка да се приберем. И аз се предавам. Стават късно, закусваме по обяд и то дошло врем да спи дългият си сън.
Виж целия пост
# 400
Някой мисля, че беше публикувал снимка за примерно облекло за носене в слинг и раница... или се бъркам.🤨 Дали ще може снимката отново? 😊
Виж целия пост
# 401
Ние излизаме всеки ден, не е чак толкова студено , поне в Пловдив е 12 градуса, нито духа, нито вали Simple Smile облечени сме с дънки, две блузки и якенце и завити с 2 одеала.
Все пак не може да се затворим цяла зима вкъщи, то оттук нататък по- топло няма да става Simple Smile

Иначе ние косичка не сме сменяли, не е падала нашата, само малко по- дълга е станала Simple Smile
Виж целия пост
# 402
Лелеее, Harista, описа моя кошмар Joy ненавиждам вятър и студ. Виж, явно си е до човек (и бебе). Хич не смятам да седя вкъщи до пролетта, само се моля да му е по-интересно в количката скоро. Ще ви кача снимка да видите какво му е изражението след 2 минути навън.

Sob
Виж целия пост
# 403
Днес като излязах в 11.15, се прибрахме в 2.30. През цялото време дреме, събужда се за малко и пак продължава. Това е единственото място където спи без проблем и без да мята ръце и крака. Заспива в количката още докато излизаме от вратата.
Виж целия пост
# 404
Аз имам един тънък космонавт и както е с дрехите вкъщи, тикам в космонавта и в количката и едно одеало и толкова. Мятам дъждобрана ако вали/ ръми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия