Фермата сезон 6 Тема 8 /26.10-01.11/

  • 67 179
  • 1 826
# 1 605
Кухо Канче ще победи... майка му, яд ме е
Виж целия пост
# 1 606
Май май кухата ще излезне жилава. Много бърза бре.
Виж целия пост
# 1 607
Иваниандрей открито си подкрепят Кухо Канче...
точно,но и тъй не ми е ясно ,защо го правят....
Виж целия пост
# 1 608
Ще спечели Ваня с около 2мин аванс като гледам.
Виж целия пост
# 1 609
Няма шанс Поли
Ваня ще бие с 2, 3 минути някъде :о
Виж целия пост
# 1 610
Поли само Ангел и Данчо я подкрепяха, докато агитката на Кухото Пипи е много адекватна.
Водещите си я подпират отвсякъде, ама им трябва вътре заради Пешко, че поне е пълнеж за продукцията.
Поли си е самостоятелна и там няма какво да излъчват.
Виж целия пост
# 1 611
Аз съм за Ванче, ама не ме бийте, моля ви!:smile:
Виж целия пост
# 1 612
Иван и Андрей много надъхват Ванчето - дразнещо е.
Виж целия пост
# 1 613
Техниката ще бие издръжливостта май.
Виж целия пост
# 1 614
По добра ще е Ваня. Поли изгуби много на последната грда. Ваня цепи по добре.
Виж целия пост
# 1 615
Определено агитката на Ваня има поне 50% принос в победата, която предстои.
И техниката беше водеща, да. Казах ви аз.
Виж целия пост
# 1 616
Поли само Ангел и Данчо я подкрепяха, докато агитката на Кухото Пипи е много адекватна.
Водещите си я подпират отвсякъде, ама им трябва вътре заради Пешко, че поне е пълнеж за продукцията.
Поли си е самостоятелна и там няма какво да излъчват.
И всички да бяха за нея, личи си, че Поли не е пипала много във Фермата. Ваня редовно кове, цепи, работи с ръцете си. Поли само губеше форма с всеки ден.
Виж целия пост
# 1 617
Ваня цепи по-добре..какви мощни замахвания  от това 40кг тяло..браво!
Виж целия пост
# 1 618
Яд ме е, че злобното кухо канче продължава. Много хлъзгава скумрия.
Виж целия пост
# 1 619
"Викаме Поли Хубавенска и официално ѝ съобщаваме, че ще си ходи." Grinning

Бе пак добре се представи на арената, не е като един Асен, например.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия