МБАЛ Надежда - тема 18

  • 75 180
  • 727
# 135
Здравейте, избрала съм да се следя в Надежда при д-р Тодор Димитров. Какви отзиви имате за него? Скоро ми предстои и първата ФМ при д-р Даниел Георгиев. Имате ли отзиви и за него? Hug
Супер пич е! Аз съм изключително доволна, била съм няколко пъти при него, мислех, че не  следи ЖК, той май се занимава с тежки случаи... Супер е лекарят. При Илиев съм била много отдавна, той май също е много добър лекар. За ФМ съм супер доволна от др. Богданова, Тодор Димитров не ви ли насочи към нея? Аз отидох при Чачева на ранния БХС, след това тя излезе в отпуска и ми се обади Михова и много съжалих, че не послушах тогава д-р. Димитров, щях да си спестя към главоболия и сълзи...


На мен др Димитров при предложи Чачева или Георгиев, но д-р Чачева нямаше свободни часове за моя период и записах при д-р Георгиев. Надявам се всичко да мине добре! А относно д-р Димитров, за момента и аз съм очарована от него, голям шегаджия, готин човек и си личи, че е опитен специалист. Аз още не съм записана на ЖК, та ще видим как ще процедираме там, но се надявам да може да ме следи поне от време на време!
Виж целия пост
# 136
Здравейте! Някой дали е раждал в Надежда при д-р Марта Дончева? До колкото знам, тя не е на щат там, но има договор с болницата и води раждания? Също така дали някой е правил опит за VBAC в Надежда? Има ли нещо като акушерско звено, както в Св. Лазар и Св. София (на Мазнейкова)? Има ли някакъв начин човек да се запознае с някои от акушерките? Аз имах много травмиращо секцио преди 2-3 години и с тази бременност се надявам на естествено раждане. Много ми се иска да попадна на екип, който активно да ме подкрепи... Особено сега, с Ковид мерките, таткото явно няма как да присъства и ще имам още по-голяма нужда да се чувствам сравнително комфортно, а болницата е абсолютно непозната за мен.
Виж целия пост
# 137
Доколкото знам в Надежда може да се плати и пакет "избор на акушерка", струва 600 лева. Моя позната така е раждала с акушерка Стаменова.
Виж целия пост
# 138
Единствената акушерка, която може да се избере персонално е Надежда Стаменова. Другите акушерки работят на смени и Ви поемат тези, които са дежурни.
Виж целия пост
# 139
Единствената акушерка, която може да се избере персонално е Надежда Стаменова. Другите акушерки работят на смени и Ви поемат тези, които са дежурни.

При секцио може ли ? или е само за естествено раждане ?
Виж целия пост
# 140
Доколкото знам няма избор на екип. Ако секциото е планово може да се разберете с определен лекар и то да бъде направено, когато той е на смяна. При спешно секцио мисля, че отново Ви поемат, тези които имат дежурство.
Виж целия пост
# 141
Здравейте, не се следя в Надежда, но ако реша да раждам там мога да избера лекар, при когото да родя нали? Също така кого бихте ми препоръчали?
Виж целия пост
# 142
Здравейте, не се следя в Надежда, но ако реша да раждам там мога да избера лекар, при когото да родя нали? Също така кого бихте ми препоръчали?

В Надежда няма избор на екип. Ако си планово секцио и имаш контакти с конкретен лекар, можеш да се уговориш с него и да съобразите датата със смените му.
Виж целия пост
# 143
Единствената акушерка, която може да се избере персонално е Надежда Стаменова. Другите акушерки работят на смени и Ви поемат тези, които са дежурни.

При секцио може ли ? или е само за естествено раждане ?
При секцио не Ви трябва определена акушерка. Там оперира АГ. Аз бях планирала дата за секцио с моята докторка, тогава, когато тя е на смяна. Обаче детето реши да излиза по-рано и съответно оперира АГ-то и екипът, който беше дежурен.
Виж целия пост
# 144
Единствената акушерка, която може да се избере персонално е Надежда Стаменова. Другите акушерки работят на смени и Ви поемат тези, които са дежурни.

Не намирам нищо по този въпрос на сайта им. Дали имате допълнителна информация? Как става този избор, колко по-рано трябва да се заяви, има ли среща за запознаване със състоянието?
Виж целия пост
# 145
И на мен много ми хареса акушерката Стаменова. Тя обаче в една от лекциите, които водеше каза, че ако е била нощна или цял ден на работа, а вие й звъннете да идва за раждане, няма как да се случи, защото няма да е адекватна. Вижда ми се разумно. Да каже някой запознат дали е така.. може би поема избор на акушерка с условието, ако е налична....
Виж целия пост
# 146
Единствената акушерка, която може да се избере персонално е Надежда Стаменова. Другите акушерки работят на смени и Ви поемат тези, които са дежурни.

Не намирам нищо по този въпрос на сайта им. Дали имате допълнителна информация? Как става този избор, колко по-рано трябва да се заяви, има ли среща за запознаване със състоянието?

Това, което имам като информация е от лекция на живо в болница Надежда, преди пандемията и началото на онлайн лекциите. Тогава Надежда Стаменова лично даде тази информация. Каза, че е добре да бъде потърсена 35/36-та седмица, да се запознае с жената, да я прегледа и да обсъдят раждането. От това, което намирам в мобилното им приложение за запазване на часове - в момента тя води индивидуални консултации за раждане в мол парадайз - може да си запишете час и да получите информацията, която Ви е необходима.
Виж целия пост
# 147

Това, което имам като информация е от лекция на живо в болница Надежда, преди пандемията и началото на онлайн лекциите. Тогава Надежда Стаменова лично даде тази информация. Каза, че е добре да бъде потърсена 35/36-та седмица, да се запознае с жената, да я прегледа и да обсъдят раждането. От това, което намирам в мобилното им приложение за запазване на часове - в момента тя води индивидуални консултации за раждане в мол парадайз - може да си запишете час и да получите информацията, която Ви е необходима.

Страхотно! Много благодаря!
Виж целия пост
# 148
Може лш някой да ми помогне за отмяна на час през приложението? Не виждам такава опция.
От половин час чакам на телефона за разговор с оператор, неуспешно за сега.

И също така др. Фурлакис преглежда ли с направление?
Виж целия пост
# 149
Може лш някой да ми помогне за отмяна на час през приложението? Не виждам такава опция.
От половин час чакам на телефона за разговор с оператор, неуспешно за сега.

И също така др. Фурлакис преглежда ли с направление?

Мога да коментирам само първия въпрос - и аз след неравна борба да отменя час през приложението преди време се предадох и го направих чрез кол центъра. На въпроса ми има ли все пак начин да се извърши директно през платформата, отговорът беше, че няма. Информацията ми е от преди няколко месеца, ако не е актуална, ме коригирайте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия