Звездни компромати - Ноември'20

  • 231 653
  • 2 357
# 285
Вазов, Йовков, за мен изобщо не е непозната.
Виж целия пост
# 286
Не видях отзиви за стайлинга на Мелания в изборния ден.

Виж целия пост
# 287
Мелания още ли е Фърст лейди? Кога им излизат резултатите?
Виж целия пост
# 288
Мелания още ли е Фърст лейди? Кога им излизат резултатите?

Можело бая да се проточи, до месец... Много оспорвана битка.
Виж целия пост
# 289
Мелания още ли е Фърст лейди? Кога им излизат резултатите?
Можело бая да се проточи, до месец... Много оспорвана битка.
Във ФБ го видях:
Резултати от изборите в САЩ:
26% Тръмп
22% Байдън
52% Герб

Grin

****
Лиан Раймс гола за да покаже псориазиса си:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 290
Бориса имаше един преходен период, в който много ми харесваше. Беше с по-светла коса и много естествена. Сега снимките ѝ са замазани и обработени като на всички останали. Не ми допада толкова силно подчертаване на чертите на лицето.
Скрит текст:
Не се заяждам, но такава дума никъде не съм срещала. Не е като да не съм чела старите ни класици. Ако някой намери тази дума в речник или в някакъв абзац от произведение - много ще съм благодарна, да сподели. Лично аз ще се обогатя.
П.п. за думата лековит никой не спори.
Срещала съм я в стари български песни. И като малка я знам от разни разкази, по-конкретно в израза "чудо чудовито", но нямам спомен точно в кои.
Виж целия пост
# 291
Още една Сара Дж.Паркър и семейство тръгнали да гласуват...https://www.instagram.com/p/CHI6aQPDvTA/?utm_source=ig_embed

Тая Ли ан Раймс и тя ли превъртя?
Виж целия пост
# 292
не знаех че Лиан Раймс има псориазис : /
много я харесвам като певица :Р
на Мелания роклята ми е с Версаче принт,или бъркам?харесва ми,де...
Виж целия пост
# 293
не знаех че Лиан Раймс има псориазис : /
много я харесвам като певица :Р
на Мелания роклята ми е с Версаче принт,или бъркам?харесва ми,де...
Роклята не е лоша. Интересно ми е какъв ще е стайлингът на Мелания ако не преизберат Тръмп...Bowtie
Виж целия пост
# 294
За Мелания- роклята е Гучи за 4000 $ , обувките са Louboutin за около 495 лири , чантата е Hermès за 13 000 паунда. Гласувала е сама в Палм Бийч, без Тръмп, който е дал вота си още на предварителните избори.
Виж целия пост
# 295
Ех тези Лобутен Heart Eyes
Виж целия пост
# 296
Много е модерен този принт в момента - има го от Масимо Дути, Туин сет, Пинко до Гучи .
Виж целия пост
# 297
Лубутен от френски Wink В черно ще е като загуби Тръмп. Ще ми липсва стилът и
Виж целия пост
# 298
според мен Тръмп ще спечели
добре де,Мелания от къде толкова пари?!
шегувам се Grinning
Виж целия пост
# 299
Залагам, че източно европейският кич ще си пробие отново път. Grin
Но пък и ще е по-умерен кич. Няма да е като през 2005 година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия