Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 46/

  • 34 398
  • 740
# 630
Ей за тази красота говоря 😍 съвършена е просто, поне в моите очи ❤
Виж целия пост
# 631
Този ребус неин ли е? В профила ѝ в Туитър не го виждам като че ли.. А и принципно е по-"многословна" в ребусите...
Виж целия пост
# 632
Редактирам се, мъжът ми е пипал настройките на телефона и ми е запомнил фалшив профил на Айшето. Много се извинявам, че ви заблудих ...
Виж целия пост
# 633
Момичета, аз се чудя следното, нека и нашата домакиня каже как е най-добре - дали да не изпишем темата до довечера, за да не се местим в новата къща баш по време на епизода? Че тогава Алекс превежда, коментираме си и да не настава объркване в коя тема да се пише и т.н. Simple Smile
Виж целия пост
# 634
Че колко му е да изпишем 7 страници за 4 часа? 😜😜😜😜😜
Виж целия пост
# 635
Аз съм съгласна Simple Smile
След като си оправих настройките - това ми попадна в Туитър, Феновете се надяват довечера отново да имаме целувка, имало последователност на епизодите Simple Smile

В края на епизод № 11 имало и чакат в края на № 18 също да има.
Виж целия пост
# 636
15 коментара са на страница, така че ..... 105 коментара и сме готови Simple Smile
Виж целия пост
# 637
Ах, дано феновете са прави! Какви теории на коспирацията развиват, шапка им свалям. Simple Smile

Попаднах на един много интересен пост аз. Само ще ми трябва време да скрийншотна всичко и след това ще ви го споделя. Да се посмеем заедно.

Междувременно ви оставям с една много хубава песничка:
https://www.youtube.com/watch?v=pESGaNdqV5c
Кадрите са подбрани много добре и има страхотни паралели с нашите. Heart
Виж целия пост
# 638
Сряда е, момичетааа Smiley

Вероятно няма да мога да гледам онлайн, но ще ви чета и по-късно ще наваксам и ще ви правя компания с Wine Glass!

Да ви мине бързо денят!
Виж целия пост
# 639
Да пуснат ребуса, днешния хаштаг и ето ви почти 100 поста, докато ги разкостим.

Иначе да Ви кажа, бях почнала да гледам Güneşi beklerken с малко пред убеждение, мислих че ще мк дойде прекалено тийн, Керем ( героя) ме дразнеше в началото... А сега... Не е честно, да му се не види, искам да не харесам нешо, което играе, да ме разочарова, та да си кажа - а, ето и той е човек, не може па да е чак толкова добър...
Виж целия пост
# 640
Готова съм! Малко бекграунд с пояснения - един фен на сериала си е поиграл с апп, който променя лицата и е направил мъжки версии на нашите героини. Има страхотни попадения! Много се смях. Споделям първата порция с вас.

Това е Хандун (и имена са им измислили Joy):

Всъщност Хандун не е никак зле. Дори е красавец. Малко на Джеймс Франко ми прилича.

Продължавам със СелиМ:

Който аз лично нарекох Селинджър Делукс. Joy Много е смешен. Прилича ми на ратайче от латино сериал. Така си го представям конярчето на Айдан. Joy

А това е Джерун:

И е шестото попълнение в Бекстрийт бойс. Joy

Нова порция след малко. Че 7 страници имаме да изписваме... Sunglasses
Виж целия пост
# 641
Честита сряда ! Нашият седмичен празник ! Вече нямам търпение за женското парти довечера и за новата серия.
    Е, вярно ,че е женско парти, но ако Керем ни се включи онлайн няма да го върнем предполагам Grinning

     Алекс ,мога ли да те помоля за превод на сторита на Керем и Ханде .Нещо пак се заиграват нашичките . И предварително Chocolate Bar
Виж целия пост
# 642
Представям ви Мелхмет, който изглежда много добродушен:

Според мен е ай ти (има гийк вайб просто) и сто процента е в търсене на сродната си душа!

А тоз жабок е Айдун ефенди:

Не мога!!! Joy Прилича ми на иконом от латино сериал.

Айферин бей пък е толкова симпатичен, според мен е от Персийската империя:
Виж целия пост
# 643
От официалния акаунт на сериала Simple Smile

Бърборанке, доста добри попадения има Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 644
И последно:

Този симпатичен ром е новият Аладин - Фифен.

Ето го и по-малкия брат на Ед Шийрън - Пърълдун:


И арабската версия на вълкът от Уолстрийт - Лейлотхан:


Както ви казах, много креативни фенове си имаме! Joy

п.п. mi_si, направо ме сърбят ръцете да си открадна тази снимка за аватар. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия