ОСМИ клас 2020/2021 - в Зуум, Тиймс, Мудъл или Вайбър, осмокласникът е хакер смайващ

  • 25 274
  • 726
# 135
За всички, на които им се пътува..Тюркиш са пуснали двупосочни билети София-Истанбул-София по около 100 евро и то с дати до май месец..Чудесен подарък, комбиниран с хотел, разбира се, или отправна точка за други дестинации! 😉
Виж целия пост
# 136
На мен ми се ходи в Перу
ама като гледам, на този етап - нъцки.
Нищо де, няма все така да е, но аз съм от хората, които ако не пътуват- не живеят.
Виж целия пост
# 137
Judy това с круизите по Дунав ми е супер и на мен...доста се заинтригувах. И аз много искам на немски - поради факторЪТ набор учещ немски сега. Обаче датите са през учебно време....

С това ДО или както са го кръстили там "от разстояние", никъде не са упоменали, че трябва да е от дома. Следиш ми мисълта, нали? Лаптоп, интернет и воала - изпраща домашно от Сърбия, влиза в час от Будапеща Wink
Виж целия пост
# 138
Не е, разбира се! Миналата година девойката я оформяха по испански на магистралата, на път за Гърция. Joy
Виж целия пост
# 139
Вас може да не ви притеснява тая работа, ама аз не се навивам - да вземат да ме окошарят в карантина на кораб. Ужас.
Виж целия пост
# 140
За всички, на които им се пътува..Тюркиш са пуснали двупосочни билети София-Истанбул-София по около 100 евро и то с дати до май месец..Чудесен подарък, комбиниран с хотел, разбира се, или отправна точка за други дестинации! 😉
И самият Истанбул не е за пренебрегване. С този Ковид обаче не знам какво ще правим. Не ми се седи карантина.
Оххх, как ми се пътува!
Виж целия пост
# 141
Judy това с круизите по Дунав ми е супер и на мен...доста се заинтригувах. И аз много искам на немски - поради факторЪТ набор учещ немски сега. Обаче датите са през учебно време....

С това ДО или както са го кръстили там "от разстояние", никъде не са упоменали, че трябва да е от дома. Следиш ми мисълта, нали? Лаптоп, интернет и воала - изпраща домашно от Сърбия, влиза в час от Будапеща Wink
Само като прочетох ДО и се сетих за какво ми говориш:))) Направо изключих бе.
Аз съм видно миткало в родата. Обичам да пътувам много. Наборът се е метнал на мама....миличкия:))) Последно в чужбина ходихме с него януари - на о.Занзибар и от тогава съм на котва дет се вика.
Сега в тази пандемия си обикаляме из България, но за кратки пътувания.
Виж целия пост
# 142
Вас може да не ви притеснява тая работа, ама аз не се навивам - да вземат да ме окошарят в карантина на кораб. Ужас.
Ако мога да избирам...мога да преживея карантина на кораб. Само да не си забравя цигарите и зарядното за Киндълчето милото.....и то като стопанката си обиколи света.
Виж целия пост
# 143
В моя случай и зарядното на Iqos-а, ама кой ще ме снабдява с Heets, нямам идея. Grinning
Шегувам се, аз много не обичам кораби и други плавателни съдове. Само за кратко мога да пребивавам.
Виж целия пост
# 144
Но пухкавите пантофи всяка година вървят Stuck Out Tongue
Много се впечатлих аз Simple Smile. Сериозно ли успявате да накарате тийнейджър да обуе пантофи? На щерката и на племенника ми все им е горещо и вечно има преговори да се обуят/ облекат подходящо за сезона.
Виж целия пост
# 145
Judy това с круизите по Дунав ми е супер и на мен...доста се заинтригувах. И аз много искам на немски - поради факторЪТ набор учещ немски сега. Обаче датите са през учебно време. Поне от линковете, които сподели. Дали ще има и за юли? Нещо срещала ли си?

Ние искаме  първо да консолидираме посоката и броя дни и тогава ще звъня директно да питам в съответната фирма,  която сме избрали, за графика за догодина.
До сега местата се заемаха рано, но сега ще е различно.
Ние също обмисляме юли.

Но пухкавите пантофи всяка година вървят Stuck Out Tongue
Много се впечатлих аз Simple Smile. Сериозно ли успявате да накарате тийнейджър да обуе пантофи? На щерката и на племенника ми все им е горещо и вечно има преговори да се обуят/ облекат подходящо за сезона.
Моите от ранна детска възраст са по чорапи и не съм се старала да ги убеждавам в друго. Laughing
Пижами не ползват - спят по тениски. Потници малкият не носи също.
Обича да си легне със суичъра и да си сложи качулката на главата. Така спи. Отказала съм се да споря за такива неща.
Виж целия пост
# 146
Имаме обявено дете в класа на набора, контактно с болен. Пратиха ни съобщение, в което изброяват всички ученици по класове, които са под карантина било с +тест, било само като контактни лица. Изпратиха ни и анкета, подобно на тази от основното училище. Този път не знам как да я попълня, защото ми е пределно ясно какъв ще е резултатът. Виждам страхът в очите на учителите. И ми е жал вече. Ядът ми мина.Не ме притеснява контактното дете при нас. И без това не са общували на живо повече от 10 дена. Всички сме срещнали и/или ще се срещнем с такъв човек.
Виж целия пост
# 147
От посочените дестинации само Перу ме заинтригува. Преди 2-3 години децата бяха една седмица в Истанбул на състезания по ориентиране и казаха, че в по-кошмарен град като трафик не са били.
Аз не обичам многолюдни места. На мен ми дай безлюдни планински райони. На кораб съм пребивавала за кратко и веднага ме хваща морска болест. Не ставам за мореплавател. Пътува ми се принципно. Обичам да съм на друго място, но ми тежи стигането до там. Отделно недолюбвам  приготвянето на багаж. Когато изобретят телепортацията, ще съм най-щастливият човек на земята.
Виж целия пост
# 148
Днес и ние получихме анкета за основното училище - питат ОК ли сме за 10 дни ДО поради много отсъстващи учители. Класната на дребния си е на работа, но писах, че мога да осигуря достъп.
Много се впечатлих аз Simple Smile. Сериозно ли успявате да накарате тийнейджър да обуе пантофи? На щерката и на племенника ми все им е горещо и вечно има преговори да се обуят/ облекат подходящо за сезона.
Моят носи пантофи с кеф, но повече от чифт наведнъж няма. От няколко години и пижами иска. Като приключихме с детската градина реших да не купувам повече, спеше по тениски, но си поиска и сега купувам много - къси, дълги, тънки, плътни Simple Smile На мен се е метнал, топлолюбив.
Виж целия пост
# 149
И ние много пътуваме. На по-екзотично сме водили децата във Филипини  Тайланд, Занзибар. Иначе по далечните дестинации ходим без тях, защото програмите са много тежки. Но в Европа са били навсякъде. Като стана дума за круизи - един път ги взехме за 11 дни круиз по Балтийско море, с включен Санкт Петербург, 13 етажен кораб с басейн.  Страшно им хареса и искат пак. За тази година беше предвидена Бразилия, но....да сме живи и здрави, ще я осъществим някога.
Заради Ковид загубихме самолетни билети до Рим и още едни до Австралия. Докато не измислят ваксина срещу този вирус, няма да правя планове за други държави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия