Забременели след ин витро - тема 48

  • 58 432
  • 765
# 195
Аз не съм от най-активните, но съм те запомнила Pipi ❤.
Най-голямото щастие е при вас и то в двойна доза - заслужавате го! Пожелавам бързо възстановяване и продължително кърмене!
Целувки на малките душички!!!
Виж целия пост
# 196
Pipi,мамииии, честити ти рожбичкииии с прекрасни имена🥰♥🍀🌹♥🥳🎊🎈🍾🧸Да са ви мноооого здравички и палавички😊 и да ги слушкате с таткото!
Радвам се,че вече сте добре всички и занапред само хубавинки да ви се случват!
Виж целия пост
# 197
Честита двойна радост гордост на мама и тати да са
Виж целия пост
# 198
Честити рожби, Пипи! Да растат здрави, щастливи и безгрижни!
Виж целия пост
# 199
Pipi, честито. Бъдете живи, здрави и благословени цялото семейство. Адмирации към таткото.
Останете все така подкрепящи се един друг.
Devilche, нямам точно обяснение на какво се дължи, но както знаеш, имам симпатии към теб.
Чакам те с нетърпение с добри новини. Стискам ти палци, момиче Hug
Виж целия пост
# 200
M-angel, стопли ми душата точно навреме ♥Благодаря ти!!!
В Щерев се преместих и след 8 месечни спънки на Ивановден започнах последната си стимулация,но само с 6 антрални. Много съм отчаяна и изморена,но все още тая мъъъъъничко надежда да се преместя с + резултат при вас тази година 🙏🏼
Благодаря за подкрепата ♥♥♥
Виж целия пост
# 201
M-angel, стопли ми душата точно навреме ♥Благодаря ти!!!
В Щерев се преместих и след 8 месечни спънки на Ивановден започнах последната си стимулация,но само с 6 антрални. Много съм отчаяна и изморена,но все още тая мъъъъъничко надежда да се преместя с + резултат при вас тази година 🙏🏼
Благодаря за подкрепата ♥♥♥
Пожелавам от сърце да се преместиш тук! А това с колко антрални започваш, не е фактор! Аз започнах с отчайващите 4. Бях се сдухала напълно, много притеснена от този брой, но сега до мен дреме един калпазанин 😆 . Само дето не успяхме да си замразим и сега ако искаме братче или сестричка, трябва да се започва всичко отначало. Ама това да е проблемът. Така че... Много спокойствие, приятни емоции и позитивна нагласа ти пожелавам. И ще се радвам да се похвалиш другия месец ❤
Виж целия пост
# 202
Страхотна новина! Честито, Пипи!
Бъдете здрави и щастливи цялото семейство!
Бързо възстановяване на теб! Прегръдки!
Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 203
Честито Пипи. На Богоявление, когато небето се отваря сте получели най-големия подарък от Господа. Бързо възстановяване и много да ви радват.
Виж целия пост
# 204
Jovannna, много ти благодаря за надежда,която ми даваш 🙏🏼Дано,дано и ние имаме късмет и прегърнем скоро здраво бебче 🍀
Много здраве,повечко спокойствие и сбъднати мечти ви желая от сърце ♥
Виж целия пост
# 205
Devilche, опитай да си спокойна и положително настроена. За съжаление само с това можеш да си помогнеш. Останалото е работа на доктора и до голяма доза късмет. Надявам се този път късмета да е с теб не само до положителен тест, а до успешни девет месеца.
Моите яйчници трудно реагираха, но акушерката ми каза. Трябва ни една яйцеклетка. Тя е потенциално бебе.
Имах оплодени 3.
Свеж трансфер -.
ЗЕТ +. Сега не спя по цяла нощ. Изглеждам изтощена, но безкрайно щастлива и грам не се оплаквам.
Пожелавам ти го и на теб.
Остана ми едничко.
Така, че 6 антрални, изобщо не са малко.
Успех Heart
Виж целия пост
# 206
Честито Пипи, толкова много се радвам за вас, това щастие е несравнимо. Нека растат здрави и мноого щастливи и вие покрай тях ❤ Пожелавам на всички ни тук да изживеем това щастие, а при теб е и двойно! И да не ни забравииш ☺😘❤

[/b]
Здравейте момичета влизам само да ви благодаря от сърце за съветите през последните 5 години !
На 6.01.2021 на бял свят се появиха и нашите малки чудеса , Тиана 2590гр и Сава 2000гр .
Усещането е неописуемо и с най искренно сърце го пожелавам на всяка една двойка която искат да станат родители и се борят за това ! 🌍❤🙏🏻
Имах малко усложнения със загуба на кръв и 3 дни бях само на легло едва днес ме вдигнаха ,но вече съм добре , най много се радвам че и двамата проплакаха с изваждането и не са ги мръднали от мен . Мъжът ми ги преоблича и храни 3 дни сега съм аз на ред . 😅
Благодаря още веднъж за всичко много прегръдки от нас 🤗❤🤗❤🤗❤🤗❤❤❤❤❤🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Сега се борим за кърмата да ми тръгне 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻
Виж целия пост
# 207
Честито пипи! Да сте живи и здрави с малките късметчета!
Девилче, стиснати палци скоро да пишеш с хубави новини!
Виж целия пост
# 208
Вярвай,че ще стане! При моята стимулоция ми казваха,че нищо няма да изкарат най-много от 2 до 4 яйцеклетки, увеличиха ми дните на стимулацията, но до последно ми казваха да не се надявам на много. Катж излязох от упойката и изненаадаа извадени 14 фоликула-11 яйцеклетки 😳 даже питах да не е грешка, 9 се оплодиха, до 5ти ден остонаха 5(даже 2те ги замразиха на 6тия ден) върнаха ми две ии вече тези дни, живот и здраве, съм в очакване на появата на едно бебече
M-angel, стопли ми душата точно навреме ♥Благодаря ти!!!
В Щерев се преместих и след 8 месечни спънки на Ивановден започнах последната си стимулация,но само с 6 антрални. Много съм отчаяна и изморена,но все още тая мъъъъъничко надежда да се преместя с + резултат при вас тази година 🙏🏼
Благодаря за подкрепата ♥♥♥
Виж целия пост
# 209
Прекрасни сте,момичета ♥ Благодаря ви,че връщата надеждата и усмивката ми! Бях решила да се откажа от мечтата за дете,но намерих сили за тази стимулация и дано,дай Боже да имаме късмет(с мъжки фактор сме от 2014 и затова до хубав бластоцист не стигнахме от 4те стимулации до тук).
Прегръщам ви и ви желая да бъдете най-щастливите майчета с най-прекрасните бебчета на земята ♥
Съншайн, силно стиснати палчета за прекрасен и пухкав,ревящ финал. Всичко да мине гладко и те чакаме с името и мерките 😘🍀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия