🐑Фермата сезон 6 Тема 10 /08.11-15.11/

  • 86 757
  • 2 471
# 240
оф пак ли Шопски бе.....
Виж целия пост
# 241
Мария ми в доста груба като изказ и поведение, но като се гримира и си пусне косата изглежда добре , има чар и хубава усмивка.
Виж целия пост
# 242
От далече само.
Виж целия пост
# 243
Мамини мишльоци....търсят недоизпушен фас Joy
Виж целия пост
# 244
Калоян и Петър са българските Гаврош и Козета. 😅
Виж целия пост
# 245
Не искам да коментирам Даяна. Не искам.

Надя пак завъртя интрига, ей така, без да иска. Отровна жена.

С този избор на фермер сериозно се замислям какво не ни показват. Очевидно фермерите си харесват Калоян и не го виждат така, както ние.

Уф, бе вие мандрата за нищо я нямате, а това е доста пипкава и тежка работа.

Явно и аз съм от тези, които за нищо я нямат. Баба ми се занимаваше с мандрата между другото. Въобще не и е отнемало часове и не е заемало по-голямата част от деня и. И не говорим за две кози, а за една тенекия мляко.
Виж целия пост
# 246
Да бяха поканили духов оркестър ,за да покажат истинския Плевенски дух...сетих се нещо....забелязахте ли Калояновата майка как беше хванала баща му под ръка и нищо не продума ,а само едно УСПЕХ.....не чух от Калоян да е горд с майка си от видеото,а само от баща си.....горката жена не и е леко мисля...
Виж целия пост
# 247
Имам чувството, че колкото повече се доближават до финала толкова по манипулативна става Надето и с кеф гледам как потъва надолу все повече...докато стигне няма да има кой да гласува за нея...то и Дяволо може да се откаже от нея 😁
Виж целия пост
# 248
Е добре де, защо Дая - мъжкото приятелство и Данчо мазньоча са пак в едно легло!?!?!?
Виж целия пост
# 249
Поне си признаха, че са тъпани 😀 дори на шега.
Надя е доста голямо дъно. Вече нямам фаворит от жените.
Виж целия пост
# 250
Малее, тая Даяна пак полугола в леглото на Йордан
уж обещания раздаваше, уж вина изпитваше
....
направо ми се повдига от хора като нея.
Как, как, как е възможно да се въргаляш 2 месеца в леглото на сгоден мъж, жена му влиза, ти пак след това си в леглтоо му ...
наистина не мога да повярвам, че толкова наглост има в един човек ...
Виж целия пост
# 251
След Фермата Даню да си я взема и Дая в Габрово, че да не остане сама милата...
Виж целия пост
# 252
Е добре де, защо Дая - мъжкото приятелство и Данчо мазньоча са пак в едно легло!?!?!?
Е няма къде да спят иначе Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 253
Тъй.
Значи Надя "чула" разговор.
Разговор, в който тя участваше.
Значи тази, за да "изтреби" де що жена има е в състояние да изкара всяка една от черна по-черна и да съчинява такива интриги, че свят да ти се завие. Това е толкова грозно и долно поведение, на жена към женИ, и наистина показва много лична неудовлетвореност и комплекси.
Даяна била стигнала дотук благодарение на Данчо.
Ок, и така да е, Кой заради кого до къде стигна от двамата е спорно.
Но Даяна си печелеше досега имунитети и за ратай, и за дуел, тя не е останала САМО заради Данчо.
Тя си ПЕЧЕЛЕШЕ. Точно както Надя.
Надя, която също не е била нито ратай, нито на дуел.
И коато е там все още благодарение на "стратегията си", тоест, на лъжи, интриги, настройване на хората един срещу друг и сплетни между тях.
Добре де, не мисли ли, не се ли сеща, че отстрани се виждатт нещата?
Че тези, които настройва един срещу друг и лъже, сега гледат?
Толкова ли е куха в главата, че целта е само да е на финал, и там да се сгромоляса с трясък?
Виж целия пост
# 254
То пък само Дая се въргаля. ДанЮ  направо се търкаля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия