Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 47/

  • 31 058
  • 746
# 615
Най - споделяните снимки в Туитър през последните няколко часа (новата на Керем няма да я пущам) Gift Heart



Simple Smile

П.С. И от мен бързо възстановяване на болните, и в сряда на линия за онлайн партито Wink
❤❤❤Направо загубих ума и дума😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Загледах се в гифчето с воалите от този ъгъл. Heart Eyes Еда е доста по-активна, направо си го нацелува. Heart Eyes Kissing Heart Blush

Редактирам се - видях поста на нргмама! Писали сме едновременно. Май и двамата си действат как си трябва! Heart Hug Kissing Heart
Виж целия пост
# 616
То такова "нещо" ще стои до теб и няма да го целуваш ли? 😜😜😜😜
Подлудихте ме 🙃🙃🙃
Виж целия пост
# 617
Бамбини, здравейте Flowers Hibiscus

Толкова е слънчево и харизмантично нашето русо роботче, че тихоооо, някой да не ни го вземе, Stuck Out Tongue Winking Eye, че бой ще има Hands Muscle
Виж целия пост
# 618
Понеже си говорим за любими сцени и се любуваме на разсъблечен Керем, споделям още една гореща и любима сцена от нашия сериал > https://youtu.be/cok3RR_bf_w

По-често трябва да ни го показват така. Само че сега захладня и дори в банята е с ризка... Joy

п. п. И аз да споделя, че отдавна не съм чела красотите на neorum. Липсват ми! Надявам се всичко да е наред с теб и просто да си заета. Hug А всички боледуващи бързо да оздравяват и да ги зарязава само ЕдСер диагнозата, която поставих на себе си няколко поста по-назад. Simple Smile Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 619
Момичета направо ми вдигнахте пулса с тези снимки и клипчета Heart
Ей така съм Joy


Аз днес съм се отдала на пълен релакс , книги , филми, пуканки. Цял ден надничам и тук да не би случайно да имаме фраг Grinning предполагам, че утре вече ще има и дано да е с повече кадри от тези под душа Stuck Out Tongue Winking Eye

Благодаря  за интервюто със Сейфи, очевидно няма нищо общо с героя си , повече май прилича на Серкан по характер Joy
Виж целия пост
# 620
А, на мен, в сцената с воалите, ми се струва, че Керем се смее и затова си скри лицето в рамото на Ханде. Сигурно е от "репетициите".......... Wink
Виж целия пост
# 621
Значи като му е студено на момчето ни, сигурна съм се, че всяка една от нас би се "жертвала", за да го стопли😍😍😍И за да няма сърдити ще се редуваме... зимата си е дълга🤭 А ако продължавате с тези красоти паля колата и ей къде е Истанбул😋
Виж целия пост
# 622
На мен от сцената с воалите на показаното гифче ми харесва пък трето - че само изглежда чувствена. Т.е добре изиграна илюзия. Погледнете дланите на Керем как са под ъгъл, и двете. Ако изобщо докосва Ханде то е с върховете на пръстите. А пък ръката, който смъква по гърба може дори и да не я докосва. Но е добре изиграно и заснимано.
Тогава бях анализирала, че начина му на игра в близките сцени е такъв, че хем са близки хем не е натрапливо навлизане в личното пространство.
Ханде е по-смела, когато по сценарий инициативата е в нейни ръце. Както в "първата" сутрин след воалите когато му се метна на врата и го нацелува по бузата. Мисля, че там не Серкан, а Керем направо се смути.
Той има едно партньорско джентълменско отношение в играта, което много много ми харесва.
Да видим прането на ризките под душа как ще е .
Виж целия пост
# 623
Един нов клип от многобройните фенове на сериала за лека нощ от мен! Заглавието на клипа е Unworthy ("Недостоен") и е напълно в съзвучие с моето настроение и моите размисли! И аз намирам Серкан Болат за недостоен за Еда Йълдъз! Приятно гледане!

https://www.youtube.com/watch?v=Fdo8snVKWzw

Серкан Болат: "И роботите имат сърца!"

Хубава вечер и спокойни сънища, цветни момичета!
Виж целия пост
# 624
Като сме започнали с клипчетата ето още едно

Виж целия пост
# 625
А, на мен, в сцената с воалите, ми се струва, че Керем се смее и затова си скри лицето в рамото на Ханде. Сигурно е от "репетициите".......... Wink
Смее се ми.... и аз го видях Sweat Smile

На мен от сцената с воалите на показаното гифче ми харесва пък трето - че само изглежда чувствена. Т.е добре изиграна илюзия. Погледнете дланите на Керем как са под ъгъл, и двете. Ако изобщо докосва Ханде то е с върховете на пръстите. А пък ръката, който смъква по гърба може дори и да не я докосва. Но е добре изиграно и заснимано.
Тогава бях анализирала, че начина му на игра в близките сцени е такъв, че хем са близки хем не е натрапливо навлизане в личното пространство.
Ханде е по-смела, когато по сценарий инициативата е в нейни ръце. Както в "първата" сутрин след воалите когато му се метна на врата и го нацелува по бузата. Мисля, че там не Серкан, а Керем направо се смути.
Той има едно партньорско джентълменско отношение в играта, което много много ми харесва.
Да видим прането на ризките под душа как ще е .

Подкрепям всичко казано Дари!
И аз видях смущението на Керем, чак се и зачерви..... Relaxed

Играе с респект момчето. Purple Heart
Виж целия пост
# 626
Понеже днес нямахме ребус , ето ви един Stuck Out Tongue Winking Eye Heart Eyes


Рових си из фб и случайно попаднах на тази картинка, вече от всякъде всичко ми напомня за нашето сериалче, явно съм болна, много болна Joy
Nature StarNature StarsNature Star
Лека нощ Nature Moon
Виж целия пост
# 627
Според мен голямото пиле е разбрало че семейството на Еда е богато. За това и казва лъжите ти, защото Серкан представи Еда и леля и и цветарския магазин  като един вид бедни.От къде да знае, че той не знае за богатството им. И тази серия няма да и каже според мен.
Виж целия пост
# 628
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus
Желая ви една прекрасна неделя и да видим какво са ни приготвили продуцентите довечера Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 629
Добро утро, момичета! Усмихнахте ме пак тази сутрин с тези красоти, които сте споделили! Обаче пак гледах фрага и нещо не ми дава мира! Ръцете на Еда са по-големи, видяхме го като обгръща лицето на Серкан нлко пъти. В началото на фрага на 19 еп. ръцете под душа са ми по-малки от на Еда. Моля, не ме бийте, не искам да нарушавам позитивизма, които има в момента, ама едно тревожно ми стана... Надявам се да не съм права!!! Ама съм и аз - сетих се да се правя на шпионин по никое време и какво си причиних Worried Scream Чакам нещо от нашите хора да пуснат, че да се кротна... Unamused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия