Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на потребителите на форума за риалити предаванията?
Какви са впечатленията на участниците от отделението за раждане?
Какви са мненията на участниците за мъжете от различни националности?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на потребителите на форума за риалити предаванията?
-
Какви са впечатленията на участниците от отделението за раждане?
-
Какви са мненията на участниците за мъжете от различни националности?
Участниците изразяват мнения за различните националности на мъжете, като споделят предпочитания и впечатления. Някои участници смятат италианските мъже за по-различни от българските и други, като изразяват предпочитание към англичаните. Важно е обаче да се отбележи, че мненията могат да варират значително в зависимост от конкретната личност и не трябва да се правят общи заключения въз основа на националност.
-
Кои са най-добрите бои за коса по време на бременност?
-
Какво да правя, ако избелването на дрехите не е успешно?

и Ще прегледам ваШите писания.
за раждането, да не отег4авам: рано сутринта на 2 септ. контракции (звъннах на гинек. си), която ми каза да отивам в болницата. Там от прегледа ме изпратиха директно ... в предродилна зала
) ВъобЩе не искам да си представям какво е раждането без упойка, като се има предвид, 4е и с епидурала не е "разходка в парка". Като за първо раждане: леко и бързо
Ма естествено най важен е резултатът 

БеШе ме питала дали в момента правя неЩо за разШирените вени. Все оЩе не,не нося 4орапи,Щото ми е толпо и за момента да 4укам на дърво не ме болят и се надявам да закрепя положението до края 
Мъж ми каза, че преди поне е била под Черни връх, вече и той е под нея.