КГБ = Клуб на Готините Баби - 203

  • 53 861
  • 739
# 285
Благодаря ви, момичета!
При д-р Оги имаме час за януари, той ми е съученик и нещо като обожател. Не ми се иска да ме вижда сега, побеляла, набръчкана и едвам ходеща...
Момчилов вече ни прегледа, но не оперират - корона.
А Йойо, горкият, и 100 метра не може да извърви от болки.
Моите дървеници ги пръска професионалист вече 2 пъти. Обещава ми още поне 2 пъти. Хохохоххо...
Виж целия пост
# 286
Янче, да е жива и здрава красивата Анжелка! Да се справя с учението и да постига мечтите си! Да е много щастлива!
Виж целия пост
# 287
Яне, да ти е здрава,успешна и щастлива красавицата Анжелка!🍀🌼🌻🏵️
Виж целия пост
# 288
ЯНЕ, поздрави на Анжелка. Честит рожден ден! Да расте здрава и упорита. Да сбъдва мечтите си.
Тази сутрин се успах, въпреки, че снощи рано си легнах. Изпих си кафето и излизаме с гаджето. После подробности.
Виж целия пост
# 289
Да е жива и здрава хубавица Анжелка!  Kissing Heart
Да й върви в учението и в живота!  Flowers Four Leaf Clover  

Пипи, честит рожден ден! Много здраве, късмет и весели изживявания!  Kissing Heart  
Наздраве!   Champagne     
 
  

Вчера излизах да си платя телефона и да напазаря от БИЛЛА, ами какво да ви кажа- в магазина с маски, на растояние, заведенията под ключ, закуски продават през едни малки гишета........ а на десетината пейки в градинката пред читалището баби и дядовци насядали "гъз-до гъз", без извинение, маските им смъкнати под брадичките, защото те и така не се чуват и се навеждат един към друг за да си го кажат "на ухо".........
Бог да ни пази!

Приятен следобяд и лека вечер, девойки!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 290
Пипилота честит рожден ден.Да си здрава и много щастлива..
Виж целия пост
# 291
ПИПИЛОТА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! НЕКА ДА СИ ЗДРАВА, А ДРУГОТО ГО ИМАШ И ГО МОЖЕШ! НАЗДРАВЕ, МИЛИЧКА.
Виж целия пост
# 292
Днес правят профилактика и нета ту го има, ту го няма. Поне да ви благодаря за хубавите пожелания към Анжелка. Дано се сбъднат!
Пипи, честит рожден ден! Нека твоите желания бъдат мои пожелания!
Виж целия пост
# 293

Честит рожден ден,Пипилота, чорапчето ти да е шарено и напред през живота!
Виж целия пост
# 294
Пипи, честит рожден ден!
Желая ти много здраве, щастие и късмет.

Янче, честит рожден ден на Анжелка, порасналото ти момиче.Нека сбъдва мечтите си.
Виж целия пост
# 295
Честит рожден ден на Анжелка!


Пипи, честит рожден ден!
Виж целия пост
# 296
Цветя за рожденичките      Пипи    и     Анджи!  Бъдете здрави и щастливи!


Виж целия пост
# 297
Мила Нинка, с обич те поздравявам за Деня! Дано да си отпуснала сега сърцето си и в радост и щастие да празнуваш! И този ден да бъде последван от хиляди такива в радост и щастие!
Поздравявам те с нещо любимо:

https://www.youtube.com/watch?v=vgZCxrdzh2Q
Виж целия пост
# 298
Прочетох го във фейса, дано да е вярно!

"Този  феномен е известен като „Коледната звезда“ или „Витлеемска звезда“.  Всъщност мнозина смятат, че легендарната звезда от историята на Трите  влъхви може да е рядка тройна връзка между Юпитер, Сатурн и Венера.
Според Forbes събитието ще може да се наблюдава навсякъде, където  небето е ясно за около час след залез слънце на 21 декември - денят  на Зимното слънцестоене. Това явление няма да се повтори до 15 март 2080  г."
ДАНО ВРЕМЕТО ДА БЪДЕ ЯСНО НА 21.12., след 16.54 часа - тогава е залеза - за ДА НАБЛЮДАВАМЕ ЧУДОТО!!!
Тогава, с това ЧУДО споделете най-съкровената си Мечта - за да се сбъдне! Няма да забравите, нали ---- на 21.12.вечерта след залезът, който е в 16.54 часа.....  В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ЧАС ВРЕМЕ!"
Виж целия пост
# 299
Благодаря ви момичета за прекрасните пожелания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия