Промоции на книги - тема 8

  • 50 152
  • 738
# 675
Благодаря на момичето, което писа за промоцията на Бард 4 книги за 20лв Hug Поръчах вчера в 14.30, току що ги получих. Поръчах Перфектната майка, Преди да станем твои, Писма до Стела и Все още жив.
Виж целия пост
# 676
mamamishi, добре че писа. И аз направих поръчка преди малко Simple Smile

Благодаря за споделеното.
Виж целия пост
# 677
mamamishi, добре че писа. И аз направих поръчка преди малко Simple Smile

Благодаря за споделеното.
Какво си взехте?
Виж целия пост
# 678
mamamishi, добре че писа. И аз направих поръчка преди малко Simple Smile

Благодаря за споделеното.
Какво поръча? Аз май ще пусна още една поръчка. Доставката е безплатна, което също е много добре.
Виж целия пост
# 679
Поръчах:
От онези, които заслужават да бъдат убити
Перфектната майка
Преди да станем твои
Писма до Стела
Виж целия пост
# 680
От промоцията на "Бард" бих препоръчала:
"Перфектната майка", "Преди да станем твои" и "Чудеса край малката река" Simple Smile
Виж целия пост
# 681
И аз не се стърпях и поръчах от Бард: Месец на любовта КЪМ ЧЕТЕНЕТО! 4 КНИГИ ЗА 20 ЛВ.!
Кутията на Гуенди (Твърда корица)
Сияен ангел (Мека корица)
Денят на Чакала (Мека корица)
Чудеса край малката река (Мека корица)
Виж целия пост
# 682
"Чудеса, край малката река" и аз я препоръчвам. Четох я по Коледа Simple Smile
Виж целия пост
# 683
Покрай помагала за детето поръчах 3 от Озон, че видях, че "Холандската къща" е с ограничена наличност, също и "Утре" на една бг авторка, а покрай тях закачих и "Жената на чаения плантатор" (само тя от тези трите е с отстъпка, 15 %). На мъжа нищо няма да кажа Simple Smile)) Сега ще "преслушам" Бард и не знам, трябва да си предам финансите на някого, иначе - на издателствата Wink
Виж целия пост
# 684
Ориндж са пуснали намаление с кодове ТРИФОН (18%) и ВАЛЕНТИН (20%).
Виж целия пост
# 685
На всичко ли?
Виж целия пост
# 686
За вече намалените не стана, ще пропусна веднъж Wink
Виж целия пост
# 687
Взех си поръчката от Озон , всичко е точно имам и 2 подаръка - диск с филм и бисквитки 🍪 😄

Чудех се и аз да пусна 4 книги за 20лв от Бард но 2 от тях изчерпани .. и май ще се въздържа.
Трябва да ги прегледам по-обстойно ако реша.
Виж целия пост
# 688
Какво препоръчвате от промоция на на бард?
Романтични книги и трилъри чета.
Виж целия пост
# 689
Аз пък сега поръчах три книги с код Валентин от Ориндж. Две нехудожествени и една детска - Антични светове, Философиите на Азия и Работна Мецана.
Мецаната излезе колкото и с отстъпката на Миранда, освен това ще е с безплатна доставка.

В момента имам на четеца художествени, затова поръчах други Simple Smile Тези двете на Джоузеф Кембъл, които четох наскоро, взеха, че ми харесаха много (от него съм чела предимно статии из нета и съм гледала видеа в Ю туб, както и онова старо предаване, което е по Героят с хиляди лица; отдавна мислех да се запозная по-сериозно с творчеството му). Мисля да колекционирам каквото излезе от него (доколкото разбрах, Елементи ще издадат още, дано само не се откажат).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия