МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 51

  • 55 450
  • 757
# 705
Взех си от новите червила на Диор със сатенен завършек, но много ме сърбят ръцете за едно с кадифен. Някой да напише два реда с мнение за тях? Денси май си беше взела  ....
Heart
Аз съм много доволна, страхотно е усещането върху устните. На мен не ми изсушават, но аз много си ги хидратирам по принцип. Имам 720 номер.
Виж целия пост
# 706
Днес влезнах в Бюти зоун в мол Пловдив с явната идея да купя нещо след карантината ми. Понеже видът ми не е особено плтежоспособен, нося се спортно, набързо ме отказаха. Ми, ще поръчам от другаде.
Бихте ли казали пълното име на новото Диорско червило?
Виж целия пост
# 707
Нов е финиша-velvet, иначе е Rouge Dior.
Виж целия пост
# 708
Днес влезнах в Бюти зоун в мол Пловдив с явната идея да купя нещо след карантината ми. Понеже видът ми не е особено плтежоспособен, нося се спортно, набързо ме отказаха. Ми, ще поръчам от другаде.
Каква изненада! И мен така ме третират в Сефора и Бюти зоун. Понякога даже си мисля че охраната се залепва за мен, защото си мисли че ще открадна нещо. А не съм мургава, бяла съм като снежинка. Ама.. Това е положението тук. Нямам надежда скоро да се оправи.
Виж целия пост
# 709
Някой знае ли в нашата сефора каква е цената на бронзърите и мини хайлайтърите на Бека?
Виж целия пост
# 710
Ее, момичета, Becca спират да съществуват. Сигурно ще ги разчистят в Сефора на намаление.
Виж целия пост
# 711
Спират от септември. Доста хора имат любими продукти и интерес ще има, не вярвам да им залежат. Wink
Виж целия пост
# 712
Момичета, така ли изглежда дъното на тази малка черна рокля на Герлен?
Виж целия пост
# 713
Днес влезнах в Бюти зоун в мол Пловдив с явната идея да купя нещо след карантината ми. Понеже видът ми не е особено плтежоспособен, нося се спортно, набързо ме отказаха. Ми, ще поръчам от другаде.
Бихте ли казали пълното име на новото Диорско червило?
https://douglas.bg/rouge-dior-couture-color-refillable-lipstick-conf-57056
Те са си класическтите цветове по скоро е разликата във покритието като усещане.Аз взеех велвет 999 Имам същото в сатен,като усещане е много приятно седи матово,но сатин ми харесва много повече според мен има разлика в нюанса въпреки еднаквия номер велвет ми бие на люютеница Simple Smile,а другото си е хубаво наситено червено. Незная дали се дължи на това,че е ярък цвят може би в по нюд нюансите ще е по-добре.
Виж целия пост
# 714
Вероятно ако не им залежаваха, нямаше да фалират "😉".
Виж целия пост
# 715
Днес влезнах в Бюти зоун в мол Пловдив с явната идея да купя нещо след карантината ми. Понеже видът ми не е особено плтежоспособен, нося се спортно, набързо ме отказаха. Ми, ще поръчам от другаде.
Каква изненада! И мен така ме третират в Сефора и Бюти зоун. Понякога даже си мисля че охраната се залепва за мен, защото си мисли че ще открадна нещо. А не съм мургава, бяла съм като снежинка. Ама.. Това е положението тук. Нямам надежда скоро да се оправи.

И дъщеря ми така я третират в Бюти зоун, когато не е с мен, защото се облича в стил "метъл" и ходи с мешка на гърба.Smile
Виж целия пост
# 716
Ее, момичета, Becca спират да съществуват. Сигурно ще ги разчистят в Сефора на намаление.

И аз се интересувам каква е ценатана хайлайтъра  в нашата Сефора.
Търся най-добрата цена, за да се заредя с любимият Опал в пълноразмерна опаковка. В немската Sephora и Cult Beauty не е наличен в този цвят към момента. Откривам го само в испанската за 40 евро.
Виж целия пост
# 717
Момичета, така ли изглежда дъното на тази малка черна рокля на Герлен?
Дъното на моето Black Perfecto изглежда по абсолютно същия начин. Кое те притеснява?
Виж целия пост
# 718
Дали ще има други намаления в Сефора за 8 март ?
Виж целия пост
# 719
Здравейте!
Да попитам тези от вас, които са минали по този път. Имам ваучер от Дъглас от 5 лева от тези дето ги дават като си направиш клиентска карта. Питането ми е, ако случайно сега за 8-ми март пуснат -20% на всичко (хипотетично), ще мога ли да си използвам ваучера на място в магазина, и да взема и отстъпката и да ми приспаднат 5 лева от покупката с ваучера?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия