Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 49/

  • 25 268
  • 744
# 255
Еда
Не ми говори Вземи си телефона, обажда се бившата ти

Еда, има нещо, което искам да ти разкажа
Разкажи ми тогава..ка
Много добре помня какво стана снощи, помня какво казах и стоя зад думите си . Влюбен съм теб и винаги ще бъде така
Защо тогава ме напусна
Защото знаех - ако аз не си тръгна, ти ще си тръгнеш.Стар ме беше от нещата, които ще се случат ако не  си тръгна


И патицата се появи...Баш кога и как не трябва

Дано това не е финала...щото със собствените с ръце ще убия Селин
Виж целия пост
# 256
офффффф, мъкааа, свърши с драмата......
ще има фраг, доколкото разбрах....
Виж целия пост
# 257
не пише дали ще има фраг...
Виж целия пост
# 258
Дано не е край!!!!
Виж целия пост
# 259
За косата и вънка... гадна, долна, ниедна кокошка Imp  Imp  Imp
Виж целия пост
# 260
Селин заслужава...
Виж целия пост
# 261
До следващата събота ,ясно ....
Виж целия пост
# 262
Това беше за днес май...Но нали обещаха изненада-фраг
Виж целия пост
# 263
Добре де..Какво ще дават до 2 часа тяхно време... то ясно че новата серия няма да е до тогава..ама да отпуснат още малко .... Поне Серкан да изгони тази завинаги от живота си...
Виж целия пост
# 264
До следващата събота ,ясно ....

Мъка ми е, драгинко Confounded Къде е чак следващата събота?!
Виж целия пост
# 265
Сигурно ще дадат серията отново...
Добре де..Какво ще дават до 2 часа тяхно време... то ясно че новата серия няма да е до тогава..ама да отпуснат още малко .... Поне Серкан да изгони тази завинаги от живота си...

На финала на серията  70 Потребители и 134 Гости преглежда(т) тази тема.
 Балконът удържа, но на мен Селин ми скъса нервите....Базпордонна жена...Където не я сееш ...там никне....
Виж целия пост
# 266
В  момента 72 потребители 149 гости

Гости писали сме почти по едно време
Виж целия пост
# 267
Еда след рекламите, но е малко напълняла и подстригана, че и катинар си е пуснала:


Еййй, такава омраза не съм изпитвала към персонаж от сериал, мамицата й, бял косъм ще ми излезе заради нея 😒
Виж целия пост
# 268
С такава усмивка гледах.Така ми напълни душата пиян Серканн като каза на Сели че иска Еда и че шофьора я чака... И накаря тая така да развали всичко.Трябваше Серкан да си и каже ...Тамън се беше навил...

Nalbantova, и аз..VДосега винаги - филм е това , ще има дразнители..Сега - ах да ми падне в ръцете
Виж целия пост
# 269
Налбантова, направо цепиш мрака:heart_eyes:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия