
особено си харесах тази част
за победителката - зависи какви са условията на играта. Мъжете са наредени на маса. Има и четири празни стола. В не помня кой филм съм гледала (американски и със сигурност повече от един) на такива благотворителни събития се наддава за вечеря с участниците, т.е. тази, която е направила най-голямо дарение за каузата печели вечерята. Дефилето на момичетата може да е реципрочен вариант. Какви са условията тук обаче хабер нямаме. Ще бъде интересно да се види това - Еда май скрои номер на Серкан, но остана изненадана от факта, че победителката ще вечеря с него. Та ми идват на ум поне два варианта - Еда го е нагласила с някоя без да знае за това условие (даже може и перушината да е), а другия вариант - да е нагласила себе си (но както му е ядосана - дали?). Но като им гледам изненаданите муцунки на девойките може и да не е Еда. Ако не е тя, ще ми е интересно да видя ревнуваща Еда. Не може само РоБо да ревнува, нищо че е безумно сладък. Но пък от фраговете досега не сме разбирали много, така че... ще видим в събота. А на Серкан физиономията е ...
С какво ли го е изнудила Еда да се включи? 

много хубаво си го обяснила това. За такива като мен, които не са в тази сфера е интересно. Ама недейте да си губите розовите очила. В мисли за рейтинги и числа да не пропускаме забавлението. И аз искам повече Еда и Серкан, повече серии романтика и забавление, но каквото дойде. Нека си прекарваме добре и с усмивки тук. 
дано стане така, както си написала, че да се събере още фенбаза за сериала.
- Добре дошли, включвайте се смело. 







за победителката - зависи какви са условията на играта. Мъжете са наредени на маса. Има и четири празни стола. В не помня кой филм съм гледала (американски и със сигурност повече от един) на такива благотворителни събития се наддава за вечеря с участниците, т.е. тази, която е направила най-голямо дарение за каузата печели вечерята. Дефилето на момичетата може да е реципрочен вариант. Какви са условията тук обаче хабер нямаме. Ще бъде интересно да се види това - Еда май скрои номер на Серкан, но остана изненадана от факта, че победителката ще вечеря с него. Та ми идват на ум поне два варианта - Еда го е нагласила с някоя без да знае за това условие (даже може и перушината да е), а другия вариант - да е нагласила себе си (но както му е ядосана - дали?). Но като им гледам изненаданите муцунки на девойките може и да не е Еда. 





, а утре продължаваш с имен ден.
, бъди щастлива 


Препоръчани теми