Какъв крем за лице използвате? – 19

  • 77 906
  • 736
# 105
Здравейте, знам че има тема за ЕЛ но въпреки това искам да попитам - - - доволни ли сте от серума за лице и заслужава ли си парите.... Все не се решавам да си взема (20 мл за 96 лв, сигурно ще чакам някакво Коледно намаление), ще се радвам да прочета и други мнения!
Виж целия пост
# 106
Кой серум, Advanced night repair? Ако е този, аз лично съм доволна, но не очаквайте чудеса.
Виж целия пост
# 107
Да, този е!
Виж целия пост
# 108
Хубав е, ползвам го от над 10 години, бях си купила и околоочния вариант, също добър, но не ми понесе. Проблемът не е в продукта, а в свръхалергичните ми очи.
Виж целия пост
# 109
Lollaa, ето тази маска ли е “ Нощна маска Ланейж”?
Виж целия пост
# 110
Да, тя е. Ползвала съм само синият вариант иначе има и няккави с аромати, но не са ми били интересни.
Маската им са устни също е топ!
Виж целия пост
# 111
Аз близо 5год ..ползвах всичко на EL..приятна козметика, ухае мекичко ми е после лицето, Но нищо положително не видях. Твърдо ги загърбих.

п.с. по съчия начин и супер скъпарската Абел Роял ползвах една година ..почти на кантар еднакви са ми Wink
Виж целия пост
# 112
Може ли информация за Filorga - продуктите им на серии ли са, т.е. има ли крем/серум за 40+ г., или каквото си харесам и избера?
Виж целия пост
# 113
Има специална отделна тема за Филорга във форума. Може да я потърсите и там момичетата ще ви дадат много подробна информация.
Виж целия пост
# 114
Аз съм очарована от продуктите на Decleor, много хубава козметика на база етерични масла. Купих си Коледен календар на марката, защото искам да изпробвам цялата гама продукти - до момента лош продукт няма. Набелязала съм си един антидот серум, околоочно и нощен балсам, които със сигурност ще ги купя.
Виж целия пост
# 115
А можете ли да ми препоръчате крем за петна. По челото са по-малко и по-тъмни. Тях ми ги третират с лазер, но по бузите са големи и светли още, не зная дали има ефикаскен крем за тях..
Виж целия пост
# 116
Reddish Brown, * SUPERGIRL * - Благодаря!
Виж целия пост
# 117
А можете ли да ми препоръчате крем за петна. По челото са по-малко и по-тъмни. Тях ми ги третират с лазер, но по бузите са големи и светли още, не зная дали има ефикаскен крем за тях..
Киселини.
Виж целия пост
# 118
Ако можеш да намериш този флуид - невероятен е. Аз втора поредна година правя по 5 пилинга с пероксид при една дерматоложка. Пилингът, който правя, е на същата фирма и съответно лекарката ми препоръча да ползвам флуида като поддържаща терапия. Професионална козметика е, няма как да е зле.
Виж целия пост
# 119
Ако можеш да намериш този флуид - невероятен е. Аз втора поредна година правя по 5 пилинга с пероксид при една дерматоложка. Пилингът, който правя, е на същата фирма и съответно лекарката ми препоръча да ползвам флуида като поддържаща терапия. Професионална козметика е, няма как да е зле.


Намерих го. 75€ 😅
А знаеш ли дали има ефект без процедурата преди това.
Аз си мислех за един пилинг пероксид.. но сега май тези лицеви процедури не се правят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия