🐑Фермата сезон 6 Тема 12 /23.11-29.11/

  • 95 565
  • 2 348
# 105
Калата едва ли може да си позволи да обикаля с тях.
Заплатата на гвардейци е над 1000лв. чисто. Калоян във визитката го пишат, че е командир на взвод. Значи и още някой лев отгоре. Не плаща наем....
Няма какво да му смятам парите аз, но според мен с такава заплата човек ходи на почивки без разточителство, а Жани и Тони не са по-скоро по такива. При заплата 1000 лв, едва ли ще дадеш 500 лв за един уикенд, особено ако е вярно, че и на близките помага. Поне за мен не е разумно. Разбира се, може и по-скромно да са го карали, няма как да знаем. Един път може и да отиде, но редовно не ми се вярва, а и според мен би било тъпо да се надскача, за да е с готините.
На мен това е единственото, което ми харесва у него, че обича работата си, нищо, че парите са по-малко.
Виж целия пост
# 106
Милата Дайче, от толкова кандидати, явно никой не се е навил да я спонсорира!
Виж целия пост
# 107
Милата Дайче, от толкова кандидати, явно никой не се е навил да я спонсорира!

След шоуто нещата се променят. А ако ще ги "заработва" май Жана и Антония са по-вървежни при тези мъже.
Виж целия пост
# 108
Еее, цял сериал направихте. Даяна може да я няма, защото двете с общия мозък са там и може да са я сплашили, че ще ѝ пръснат панаира, поради липса на екстеншъни. Ми то си е страшно. Обаче е загадка защо го няма Калоян
Виж целия пост
# 109
Може пък да не е навита да я спонсорират... срещу съответни услуги - като ония напомпаните от снимката, те са по тая част.
Виж целия пост
# 110
Жанетка каква е оранжева...  Grinning

Интересно защо Ванчето не е тагната поне Grinning
Виж целия пост
# 111
Жанетка каква е оранжева...  Grinning

Интересно защо Ванчето не е тагната поне Grinning
Няма я на снимките, защо да я тагват като я няма?
Виж целия пост
# 112
Даяна си каза, че на опашки не се реди.
Виж целия пост
# 113
Може пък Ванчето само за спато да е била, не и за купоня вечерта. Но много задълбахме мисля. 😁
Виж целия пост
# 114
А Дана къде изчезна? Доста интересна информация имаше от нея.
Виж целия пост
# 115
А Дана къде изчезна? Доста интересна информация имаше от нея.

😀 Наистина сте подходящи за сценаристи.

Иначе снимките са от различни дни.
Не са били на спа в Сепарева баня, а в София. И хората, които са се събрали не са в този състав.

Снимката с картите е от шоуто на Данчо, което се проведе тези дни.
Виж целия пост
# 116
Жанетка каква е оранжева...  Grinning

Интересно защо Ванчето не е тагната поне Grinning
Няма я на снимките, защо да я тагват като я няма?
Защото е присъствала Grinning
Виж целия пост
# 117
А Дана къде изчезна? Доста интересна информация имаше от нея.

😀 Наистина сте подходящи за сценаристи.

Иначе снимките са от различни дни.
Не са били на спа в Сепарева баня, а в София. И хората, които са се събрали не са в този състав.

Снимката с картите е от шоуто на Данчо, което се проведе тези дни.

Аа на спа в неделя са били минимум Петър, Миро и Ванчето 100% 😁
Виж целия пост
# 118
Хахаха ех този Миро Grinning Какво ли е имало на телефона му
Виж целия пост
# 119
Жанетка каква е оранжева...  Grinning

Интересно защо Ванчето не е тагната поне Grinning
Няма я на снимките, защо да я тагват като я няма?
Защото е присъствала Grinning

Тя нали имала пари кеш - може да са я извикали като спонсор, за това да я няма. На такива платени почивки, спонсорите не се показват. Мухахаха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия