🐑Фермата сезон 6 Тема 12 /23.11-29.11/

  • 95 565
  • 2 348
# 1 380
Ох Иван се побърка между Ваня и Мара.
Виж целия пост
# 1 381
Само като имена поне да ги знаеха...... Ще се гръмна.
Мисля, че ще откараме до утре, докато ги налучкат
Виж целия пост
# 1 382
Жестока излагация
Виж целия пост
# 1 383
Тия на училище не са ли ходили. Потрес!
Виж целия пост
# 1 384
Пиу, пиу, вика Ванчето..😂
Липаров, Ипларов, нямам думи. КАжи честно, Шкафче?!
Виж целия пост
# 1 385
Искам Ваня да вземе имунитет
Искаш, ма е кухо канче и няма.
Виж целия пост
# 1 386
Васил Липаров 🤣🤣🤣😆 Парилов 😆🤣😆 Не ги виня, под напрежение са, но се посмях, побъркаха Иван😆🤣
Виж целия пост
# 1 387
Боже, гледам и не вярвам на ушите си! Васил Априлов не са чували?
Виж целия пост
# 1 388
Надя....добре де, защо трябва да ни причиняват това?
Това мега противно същество, лицемерно и ...оффф, не знам.
Обикаля ги, пита ги дали ги е страх, като майка-орлица, все едно е много загрижена за тях, а тя ги нахендри на това място!!!
Не знам, не е имало такова същество дотук във всички сезони!

Оххх, Милена ще викне Ваня на дуел.
Предчувствам го.
Виж целия пост
# 1 389
Тва с Пешо и Дая баш над Ванчето е гадно.
Виж целия пост
# 1 390
От тоя дуел се видя, че Мара не е толкоз силна.

Надя е ужас.
Виж целия пост
# 1 391
Изгонете ги всички бе... баси простакесите
Виж целия пост
# 1 392
Извадихте ли пуканките?
Филмът започна.....Дайчеее, ела за малко!
Виж целия пост
# 1 393
Тази Даяна....

Мара изпушва нещо на дуелите нещо.


Надя е ужасен ужас! Май пак забрави, че искаше тя да отстранява Милена.
Виж целия пост
# 1 394
Не я дишам Ваня, ама права е в тоя случай. И да, Даяна е точно такава, сори. Да не се прсви на умряла лисица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия