🐑Фермата сезон 6 Тема 12 /23.11-29.11/

  • 95 565
  • 2 348
# 1 305
Опосум.
Виж целия пост
# 1 306
Малеее, Надя-прашката...🤣🤣🤣
Много палав епизод, май е за червена точка...😂
Виж целия пост
# 1 307
Калоян се опитва да накара Петър да ревнува, а той си гука с Дайчето...къде е Данчо?
Виж целия пост
# 1 308
Андрейчо защо е вкъщи?
Нана би ли споделила спам, нямам търпение вече.
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 1 309
Я виж ти! Моралистките и мъжкарите ги удари хормона . Разбира се, това е на шега и е супер морално поведение .
Виж целия пост
# 1 310
С Ковид е Андрей.
Виж целия пост
# 1 311
Андрейчо защо е вкъщи?
Нана би ли споделила спам, нямам търпение вече.
Благодаря ти!

Утре по някое време ще има.
Виж целия пост
# 1 312
Андрейчо защо е вкъщи?
Казаха че е под карантина. Питаха го дали е добре. Явно е болен но е добре, а може да е контактен
Нане, моля ти се  дай спойлер за дуела. 🤗
Виж целия пост
# 1 313
Ох, хора падам от смях, страшна сапунка е това Joy  След сериала по Нова от 8, си пускам сериала по Бтв от 9
На финалната права се Флюбиха гълъбчетата хахахахха
Виж целия пост
# 1 314
Даяна е мега проста.
Виж целия пост
# 1 315
Много правилно и го каза Даню. Набива си, тоест наби си як автогол Дайчето.
Виж целия пост
# 1 316
Данчо добре й го каза Wink
Виж целия пост
# 1 317
Ох, хора падам от смях, страшна сапунка е това Joy  След сериала по Нова от 8, си пускам сериала по Бтв от 9
На финалната права се Флюбиха гълъбчетата хахахахха
Същото правя.
ОЖ, ДДП, Братя.
В тази последователност, но гледам със закъснение заради рекламите, да ги пропускам.
Виж целия пост
# 1 318
Начи ква зодия е Андрей фермерът?Joy
Виж целия пост
# 1 319
Ех, този Андрей. Тъкмо се зарадвах, че закриват сезона Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия