🐑Фермата сезон 6 Тема 12 /23.11-29.11/

  • 95 562
  • 2 348
# 1 710
Сезонът е грозен, факт! Ама Надя не става. Никой не може да я задмине.  Под дъното.
Виж целия пост
# 1 711
На дуела на сто процента съм зад Милена!!! Поли беше права, че Ваня има скрита страна или нещо такова. Днес отново го доказа с тези подслушвания и обиди, първо да погледне себе си, че и тя става много смешна
Виж целия пост
# 1 712
С избора на дуелист си получихме спойлера.
Дана, ако ти беше в ситуацията на Милена щеше да си излискала легена вече. Много мъжки се държи Милена, не е лесно да си вълк сред хиени.
Стоян става все по-жалък.
Виж целия пост
# 1 713
Нищо лошо няма човек да се влюби.
Но трябва да е реалист.
Преди всичко.
Особено ако го гледа половин България.
Виж целия пост
# 1 714
Видях Милена  преди ок 20 дни в Пловдив до съда та си мисля,че е загубила битката с/у хепи Ванче.
Виж целия пост
# 1 715
Не съм фен  чак на Милена. Но в случая предпочитам нея. Ваня не е  по-добра от Милена,но пък е мега досадна. И злобна. Е това последното накланя везната.
Виж целия пост
# 1 716
На Милена постът за неоправдаване на злобата с лични нещастия си стои, провокативен е, но е и разбираем - на достъпно ниво, за който не е предубеден, разбира се.
Аргументацията й за избор на Ваня не ми хареса, иначе правилно си я избра.
Виж целия пост
# 1 717
Стоян е подмолен човек, който цял живот иска да се хареса на силния на деня. Вече не ми прави впечатление, но със сигурност това не значи, че трябваше да се държат така с него.
Виж целия пост
# 1 718
Нищо лошо няма човек да се влюби.
Но трябва да е реалист.
Преди всичко.
Особено ако го гледа половин България.

Така е. Ама пак си мисля, че чувствата понякога не се поддават на разума Simple Smile
Виж целия пост
# 1 719
Данчо се ядоса. Joy
Виж целия пост
# 1 720
Данчо ми беше толкова симпатичен в началото на сезона.. Но сега като гледам ми е все така недорасъл като Ванчето. Даже май я бие. Абсолютен лигльо, който не знае какво иска от живота. Един ден осъзнава колко му е важна Камелия, на следващия реве за Даяна.. После говори с всички против Даяна.. Мухльо!
Виж целия пост
# 1 721
Пешо търси себе си... на покрива. Joy
Виж целия пост
# 1 722
"Сега ще почнат всички да се катерят тука..."
Ама, Дайче, ти ги водиш 1 по 1, какво очакваш Grinning
Виж целия пост
# 1 723
Милена, ти си фермера, който заслужава овациите тази година, дано да четеш. Много, много те харесвам, много ме кефиш как ги вбесяваш до степен да излязат от агнешката си кожа. Уникална, умна, стабилна, браво, момиче.
Виж целия пост
# 1 724
Нищо лошо няма човек да се влюби.
Но трябва да е реалист.
Преди всичко.
Особено ако го гледа половин България.

Така е. Ама пак си мисля, че чувствата понякога не се поддават на разума Simple Smile
Съгласна.
Но както каза самата тя - остава седмица.
Излез навън, и си изразявай чувствата. Насаме.
Ама това нейното е резил.
Мъжко момиче, бори се, ако и утре спечели-евала.
Ама хората няма да я запомнят с това.
С победите.
А с другото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия