Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 51/

  • 21 899
  • 753
# 135
След малко ще се припада.
Селин каза на журналистката да не влизат вътре и да не привличат внимание.
Серкан пусна пръстена в джоба на Еда.
**Сайта на Фокс много ми забива и пуснах сайт, в който не може да се връща назад, затова ми е трудно да превеждам дума по дума.
Виж целия пост
# 136
Кой плаче от смях след страстната прегръдка между Ердем и Серкан??
Виж целия пост
# 137
Тук съм
После ще наваксам каквото пропуснах



Ама и Еда не може да понесе да стои наблизо...

Мело казва на Селин че ще работи тук, като асистент на Енгин
Виж целия пост
# 138
Нещо ми се вижда,че ЕДА си играе с чувствата и авторитета на Серкан....не ми харесва определено как се държи при условие,че Серкан и призна че я обича,а тя все още Не и се прави на трудна...ми детинско ми е...
Виж целия пост
# 139
Казвате, че на Ханде не и се получават сълзите. Според мен пък смеха хич не и се получава. Направи ми впечатление като ги изгониха от библиотеката и сега след мъжката прегръдка. Хич ме ми е убедително и естествено.
Виж целия пост
# 140
Наказанието на Серкан било да се извини на Ердем, че го подценявал понякога. Горкият как се дърпа Joy
Еда не вярва, че Серкан наистина го направи. Казва му да се успокои, не било лошо нещо.
Обсъждат чертеж. Еда като малка е учила уроците си в градината сред цветята и затова смята, че всяко дете трябва да има своето кътче сред природата. Предлага да направят банки за децата в градината с името на всяко, да има там и библиотека. Серкан ѝ казва, че е прекрасен човек. Еда казва, да не се пресилва, защото ще наруши договора. Той каза, че нямало такава клауза.
-Красива си. Тоест рисунката ти.
-Аз най-добре да работя на моята маса. До после! Между другото... чух Simple Smile
Виж целия пост
# 141
Еда ще се среща със собственика на онази строителна фирма...
Виж целия пост
# 142
Есра? Като Есра ли се представи или баба й е Есра..
Ааа ясно, Алекс , благодарско 🥳
Виж целия пост
# 143
Журналистите....
Селин е за убиване...

Nalbantovа, Еда искаше да се срещне ъс стобственика на онази фирма, затова каза друго име, да не я заподозре

Какво стана
Като видя папараците припадна. Трябва да решим този проблем.ЗДа го решиш, почна да става много често.
Ще те закарам на лекар
Няма нужда от лекар...
Серкан казва че е чула че иска да говори със собственика на фирмата. Засягало и двамата, затова искал и той да присъства.
Позволи ми да бъда до теб заради тебV Ти винаги беше до мен. Сега нека аз бъда до теб
Виж целия пост
# 144
На й на Селин - сметките й излязоха криви! Явно оттук нататък тя ще е писличката.

Джерен е много хубава, Фифи - също, пу-пу! Обаче на стилистите и гримьорите на Джерен - евала. Харесва ми как я гласят. Heart Eyes
Виж целия пост
# 145
пернатото все още не е аут...дали Серкан разбра, че тя свика журналята?
Виж целия пост
# 146
Ало
Здравей Джерен как си
Зца това ли се обаждаш
видях Айфери фифи гти ще дойдеш ли
Не аз работя
Може ли да поговорим
Искаш онова което ми каза по телехона да ми го кажеш и в лицето ли. Няма нужда

Еда разказва как родителите и са купили вилата. И че това са загиналите хора.

Добре ли си
Добре съм, добре ми се отрази , благодаря ти че беше до мен
Винаги. Сигурна си че си добре нали... Аз да си тръгвам
Серкан ... ОПрави се с папарицет ..не ми се занимава с тях
Няма да се занимаваш
Виж целия пост
# 147
Боже, полудявам. Когато Серкан гледа  устните на Еда през мен преминават такива вълни ще кажеш, че мен ще целуне.  Kiss

Благодаря за темата момичета.
Виж целия пост
# 148
https://www.youtube.com/watch?v=d2KYpQqhcM0


Излиза ми като набиращо популярност Simple Smile
Виж целия пост
# 149
Прегърни я бе, момче, с очи те молеше...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия