Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 51/

  • 21 902
  • 753
# 165
За сега на Фокс цифрите хич ги няма. Или не разбират от математика или си нямат, хал хабер от числата. Къде са 80% ашк? Май обърнаха процентите просто 😂

Славена добре де, едвам ме съгласи 😂 щом си решила и с шоколади да чврпиш - вдигам бана 😂

Алптекин на клада, до Селината 🤬
Виж целия пост
# 166
Наямаш ли кола
не
Ела с мен ... Ти предложи да сме само колеги. Сега ще отстъпваш от думите си ли


Поне все още може да я предизвиква..



Бе тия днес.-... Алптекин за това се изнесъл... Имал си резервен план.... Среща се онази треньорка... колко е треньорка вече не знам



Nalbantova, аз отдавна казах че или истинската Селин работи при продуцентите, или неин клониг
Виж целия пост
# 167
Алптекин е класика в жанра...
Виж целия пост
# 168
Тоя Алптекин ще излезе голям коцкар Wink
Виж целия пост
# 169
тоя договор ми идва в повече.....
няма да ме гледаш, няма да говориш с мен, няма да ме докосваш...глупости на търкалета
Виж целия пост
# 170
Не казвайте, че не бяхте подготвени. Бях запомнила само 10 точки , тя не каза, че са 110 😂😂😂

тоя договор ми идва в повече.....
няма да ме гледаш, няма да говориш с мен, няма да ме докосваш...глупости на търкалета
Виж целия пост
# 171
Тая Селин, ако ми падне - косъм по косъм ще я оскубя цялата. И на супя няма да я направя, в кофата ще я хвърля, след като я оскубя цялата. Липса на всякакъв морал и достойнство. Даже не искам да я обсъждаме повече. Не заслужава цялото това внимание.

Не разбрах, Алптекин къде отиде уж??
Не можела била да направи нищо.... Е сега вече Серкан да й каже че не е никаква PR.. И да я прати да мре!!!
Виж целия пост
# 172
Момичета нищо не разбирам гледам картинки,но не разбирам какъв и е проблема на ЕДА,че и договор /който е един вид ние сме само колеги-познати/ е написала...тази врътка на Айшето не ми харесва,че то е много отблъскващо.....или обичаш и се бориш или казваш ти си грешния и чао.....тук ЕДА играе все едно тя е шефа и е хванала на господ шлифера ..ми не ми харесват тези к.номера
Виж целия пост
# 173
Наямаш ли кола
не
Ела с мен ... Ти предложи да сме само колеги. Сега ще отстъпваш от думите си ли


Поне все още може да я предизвиква..



Бе тия днес.-... Алптекин за това се изнесъл... Имал си резервен план.... Среща се онази треньорка... колко е треньорка вече не знам



Nalbantova, аз отдавна казах че или истинската Селин работи при продуцентите, или неин клониг
па той, явно затова така лесно се изнесе...нито прегърна жена си, нито прояви някакво чувство на съжаление
Виж целия пост
# 174
Да приключват с този договор по-скоро... Еда е като малките деца - всяко действие а Серкан противоречи на някаква клауза от договора. Не знам каква и е целта, но си играе с него много гадно. Не знам какъв урок иска да му даде..
Виж целия пост
# 175
Алптекин удари дъното. Не мисля, че могат вече да избелят този образ. Не мисля, че ще се и опитат. Както неведнъж сме обсъждали, сериалът ни е толкова хубав и силен, защото е много реалистичен. Хора като Алптекин в реала - бол. Избива комплекси с младо гадже. Нито на Айдан, нито на Серкан е нужен. Освен да ни дразни с глупостта и слабия си характер, за друго не става. Това му е ролята.

Славена, +1. В този епизод Керем е ненадминат. Наистина Ханде бледнее. Но пък е толкова красива и лъчезарна, че аз й прощавам.
Виж целия пост
# 176
Не казвайте, че не бяхте подготвени. Бях запомнила само 10 точки , тя не каза, че са 110 😂😂😂

тоя договор ми идва в повече.....
няма да ме гледаш, няма да говориш с мен, няма да ме докосваш...глупости на търкалета
😂😂😂😂😂

Да приключват с този договор по-скоро... Еда е като малките деца - всяко действие а Серкан противери на някаква клауза от договора. Не знам каква и е целта, но си играе с него много гадно
абсолютно си играе....не ми харесва поведението й.
Еди коя си.....точно, все едно тя е шефа. Шеф в една връзка няма....или си там или си оут!!!!
Глезотии!!!

чакай , че ти обърках ника.... 😂
Виж целия пост
# 177
Тоя Алптекин ще излезе голям коцкар Wink


Ама как готино го заплю Сейфи Joy  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 178
Скрит текст:
Налбантова, Stuck Out Tongue Winking Eye

Керем играе добре, но Биге си е в стихията. Не е лесно да играеш гадняр.
Не разбирам Еда какво иска да направи от Серкан? Човек? Малко и е детинско държанието.
Благодаря за темата и преводите!
Виж целия пост
# 179
Да приключват с този договор по-скоро... Еда е като малките деца - всяко действие а Серкан противоречи на някаква клауза от договора. Не знам каква и е целта, но си играе с него много гадно. Не знам какъв урок иска да му даде..
Според сценария Бамби е около 6 години по-малка от Серкан, явно е нормално да се държи по - детски и наивно от нормалното . И на моменти да дразни с това инфантилно поведение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия