Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 51/

  • 21 867
  • 753
# 525
Ха, картината, която е качила Ханде, е "Раждането на Венера" от Ботичели. Smile
Кате, дай един психоанализ...чака ли ни някакво раждане 😂

Сериала не се харесва и защото жената/е са силни и непоклатими, както и вече доста писахме, Керем не е от харесваните в Турция.
Виж целия пост
# 526
Редактирах си поста и прибавих легендата.
Виж целия пост
# 527
prinx, аз гледам на английски тук:
https://www.facebook.com/youknockonmydoor/

Има и други сайтове Turkish123 или Superriki, но там излизат много реклами...

Аз го гледах още снощи на този линк:

https://turkish123.com/sen-cal-kapimi-episode-20/

Нямаше никакви реклами, а на самия дисплей стои надпис Superriki! Приятно гледане!
Виж целия пост
# 528
https://serial4u.net/-аз гледам тук и е супер.

А относно “раждането на Венера “знам,че олицетворява чиста, истинска любов на една жена.Май Хандемии си признава ,че влюбена по заобиколен начин🤷♀❤
Виж целия пост
# 529
Серкан е сменил червената чаша с по-очебийна.
Тази круша е много готина. Миналият епизод само се надявах Еда да не вземе да я счупи...

Днес започнахме с Коледното ателие и опаковане на подаръци (някои доста тематични...).
Скрит текст:


Виж целия пост
# 530
https://serial4u.net/-аз гледам тук и е супер.

А относно “раждането на Венера “знам,че олицетворява чиста, истинска любов на една жена.Май Хандемии си признава ,че влюбена по заобиколен начин🤷♀❤
Хайде време е вече😍😍😍
https://www.instagram.com/p/CIL8hx9JvIo/?igshid=1me65od2w0zac
Виж целия пост
# 531
Друон, аз единственото нещо, което забелязвам на тази снимка, е бицагата на Керем. Sweat Smile
Виж целия пост
# 532
Здравейте и от менн! Днес бях извън града и затова нямах време да пиша. Идвам с нещо от сестрата на Керем (надявам се, че не е споделено, още не съм изчела, но веднага като видях снимката се запътих насам)
,,Брат ми и красивата ми бълдъза". По-ясно нямаше накъде Heart Eyes

Нашите като деца: Heart Eyes

И племенниците:
Виж целия пост
# 533
От мен поздрав с другата песен от серията. Досега не ми е правила впечатление. А освен мелодична е с добър текст.
Пуснаха я, когато двамата ми инати страдаха.



Има и превод, естествено...

Скрит текст:
Неизказано
В един странен свят съм,
Не виждам нито път, ни следи.
Вие тръгвай те след разума си
Някой ден и  може аз да дойда.

В страната на разбити мечти
Живях, умрях
Като счупена музикална кутия
Въртя една и съща мелодия

В ада на неизказаните думи
Изгарям, грехът ми е голям
В море не непожелани мечти
Се лутам, а сърцето ми е малка лодка

Във времето на дна древна любов
Потънал съм в дълбокотл
С мечта за познати гласове
Сякаш зажяднал съм.

Сред есенна прохлада
Да съм роза в твоята градина
В дълбокото на твоите очи
Да горя, на пепел да се превърна

В ада на неизказаните думи
Изгарям, грехът ми е голям
В море не непожелани мечти
Се лутам, а сърцето ми е малка лодка


Виж целия пост
# 534
Здравейте и от менн! Днес бях извън града и затова нямах време да пиша. Идвам с нещо от сестрата на Керем (надявам се, че не е споделено, още не съм изчела, но веднага като видях снимката се запътих насам)
,,Брат ми и красивата ми бълдъза". По-ясно нямаше накъде Heart Eyes

Нашите като деца: Heart Eyes

И племенниците:

😱😱😱Това дали е вярно
Виж целия пост
# 535
По скоро не, пък и няма да е бълдъза, а снаха
Виж целия пост
# 536
То по - ясно няма на къде....., нещата са ясни. След края на сериала 100 % са се събрали официално ❤
Здравейте и от менн! Днес бях извън града и затова нямах време да пиша. Идвам с нещо от сестрата на Керем (надявам се, че не е споделено, още не съм изчела, но веднага като видях снимката се запътих насам)
,,Брат ми и красивата ми бълдъза". По-ясно нямаше накъде Heart Eyes

Нашите като деца: Heart Eyes

И племенниците:

Виж целия пост
# 537
Не знам, взех го от една страница, защото е изтекло сторито на сестра му вече, но и на други места го видях. Надявам се да е истина де, въпреки че само те си знаят.
Иначе попаднах и на тази снимка и мнооого ми хареса Heart Eyes Фотошоп е май отново, но пък е много красива Heart

По скоро не, пък и няма да е бълдъза, а снаха
Вярно, че щеше да е снаха. Оф, развълнувах се напразно май Joy Ама то като видя такова нещо акъл ли ми остава Joy Те пък фен страниците се мъчат фотошопите им да изглеждат достоверно и накрая роднинските връзки объркват всичко Joy Съжалявам, размечтах се и май ви подведох, ама нищо де, да се надяваме, че скоро истинско ще го видим
Виж целия пост
# 538
Тази снимка за Коледа е уникално красива! Даже ако трябва да съм честна, точно така изглеждат снимките на Холмарските филми, най-любимите ми филми от тази телевизионна програма са ми! Дали пък не ни подготвят такава изненада, хммм?
Виж целия пост
# 539
Али, Хнаде се пада балдъза на Мелиса ли?

Видях, че сте коментирали вече, че е снаха, а не балдъза. Аз не мисля, че е вярно, Мелиса не би се занимавала с такива неща, това е фейк профил според мен, има много такива, дори и на Айше има един в туитър.

Нося пък снимка зад кадър с Керем



и пак се редактирам, вече е потвърдено - идва нова особа в сериала 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия