Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 51/

  • 21 863
  • 753
# 90
Момичета, може ли линк къде гледате, лютфен!  Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 91
Нещо и Селин, и Еда ме дразнят да ви кажа. Само за Серкан ми е жал. Милият! Искам да го гушна. Да, раздели се с нея и скри истината, но... не заслужава това отношение сега. Какво значи “нека Серкан си остане за теб”. Понеже е сигурна в чувствата на Серкан, затова така говори и го раздава на другите жени. Да я видя, ако се появи някоя нова претендентка за сърцето на Серкан. Която не е кокошка като Селин. Да ви кажа аз май се записвам за #отборСеркан. Кой е с мен? Joy

п. п. Писна ми да ми тормозят момчето! (Като майка му прозвучах...)
Виж целия пост
# 92
Пернатото трябва да се прати на изолиран остров ... против птичи грип ... много дразни тая Селин ...
Виж целия пост
# 93
Еда у тук
Да ще работи с нас но има условия
Какви условия
Не знам...Донесе вми договор и го подписах без да го чета
ти да не го четеш, ти паста за зъби не ползваш без да четеш
Еда може да те мрази, може да иска да ти вземе холдинга
Неин да е, не ме интересува...


Убеждават Еда да стане лице на кампанията...
Еда отказва... Но поне ще участва в дефието
Виж целия пост
# 94
Нещо и Селин, и Еда ме дразнят да ви кажа. Само за Серкан ми е жал. Милият! Искам да го гушна. Да, раздели се с нея и скри истината, но... не заслужава това отношение сега. Какво значи “нека Серкан си остане за теб”. Понеже е сигурна в чувствата на Серкан, затова така говори и го раздава. Да я видя, ако се появи някоя нова претендентка за сърцето на Серкан. Която не е кокошка като Селин. Да ви кажа аз май се записвам за #отборСеркан. Кой е с мен? Joy

п. п. Писна ми да ми тормозят момчето! (Като майка му прозвучах...)

#отборСеркан
аз съм с теб. И на мен ми дожаля!!!!

ама романтиката ще започне сега, така че може да ни мине 😂
Виж целия пост
# 95
Серкан
мамо добре дошла
липсваше ми


В офиса си
тук съм
Значи вече може да излизаш сама
Да, не мога да съм все с Еда
да и аз не мога вече да съм с ЕДа

Айдан му разказва за проекта.
Серкан разбира че Еда ще участва и ще говори пред момичетата
Серкан веднага включва и холдинга... .
Да направят съвещание... Но Айдан трябвало да я повика.
Защо
Защото ми е забравено нда гтоворя с нея. Ще ме накаже
Ще те накаже
Да ти кажа като жена - ако една жена иска да те накаже значи те обича..
Виж целия пост
# 96
Серкан прибра пръстените, това е добре
Виж целия пост
# 97
Нещо и Селин, и Еда ме дразнят да ви кажа. Само за Серкан ми е жал. Милият! Искам да го гушна. Да, раздели се с нея и скри истината, но... не заслужава това отношение сега. Какво значи “нека Серкан си остане за теб”. Понеже е сигурна в чувствата на Серкан, затова така говори и го раздава на другите жени. Да я видя, ако се появи някоя нова претендентка за сърцето на Серкан. Която не е кокошка като Селин. Да ви кажа аз май се записвам за #отборСеркан. Кой е с мен? Joy

п. п. Писна ми да ми тормозят момчето! (Като майка му прозвучах...)

Бърборанке, то се говореше, че ще се появи мома англичанка, така че да му мисли Бамби Wink
Виж целия пост
# 98
И аз гледам без проблем. Нищо не забива.

А възможно ли е според вас, като се появи бабата, като се разбере, че са нейни тези 45%, Серкан да се обърне срещу Еда? Да помисли, че това е планирано? Thinking

п. п. За първи път не ме интересува рейтингът, защото съм реалист - епизодът ни е силен, динамичен и наситен с емоции, но добре балансиран. Не ме интересува и какви ще са резултатите утре, защото не ми е важна оценката на турската аудитория, която определя рейта. Ще се наслаждавам на любимия сериал, докато мога. Няма да позволя на някакви цифри да ми развалят кефа. Wink

mi_si, ами да се появява по-бързо, че на Еда да й дойде акълът! Sunglasses
Виж целия пост
# 99
Винаги съм #отборСеркан , дори когато ме дразни Stuck Out Tongue Winking Eye

Ама хич не искам никаква мома англичанка, да си седи у Англия!
Виж целия пост
# 100
Всички питат къде е Серкан
Селин продължава да ме дразни ...


Вай бе "Аз като съм нещастна не искам той да е щастлив. Като не стана с мен, да не бъде и със Еда"
Светът се върти около нея сякаш
Ама тая кокошка кое не разбра от това което каза Серкан... Аман бее... Овца с коза🤬🤬🤬
Виж целия пост
# 101
Бърборанке, Серкан доброволно каза пред Пъръл и Енгин че ако поиска и холдинга ще и даде... Той си искал нея...
Шегата настрана, не вярвам да се обърне срещу нея. Той знае че тя не би и простила. Наяли затова реши да се раздалят, защото се страхуваше че като разбере че семейството му е намесено и на него няма да прости
Виж целия пост
# 102
Момичета, може ли линк къде гледате, лютфен!  Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 103
https://www.canlitv.today/fox-tv-1

Prinx, при мен тук е най-сигурно и не увисва картинката.

Виж целия пост
# 104
Много силни сцени днес. Серията е прекрасна...
От тук нааттък ще епо-веселата част.
отивам да приготвям децата. Надявам се рекламите да са по-дълги и да не изпусна много
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия