Какво направих днес за себе си? - 10

  • 51 143
  • 738
# 435
Събудих се преди будилника и пих кафе слушайки песента на птичките! Purple Heart
Виж целия пост
# 436
Понеже напоследък само разходките ми вдигат настроението, сутринта направих един час из улиците на града, докато бърборех по телефона. А привечер с баща ми се покатерихме малко по нашата пътека. Не бяхме ходили там от лятото.
Виж целия пост
# 437
Разходих се и поприказвахме два часа с приятелка (направих близо 16 000 крачки), а след това четох на спокойствие, което не ми се беше случвало отдавна.
Виж целия пост
# 438
Бях на фризьор - взеха ми връхчетата и ме боядисаха.
Виж целия пост
# 439
И аз се възползвах от хубавото време
За утре съм запланувала среща с приятелка
Виж целия пост
# 440
Пуснах си един почивен ден. Много готино така по средата на седмицата....! Wink
Виж целия пост
# 441
Погрижих се за здравето си, отидох на лекар след дълго отлагане.
Виж целия пост
# 442
Днес си поръчах две книги. Купих си и нов крем за ръце.
Виж целия пост
# 443
Сложих вече пролетния лак - корал!
Виж целия пост
# 444
Снощи изпихме бутилка вино на терасата със сестра ми, обсъждайки плановете си.
Виж целия пост
# 445
Цял ден бях навън. Във Варна беше мрачно, но  топло. Починах си!
Виж целия пост
# 446
Купих си два чифта обувки. И си побъбрих, макар и по телефона, с две приятелки
Виж целия пост
# 447
Проведох поредната важна среща, обнадеждена съм.
Виж целия пост
# 448
Браво! Кураж!
Мъжът ми ме боядиса. Поне имам една идея по- добър вид
Виж целия пост
# 449
Купих си от тези антистрес книжки за рисуване, отдавна им се каня, и не знам какво толкова умувам като е 7лв едната Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия