Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през декември

  • 87 546
  • 4 263
# 285
Абе...и на мен ми е криво, нервно, ама не си го изкарвам тук.
Виж целия пост
# 286
Ми то и за това направихме тази тема,да си спамим,да е по-забавно,да си се лигосваме на воля. Иначе две еднакви теми се обезсмислят. Тъй мисля аз. Ся и тук си се оплакваме,но някак не е така тегаво и начумерено.
Продължение с яйцето-звънна човека,баща ми вика си издирва яйцето от полога. 😂😂😂 Питал го виждал ли го е,казал-нее! От де да знам къде ти е яйцето?! 😂 После ММ му писал,чули се,15 мин вика хълца от смях по тел. На мен ми се извинява,ще носи пак яйца за реванш. 🤣🤣🤣 От касите на Джъмбо го е купувал,на някой ако са му се запънали кокошките,да знае. 😁
Айде наздраве! 🍷
Виж целия пост
# 287
Ох, тетка , благодаря!! Мислех, че аз съм с кораво сърце. Напълно съчувствам за загубата ви!! Разбирам, че се разтоварвате , но , хора, аз полудявам от всеки пост. Толкова осведомена за починалите никога не съм била. То, че кибича в темата много е ясно, но направо се закопавам след всеки КВ пост. В момента не излизам почти никъде, стоя у дома, ограничила съм информационния поток и само пета в другата тема за всеки починал.
Такава буца имам в корема , че ако чета за всеки непознат направо ще избухна.
Виж целия пост
# 288
Ще дойда лятос чак..кат мине пандемията...🤣
Виж целия пост
# 289
Къде пак тръгна, наша Тета? Simple Smile
Виж целия пост
# 290
За Малдивите. Пътьом ще мина през пчеларя.
А в действителност - към баннята Joy
Виж целия пост
# 291
Тето,ранко е. Ела ти сваря едно 🥚. 😆
Виж целия пост
# 292
Yummy, често редактираш, скоро след като си публикувала и не винаги всички те прочитаме навреме. Аз например по някое време видях редактиран пост от теб и така и не разбрах за какво си се оплаквала.

Оплаквам се, че съм пред бърн аут. Легнала съм си вече. Да свършва вече тая седмица. Или тези три седмици. Не ми се говори, не ми се пише. Че трябва чаршаф да постна.
Виж целия пост
# 293
Тетооо, оплаквам се от тебе,.че не ми обръщаш внимание.
Виж целия пост
# 294
Yummy, сигурна ли си, че постът ти се е афиширал. Защото и аз не съм го видяла.
По принцип в тази тема се отдаваме на лигня и блабла, а в другата си казваме мъката. Признавам си, че другата не винаги я отварям.
Ох, ММ иска да караме сами Коледа, а нашите вече стягат багажа. Не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 295
Ени, по-добре прати от яйцата на мен. Купих днес кора яйца от магазина с култовата табела "Яйчарница" на пазара Димитър Петков. Продавачът ми я покри с друга кора, омота я с тиксо и мушна в найлонова торба. Всичко точно, но по пътя стъпих на лед, изпълних троен аксел и двоен тулуп едновременно и седнах върху кората с яйца. Всичко това на тротоара пред целокупното гражданство. Гледката на кора яйца сплякани под задника ми - безценна.
Виж целия пост
# 296
Ена пък еб@си лебеда...тя го и варила тоз чукундур. Как не го видя мари...че не става...сигур си го и чоплила аха да го обелиш...налЕ...Joy

Тетооо, оплаквам се от тебе,.че не ми обръщаш внимание.

Обикновено се оплакват кат им обърна...Фнимание.
Виж целия пост
# 297
Ми то и за това направихме тази тема,да си спамим,да е по-забавно,да си се лигосваме на воля. Иначе две еднакви теми се обезсмислят. Тъй мисля аз. Ся и тук си се оплакваме,но някак не е така тегаво и начумерено.
Продължение с яйцето-звънна човека,баща ми вика си издирва яйцето от полога. 😂😂😂 Питал го виждал ли го е,казал-нее! От де да знам къде ти е яйцето?! 😂 После ММ му писал,чули се,15 мин вика хълца от смях по тел. На мен ми се извинява,ще носи пак яйца за реванш. 🤣🤣🤣 От касите на Джъмбо го е купувал,на някой ако са му се запънали кокошките,да знае. 😁
Айде наздраве! 🍷
Ени, днес много ме забавляваш. Представям си разговора на човека с мъжа ти: " Ало, виждал ли си ми яйцето? " , "Ами тя Ени вече го свари." Както се казва, това си е мъжки разговор за яйца.
Виж целия пост
# 298
Попи, вземи едно Кантарджиево, по примера на Ренко. И аз ще взема, че и при мен служебни простотии.
Yummy, май доста хора не сме видяли поста ти. Съболезнования!
Уиш,  цветно си го представих Joy
Фил, и аз искам сами, половинът други сметки прави. Надушвам войната от сега.
Виж целия пост
# 299
И аз не видях поста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия