Кралски работи и клюки - декември 2020

  • 66 267
  • 1 606
# 1 590
Мери с много готина рокля днес с прозрачни ръкави на точки
Виж целия пост
# 1 591
Не мога да харесам точките като десен грозни са ми, иначе роклята като модел и цвят много ми харесва.
Мери изглежда страхотно. Обиците също са красиви.
А обувките са трепач. Но нейните винаги са такива.
Виж целия пост
# 1 592
Откакто прочетох, че Мери е научила датски за отрицателно време, супер много ми се издигна в очите!
Скрит текст:
Аз в момента го уча и ми иде да се обеся, да се хвърля от високо и да се удавя едновременно. Joy
Роклята й е хубава. По принцип и аз не харесвам точки, но конкретния модел ми харесва. Само това висящото черното ми е едно никакво.

Не успях да отворя "нещото" на Съсексови. Аудио запис е, така ли? Сега това ли е модерно?
Виж целия пост
# 1 593
Не успях да отворя "нещото" на Съсексови. Аудио запис е, така ли? Сега това ли е модерно?
При мен ми се отвори на IE, а хромето ми се правеше на интересно.
Виж целия пост
# 1 594
За да слушате подкаста трябва да имате свалено приложение sportfy.
Подкаста се слуша безплатно.
 Хубава Маргарет

Виж целия пост
# 1 595
Ето го целият аутфит на Мери, май daviz го беше качила, но пак не пречи Grinning

https://www.instagram.com/p/CJcAjptFebB/?igshid=42arhrrgsnv5

Роклят ми харесва, точки харесвам Simple Smile обаче никога няма да облека такава с моя ръст 😀

Шарлот Казираги:

https://www.instagram.com/p/CJcDvZ2FW1u/?igshid=5n7tnvccaj9f

Палтото на Како от Япония:

https://www.instagram.com/p/CJagd9Plpaj/?igshid=1c7q18ya37m9f

И Софи (Уесекс) от последната й поява. Знам, че тук е мн харесвана, обаче имам особено мнение за нея:

https://www.instagram.com/p/CJb-hksFKte/?igshid=1kvev5amfh7zz

И Камила:

https://www.instagram.com/p/CJJzQKblce7/?igshid=9zeri9x2hxd3

Изглежда някак си добре...
Виж целия пост
# 1 596
Палтото на Како ми харесва като цвят и модел, но не е за нея.
Камила ми изглежда като човек напълно комфортно в кожата си, което я кара да сияе някак си.
Виж целия пост
# 1 597
Ето го целият аутфит на Мери, май daviz го беше качила, но пак не пречи Grinning....
Харесвам и нося точки,но не съм сигурна за черните платки.Идеята е да разреди малко геометрията,но на мен не ми е идейно.
Ментовото палто на япончето й отива и стои нормално за овърсайз,но в комбинация с посурната пола и вехти боти има клошарски ефект и я скъсява допълнително.Има поне сто варианта да изглежда модерно и младежки,ама не,та не.Камила изглежда  сбабичосана не за годините си на тази снимка.Софи Уесекс ми е точно никаква.Или добре крие личността си,или такава липсва.Иначче се старае,баба била доволна.
Виж целия пост
# 1 598
Не е лоша роклята на Мери, но не е нищо особено. Виж бялата с черни точки, пак Carolina Herrera, на Летисия е съвсем друго нещо 😍


Японската принцеса, милата, изглежда покъртително. Палтото е хубав цвят.

Софи Уесекс също не ми харесва. То цветове, то комбинации. Какво стана с тази жена, изглеждаше и се обличаше толкова по-добре. В косата на Максима ли иска да подражава?
Виж целия пост
# 1 599
Тая рокля на Летисия ми е любима Heart Eyes още повече как стои на нея.
Виж целия пост
# 1 600
Летисия, с много малки изключения, винаги ми харесва 😊
Виж целия пост
# 1 601
На Летисия е по-хубава.Имам я в кафяво,според далтонистите тъмночервено.Само да сложи няколко кг.Летисия за да заглади релефа на ръцете си и да не си счупи краката от толкова изтъняване.Иначе прическа,обеци,всичко изпипано.Както винаги.И го няма това бялото в косата й,не ми харесва.
Виж целия пост
# 1 602
26.12.1971
Виж целия пост
# 1 603
Баба е удостоила с рицарско звание както известни личности, така и обикновени хора.

https://m.dir.bg/life/zvezdi/kreyg-deyvid-i-tobi-dzhouns-sred-ud … sa-elizabet-vtora
Виж целия пост
# 1 604
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА КРАЛСКАТА ГРУПА!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия