Искам да кажа ... (177) през декември 2020

  • 75 404
  • 1 903
# 1 860
Честито, Бубе!
Да расте здрава и щастлива!
Виж целия пост
# 1 861
О, бе, Ренкооо, постът на Бубето ме просълзи,  а твоят направо ме довърши 🥰🥰🥰🥰❤❤❤

Бубе, добре дошла на малката Биляна! Да расте здрава, любознателна, послушна, добричка! Бързо възстановяване на мама!

Аз днеска съм машина. Изблизах къщата, чак прозореци бърсах. Ама хак да ми е, като имам манията да ги украсявам и тях. Остана ми само пода в кухнята, къпя се и припадам.
Виж целия пост
# 1 862
Честито Бубе, дай Боже всички да я изпитаме тази радост!
Голям човек да стане Биляна, всичко в живота да ѝ спори!
Виж целия пост
# 1 863
Честита радост, Бубе. Да расте щастлива и спокойна малката принцеса, и много да ви радва. Много хубаво име са ѝ избрали.

Чудно време е навън. Една идея по-хладно от вчера, но като за януари изобщо няма нужда да се споменава.
Утре или през седмицата ще махам елхата. Днес съм го писала мързелив ден и наваксвам със сериалите.
Виж целия пост
# 1 864
2в1, ти какво гледаш 🙂
Виж целия пост
# 1 865
Буб,честито! Да е здравичка,послушна и много да ви радва малката принцеса Биляна! 😍🥰❤
Ние сме на двора,но духа гаден,студен вятър.
Отметнах пералня,поизчистих. Довечера май пица ще правя,че Синеочка пожела.
Виж целия пост
# 1 866
Бубеее, честито!
Голяма радост е това Heart
Здраво и усмихнато дете да е, а на мама бързо възстановяване!
Много хубаво начало на годината! Hug
Виж целия пост
# 1 867
Руми, аз гледам азиатски сериали. В момента The Penthouse: War in Life.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 868
Честито на новата баба, всяко внуче носи едно такова странно чувство, че си продължен и ти самия с още едно поколение...Много е хубаво усещането, да е здрава и успешна Биляна! А името е едно от любимите ми, ако имах трета дъщеря така щях да я кръстя.
Виж целия пост
# 1 869
Честито, Бубе! Малката Биляна я орисвам много късмет да има, животът ѝ да е изпълнен с много любов и много покорени върхове! А на баба Бубе пожелавам и на правнуци да се радва! Hug
Виж целия пост
# 1 870
Бубе,честито,много,много здрава,будна и най,най.
Аз съм със същото име.Heart
Да е с късмет и всичко да й е леко в живота.
Виж целия пост
# 1 871
Бубеее, страхотна новина за начало на новата година!
Чудесно име има бебонката. Да расте здрава, спокойна и усмихната! Честито, Бубе! На мама, бързо възстановяване!

Аз само пици направих.
Виж целия пост
# 1 872
Честито, Бубе! Да расте здрава и много щастлива малката Биляна!
Виж целия пост
# 1 873
Благодаря ви, мили мои, виртуални приятелки! Heart  
Дай Боже, да ви стига!
Много хубави пожелания! Дано даде Господ, да се сбъднат.
Чакам новоизлюпения татко, да си дойде, заедно с малкия син , снахата и малкия принц, който вече е батко и ще стягаме купон!
Виж целия пост
# 1 874
Добре дошла на г-жица Биляна. животът и да и изпълнен с любов и късмет. Честито, Бубе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия