Звездни компромати - Декември'20

  • 246 786
  • 2 303
# 15
Много точно каано!
Много са creepy Алесите, толкова изкуствени девойки, но пък си имат Алеса Арми 😆
Виж целия пост
# 16
Много любопитен първи пост наистина. Раян и Блейк са ми любимци..
Виж целия пост
# 17
В действителност сестрите Алеса не изглеждат крийпи на живо. Явно прекаляват с фотошопа
Виж целия пост
# 18
Саня Борисова, която вечно рекламира някакви глупости. Това ще е ролята на живота й очевидно.


Е, до Нестле се е докопала, трябва да се яде, все пак.
Май устата нещо е пипана.
Виж целия пост
# 19
Благодаря за темата, Кактусче Flowers Rose
Интересен първи пост, както винаги, направено с труд и вкус.
Моите любимци от изброените са Аштън и Мила, Райън и Блейк и Брад и Анджелина. Знам, че тя е малко странна, но  му отиваше визуално докато не мога да кажа същото за Анистън и Полтроу.
Гришо е просто много разглезен и такъв тип мъж може да не узрее и на 50 г.
Виж целия пост
# 20
Страхотен първи пост и любимата ми Мила!
Виж целия пост
# 21
Благодаря за темата! Блейк и Раян Рейнолдс са много хубаво семейство. Не се натрапват излишно в публичното пространство.
Виж целия пост
# 22
Благодаря за хубавия и позитивен първи пост. Кит и Роуз са ми любими, те и бебе чакат. Запознават се на снимките на Игра на тронове, тя е шотландка. Сватбата беше в нейния наследствен замък, те са род на около 800г, голяма красота бяха снимките Heart Изчака си го като стоеше по клиники, той изпада в криза след снимките, все пак това са години продукция и изведнъж спира и ти губиш равновесие. Един колега от Слънчев бряг, който е учил в Англия като вика- тоя Кит такава шматка, кинта и шейсе, напушвали сме се по барове, като го видях после във филма щях да падна Grinning
Виж целия пост
# 23
Благодаря за новата тема.Много хубав първи пост!

Дейвид Бекъм
Виж целия пост
# 24
Лияна...и тя е обновена...? И с тая проскубана перушина толкоз години...Close
Скрит текст:

Виж целия пост
# 25
Джон и дивачката са ми слабост Heart

Момичета, за някакъв период ще съм off от форума. Кактус ще поеме и моят ангажимент към темата.
Виж целия пост
# 26
https://life.dir.bg/gallery/dashteryata-na-dzhud-lou-v-intimna-b … izost-s-prirodata

Дъщерята на Джъд Лоу. Красавица е !
Виж целия пост
# 27
Страхотен първи пост, благодаря!

Само една поправка за Елизабет Тейлър и Ричард Бъртън - запознават се още когато тя е женена за втория си съпруг Майкъл Уайлдинг и е бременна с едно от децата им.
Виж целия пост
# 28
Не прочетох нищо ново, но ми хареса оформлението на темата.
Можеше да пишете и за Сара Джесика и Робърт Дауни Джуниър и сегашния й съпруг Матю Бродерик. Wink
Виж целия пост
# 29
Благодаря за новата тема.

Записвам се с Благо и децата
Скрит текст:

Иван е Рожденник
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия