Звездни компромати - Декември'20

  • 246 814
  • 2 303
# 690
Сега съм с много свободно време. В инстаграм попаднах на някаква жена не я знам блогърка ли е, но е страшно неприятна - Жоли Петкова. Това някоя плеймейтка ли е ?
Виж целия пост
# 691
Не , беше хостеса в стария Пм , сега е инфлуенсър.
Виж целия пост
# 692
https://m.facebook.com/Zhenya-Petkova-814083275427199/

Даже има страница във Фб, също организира събития и е започнала бизнес с ароматни свещи .

Откакто нямам инстаграм се чувствам много добре без тези псевдозвезди.

Само отвреме навреме ми излизат във Фб, но не толкова масово облъчване както в другат мрежа .

Облича се хубаво и ходи на хубави места, затова я следя .
Виж целия пост
# 693
По- добре да бие Кобрата, че пари съм заложила на него Simple Smile Няма да мога да гледам мача, не съм си пуснала Диема Simple Smile
Виж целия пост
# 694
Няма да е по Диема,а на DAZN.
Виж целия пост
# 695
Карл-Филип и София от шведското кралско семейство чакат трето дете, обявили са го в инстаграм с тази черно-бяла снимка. Много се радвам за тях, макар че маааалко ревнувам Mr. Green
Скрит текст:


Сергей Полунин и Елена Ильиных (дано и те си направят още едно)
Скрит текст:
... на 150-ия юбилей  на Hennessy


и атмосферата в "Особняке на Волхонке"  


Емили Рата-та-та, бременна и гола (ти да видиш!)
Скрит текст:


а тук е пошла отвсякъде

Мафалда, внучката на Симеон, с микрофон
Скрит текст:
Виж целия пост
# 696
Няма да е по Диема,а на DAZN.
В колко ще дават двубоят ?
Виж целия пост
# 697
Няма да е по Диема,а на DAZN.
В колко ще дават двубоят ?

30 минути след полунощ българско време са те. Аз вече платих абонамента за приложението.
Виж целия пост
# 698
Няма да е по Диема,а на DAZN.
В колко ще дават двубоят ?

30 минути след полунощ българско време са те. Аз вече платих абонамента за приложението.

Днес или утре
Виж целия пост
# 699
Утре вечер е мача.
Виж целия пост
# 700
Славея Сиракова и дете:
Скрит текст:

няма нужда да казвам на какво прилича това върху главата ѝ... 😁
Виж целия пост
# 701
... когото Кличко му намести всички чакри...
Скрит текст:

Joy Joy Joy  Това беше добро.
Няшият мрънкаше като девойче, но и Кличко бягаше по тъча със селски номерца, като например това с ръкавиците.


Петя Дикова е ударила джакпота с мъж като Илиян. Такова обожание  към нея... си е за завист отвсякъде.
Hands Plus1
Някак ми се струва, че й се полага. Сигурно не е лесно майка ти да е секссимвол, който барат за ц*цата публично. ... Разводи, мъже, деца от други бащи. Нека е щастлива, нека е обичана, ред й е. А Илиян умее да се изразява. Например къде е той, къде е Нойзи-то.
Виж целия пост
# 702
Подозирам съборането на Кобрата и Андреа като трик, заради мача. Поне оттам да го докара на авторитет, защото не е постоянен в нищо.
Виж целия пост
# 703
Трик може да е за него, според мен тя си го обича.
Виж целия пост
# 704
Хе, трик... Дреме му на някой там за никому известната Андреа и решението да му бъде вечна сянка. Жената е мазохист с придобит стокхолмски синдром. Дано намери начин да продължи напред, защото до момента очевидно не е готова да го “пусне”.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия