Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 53/

  • 29 194
  • 745
# 735







Виж целия пост
# 736
Големи са сладури. Определено Керем стои много по-добре до Ханде от предишното и гадже Мурат.  По-хубав е, по-млад е и ръстово си подхождат. Мурат е по-нисък. Пък и разведен...



Еййй как не се спряха значи при наличие на оригиналите за какво го правят това???

На мен СерКер ми е болна тема като човек който им проследи връзката ОТ - ДО

А Мурат ми е....без коментар!
Тази снимка фотомонтаж ли е? Въобще не съм забелязала.
Хайде тогава слагам истинска тяхна снимка...

Виж целия пост
# 737
Големи са сладури. Определено Керем стои много по-добре до Ханде от предишното и гадже Мурат.  По-хубав е, по-млад е и ръстово си подхождат. Мурат е по-нисък. Пък и разведен...



Еййй как не се спряха значи при наличие на оригиналите за какво го правят това???

На мен СерКер ми е болна тема като човек който им проследи връзката ОТ - ДО

А Мурат ми е....без коментар!
Тази снимка фотомонтаж ли е? Въобще не съм забелязала.
Хайде тогава слагам истинска тяхна снимка...



Да оригиналните снимки Серенай е до него това е видео даже от галата на Келебеклер филма който Брейв Борн - Фирмата на Керем беше спонсор до Ханде предполагам,че е Мурат
Виж целия пост
# 738
Алекс аз за Йиидо предупредих гледащите....или обичаш и ревеш или мразиш до дупка и пак обичаш
Нямам друго обяснение.За Кюбрета повече го разбрах,но поведението му спрямо Сибел не мога да го простя!



За отношението му към Сибел нямам логично обяснение. Ни гордост, ни инат го оправдават.
Явно както пише в писмото си към Елиф - в неговото сърце има някаква повреда.
Виж целия пост
# 739



Освен вече да се изнасяме оттук tiptoe
Виж целия пост
# 740
Алекс аз за Йиидо предупредих гледащите....или обичаш и ревеш или мразиш до дупка и пак обичаш
Нямам друго обяснение.За Кюбрета повече го разбрах,но поведението му спрямо Сибел не мога да го простя!



За отношението му към Сибел нямам логично обяснение. Ни гордост, ни инат го оправдават.
Явно както пише в писмото си към Елиф - в неговото сърце има някаква повреда.
И понеже беше вятър и повя и замина докато не умря не свали халката с нея си умря на пръста и понеже беше вятър само когато Сейхан спомена името Сибел изпразни пистолета в нея...

Повредата беше определено в него голяма...Едно мое видео за ЙиБел

Виж целия пост
# 741
https://www.bg-mamma.com/?topic=1277818.new#new
Виж целия пост
# 742
Най-накрая и аз изгледах 19 и 20 серия. На моменти забравям, че това е филм. Така съм се вживяла в сериала, че чак се плаша като свърши какво ще правя.А и във вашата компания ми е много приятно. От една страна Еда е права, от дрга вече ми дожаля за Серкан.
За фрага от 22 серия си мисля, че Селин ще натопи Еда. И желанията които трябва да изпълнява Еда са за това, че не му е казала за договора.
Виж целия пост
# 743
Във фрага ми се вижда един объркан, разтревожен, дори тъжен на моменти...
Виж целия пост
# 744
https://youtu.be/HVLvuSIn3nM
Тази, новата, ако ни мъти водата съм приготвила едно спрейче!
Виж целия пост
# 745
В нова тема сме 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия