🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 108 478
  • 3 432
# 2 085
Аз съм за Хепи Ванче. Другите трима са яко неприятни.
Виж целия пост
# 2 086
Честито на Калоян, заслужи си мястото. Аз може и да не го харесвам особено, но момчето си спечели дуела и успя да се класира на финала.
Жалко за Стоян, и той заслужаваше да иде на финал след всичко, с което се пребори във фермата.
Интересна е идеята да гласуват всички участници през сезоните, но не е много редно, фермерите от предишни сезони все пак не ги познават лично.
От тези финалисти май ще подкрепя Ваня. Само да си мълчи, че винаги когато аха да ми стане симпатична, и тя се развихря.
Виж целия пост
# 2 087
Ванче... Grinning

Абе като толкова ще рецитирате, вземете си научете репликите.
Виж целия пост
# 2 088
Хайде Ванче! 🎉🎉
Виж целия пост
# 2 089
Ако още един път Надя спомене крайниците си... 🙄🙄
Виж целия пост
# 2 090
Никаква логика няма да намесват хора извън техния сезон при гласуване.Хора, които не ги познават и не са били съквартиранти с тях заедно. Ами то по тази логика да съберат 30 човека от улиците на София, същото е Simple Smile

Юхуу си знае чоп бананата ..
Виж целия пост
# 2 091
Е спойлърите се оказаха напълно верни и пак идва момента в който продукцията следва да е по-отговорна с информацията, още по средата на предаването всички да знаят финалистите не е нормално, не е и професионално.
Виж целия пост
# 2 092
Добре се е подготвил Боби.
Заболя ме главата от Юхуу.
Нада скучна както винаги.
Калоян с нови цитати.
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2 093
Ох, Калоян ми е много смешен Joy Като се изпъчи
Виж целия пост
# 2 094
Боже, доживях фермери костюмари...
Виж целия пост
# 2 095
Тая Надя, то циг@нчето по-стилен от мама пчеларка.
Калоян е пълен смях,все едно е отворил Библията и чете 10те Божи заповеди. 🤭
Виж целия пост
# 2 096
Е то стига един да каже нещо и гледай какво става...
Виж целия пост
# 2 097
Ванче успех....
Нада да си навре двете ръце в г....
Калоян и той голяма реч....не мога
Циганина няма да коментирам,  дано не спечели.
Ваня моля те спри с това тъпо чоп банана.
Виж целия пост
# 2 098
Недейте така, облеклото на Надя е добре премислено - работническо, селско, на отруден човек Wink
Виж целия пост
# 2 099
Каква е цената на смс?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия