🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 108 478
  • 3 432
# 2 130
Оф бе ...от жените съм които не плачат лесно и често ...особенно па за фермерите,но тази вечер ей така ми се сви сърцето и навлажниха очите когато Калоян влезе и козарува ...незнам ,но ме разсчувства /само това/ ,а на Ваня  изказването за кой да гласува за нея ми напълни душата.....

Имам спомен, че на гола глава не се козирува.
Виж целия пост
# 2 131
Оффф, Иван облича селския му Биг Брадър с някакви патриотични идеали. Нямам думи
Виж целия пост
# 2 132
Този Андрей говори като пълен селяндур. "Треа"... казва се "трябва".  "Ше видиме".... казва се "ще видим". Още в първия епизод ми направи впечатление, че е бясно село. А най- ми падна в очите, когато остави кученцата да умират, без да ги води до ветеринарна клиника, независимо дали на свои разноски, или на разноски на продукцията. Остави половината кученца да берат душа, па.. което оцелее.
Виж целия пост
# 2 133
Анкетата пак е двойна при мен 🙄🤔
Виж целия пост
# 2 134
Тоя Андрей “да се вземе” с Хепито и ще е завършена фермата му 😂
Виж целия пост
# 2 135
Продължава да е с бъг анкетата.
Виж целия пост
# 2 136
Да се намеси модератор с тази анкета!
Виж целия пост
# 2 137
Не е вярно за кучетата.
От 13 останаха 8,9, поне толкова някъде ги преброих единия път като бягаха зад Ванчето.

Другата роди малко, 4,5 май.

Не са 13, а общо са 21, от двете кучки.

А Андрей остави и овцете на открито да си ги вали дъждът, вместо да се построи навес и да са на сухо. Пълен кретен. Какво за него е животът на едно животно... Дреме му
Виж целия пост
# 2 138
Иван направо ме уби като каза, че видиш ли тоя сезон на Фермата бил най - успешен и то не само по рейтинг ми като цяло 🙈😂😂😂
Виж целия пост
# 2 139
Иван говори глупости: Тази Ферма била най - успешната.
Три месеца гледахме Биг Брадър.
Наблягаха на любовни истории и търсеха сеира.
Изгониха си читавите участници с тъпи и недомислени правила.
Виж целия пост
# 2 140
В началото на речта на Иван прасето и погачата бяха недокоснати, в края беше ядено от тях. Смяяятайте колко е говорил реално хахахах
Виж целия пост
# 2 141
Добре че е Ваня, за да влизат и топчетата в кадър, сега се видяха и поне 3 от кафевките също Simple Smile
Виж целия пост
# 2 142
Този Андрей говори като пълен селяндур. "Треа"... казва се "трябва".  "Ше видиме".... казва се "ще видим". Още в първия епизод ми направи впечатление, че е бясно село. А най- ми падна в очите, когато остави кученцата да умират, без да ги води до ветеринарна клиника, независимо дали на свои разноски, или на разноски на продукцията. Остави половината кученца да берат душа, па.. което оцелее.
Фермер е човека, какво очакваш И правилно според мен остави кученцата на естествен подбор - да оцелеят най-силните и здравите.
Виж целия пост
# 2 143
Да се намеси модератор с тази анкета!

Ами намесва се.
То както знаете само 24 ч. може да се редактира.
Има някакъв бъг в системата
Ще се изтрие анкетата и ще се пусне нова.
Няма проблеми и без това имаше само 20 гласували Simple Smile
Виж целия пост
# 2 144
Иван направо ме уби като каза, че видиш ли тоя сезон на Фермата бил най - успешен и то не само по рейтинг ми като цяло 🙈😂😂😂

Абсолютно на всеки сезон казват, че е най-добрият. Нали не се съмнявате, че догодина ще ви кажат, че Фермата 7 е най-успешният сезон!
По същия начин "Къртицата" беше НАЙ-МАЩАБНОТО риалити! Всичко е най-
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия