Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 54/

  • 28 830
  • 749
# 600
Всичките кандидатки едва ли не му се свалят... Еда като лъвица гледа

Ох няма ли да пуснат реклами... Трябва да ходя да приспивам децата

Добре., хубаво
Хубаво?
Сивито, и тя е хубава... ..И английският и е добър
Тук всички знаят английски... За всички ли каза че са хубави...
Коя ще е

Аз търся свестне, добър пиар... Ти да не ревнуваш
Аз ли, да ревнувам...Никога
Виж целия пост
# 601
Значи Балджа ще си я изберат и двамата....😂 да им е честита!
Виж целия пост
# 602
Търсим пиар. Ако ще ти е по-спокойно, ще наемем мъж. Ама всички кандидати са жени
Въх, Еда ще му натресе Балджа... Тя я избира
Еда  избира Балджа. Серкан казва - добре.
Виж целия пост
# 603
Бамби сама си вкара автогол ...
Виж целия пост
# 604
Този път стилистите са прекалили - и голи баджаци, и пъпче отвън! 😅

Еда ще убие кандидатките с поглед и сама се насади с Балджа. Избра я, защото изглеждаше зле на снимката от сивито, ама уви... 😅 Да ви кажа, мисля, че смях ще пада. Няма да има драма. Казах ви, че излишно се настройваме. Wink
Виж целия пост
# 605
Астроложката и Балджа.
предложението за работа, любовта с ъс С.Б...

Оставям ви за 15-20 минути
Виж целия пост
# 606
Обаче Балджа на снимката в CV-то съвсем друга Joy Тя затова я избра Еда Joy
Астроложката почна с предсказанията Joy Балджа щяла да получи още днес или утре предложение от фирма, занимаваща се с дизайн и архитектура, чакала я любов със С.Б. Телефонът звъни, астроложката литна. Joy
Виж целия пост
# 607
Кой каквото сам си направи, друг не може да му го причини🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ще стане страшно като почне да ревнува... защото тя сама я е избрала🤦‍♀️
Виж целия пост
# 608

... и вече новата ме дразни ....
Виж целия пост
# 609
оффф да имам на Еда късите панталонки 👻
Виж целия пост
# 610
господи...тайзи е направо кичова...
Виж целия пост
# 611
Еда май започна да съжалява за избора си
Виж целия пост
# 612
На мен ли само ми е забавно?? 🤣
Виж целия пост
# 613
Тази е леко психо и бая,бая маниак
Виж целия пост
# 614
Аз съм на 2-ра чаша розе и всичко ми е забавно .... Stuck Out Tongue Winking Eye
Тя и русичката не изглежда много нормална Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия