Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 54/

  • 28 830
  • 749
# 630
Малко тегав ми  идва епизода
Виж целия пост
# 631
Айдан хвана всички да и помагат с тактика как да спечели изборите
Трябвало да умебят една жена да гласува за ея, щото нейния 1 глас и води още  10... Еда ще убеждава тази жена по идея на Айдан и Серкан
Виж целия пост
# 632
Малко тегав ми  идва епизода
и на мен ми е нещо такова.....
надявам се с превода да се забърза 😉
Виж целия пост
# 633
Защо тегав? На мен ми е супер засега. Отново много балансиран и с добро темпо. Само искам да видя промяна в Еда и отношението й към Серкан. Това ми липсва за отличен 6. Wink

mi_si, няма ли инфо как се движим с рейта в сошъла и по принцип? 🤔
Виж целия пост
# 634
Оооо, глината...
Дойдохме да разгледаме ателието-Искам малко примяна в дома ми, по идея на Еда
Бях чела че сте се разделили
Знаете, не може да се вярва на медиите
Виж целия пост
# 635
Защо тегав? На мен ми е супер засега. Отново много балансиран и с добро темпо. Само искам да видя промяна в Еда и отношението й към Серкан. Това ми липсва за отличен 6. Wink

е сега ще позагреем малко .....
идват горещите сцени 👻
Виж целия пост
# 636
В Тотала в момента сме 3-ти Simple Smile Има още време да напреднем
Бро, в соц. сме първи, там въпросът е с колко ще сме пред втория Wink
Виж целия пост
# 637
Серкан не успя да убеди жеанта да гласува за майка му
Сега е ред на Еда.Тя ли няма да успее.Замайва жената

Еда убеди, тъя де принуди Серкан да опитат да поработят с глината
той ли няма да използва момента

Да работиш с глина било като да си представиш че докосваш любимият човек.Серкан много буквално го прие
Виж целия пост
# 638
Изгорях! 😅 #сценатасглината

Серкан се държи много на положение. Според мен той внимание на Балджа няма да обърне, дори и само за да подразни Еда. Това се казва мъж на място! Балджа обаче вече започна да хвърля погледи на Еда. Еда усети ли я - Балджа ще е вън. Но спокойно, тя ще е за малко. Бабата като дойде, Балджа ще е вън. Wink
Виж целия пост
# 639

Направо лъхаше на секс от тази сцена , много хубава, очаквах да е пак 2 секунди Joy
Виж целия пост
# 640
Ох, това си беше горещо... И признавам си добре се получи с тези панталонки, голите баджаци на Еда обгърнати от Серкан  Stuck Out Tongue Winking Eye Heart Eyes
Виж целия пост
# 641

Направо лъхаше на секс от тази сцена , много хубава, очаквах да е пак 2 секунди Joy
Малко по-горещо и от секс
Виж целия пост
# 642
Честно да ви кажа Бамби има нужда от малък урок, нещо "хвърчи" и се е взела много на сериозно Wink ...


Виж целия пост
# 643
О, според еда новата била "безопасна"
Скоро ще съжалява за тези думи. Ама да види...
Виж целия пост
# 644
кратичка ми беше 😍още искам....

Айфер с бритон....по ми харесваше предната й визия!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия