Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 908
  • 1 733
# 180
Биг Брадър 3 - Грехота е да си толкова тъп!
Виж целия пост
# 181
Коя е твоята градска, че се занимавам с други работи и хвърлям по едно очо от време на време.
Бургаската мацка Wink Ама това " Въй,въй,въй" голям удар за наше село Simple Smile
 [/quote]
Виж целия пост
# 182
Мацки, къв е тоя телефон за 4200 ЕврА ве? Thinking

Ами 420 пъти са я ... по 100 евро на сеанс, но вместо пари са и дали един телефон = 4200 евро  Mr. Green
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 183
В тоя Брадър яко ще се м'ечи Twisted Evil
Виж целия пост
# 184
Любопитно ми е, няма ли да вкарат поне един с изградена ценностна система, така за шаренийка, за интрига ако щещ. Някой моралист?
да избяга , човека с ужасени крясъци и да се лекува доживот  Shocked въй, въй ...
Виж целия пост
# 185
Е как ще е в 8 месец и ще ражда ноември Crazy
Виж целия пост
# 186
Коя от всичките лейки е от Бургас бе, мацки  Joy
Виж целия пост
# 187
някакъв гаф се заформя, чух те ли този с групатаБоян ли беше,като влезе бременната и й каза"здрасти пак"....
Виж целия пост
# 188
Жената на Мариян Simple Smile
Виж целия пост
# 189
Бременната е най-нормалната жена. Всички останали са от елита на бг простотията   Thinking           
а бах маа му... кой влиза сега  Twisted Evil
Виж целия пост
# 190
Мариола май Simple Smile
Виж целия пост
# 191
Вече ми стана интересно Shocked. Обаче мойта градска е веднъж Mr. Green Въх, въх, въх ooooh!

Коя е твоята градска, че се занимавам с други работи и хвърлям по едно очо от време на време.

Онази изтрещяната- Мариола.
Вече ми стана интересно Shocked. Обаче мойта градска е веднъж Mr. Green Въх, въх, въх ooooh!

Ама не казва ли "въй, въй"  Laughing
Шеметка...

Ааааа, зависи от кой квартал е Laughing Аз съм израстнала в "Изгрев" там сме на "въх". А тя е сигурно от "Меден Рудник" Wink.
Виж целия пост
# 192
Ей сега стана интересно - майката на детето на Мариан от ББ2  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 193
Само на мен ли ми се струва, че са се виждали и преди......?
Виж целия пост
# 194
Ааааа, пребиха рибата с тази Ева... Плевен! Плевен!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия