Hustagil® сироп и балсам – при първи признаци на настинка или вирусна инфекция

  • 14 947
  • 400
# 375
Да, повече се притеснявам.
Виж целия пост
# 376
Да, разбира се, че се притеснявам повече. Спазвам стриктно мерките и през почивните дни си стоя повече вкъщи.
Виж целия пост
# 377
Да, но спазвам препоръките за дистанция, дезинфекция и дисциплина.
Виж целия пост
# 378
Много по стресиращо е тази зима, вземам доста сериозни мерки.
Виж целия пост
# 379
Отивам до аптеката и си купувам нещо ефективно, правя си чайове, иначе не обичам.
Виж целия пост
# 380
Да, но се стремим да спазваме всички мерки и се надяваме да се опазим!
Виж целия пост
# 381
Не, не мисля, че има причина повече да се притеснявам.
И тази , като всяка предходна зима си взимам за имунитета разни добавки като клеева тинктура  и пчелен прашец.
Имунитета всъщност е ключът към "лечението" на вирусните инфекции и е много важно да няма стрес, който допълително да понижава имунитета.
Виж целия пост
# 382
Не, но спазвам изискванията и разпоредбите. Надявам се, ако все пак се разболея, да протече в лека форма.
Виж целия пост
# 383
Да, притеснявам се. В работата ми има болни, които са под карантина. Работя в производство, контактувам с много хора и ,въпреки че спазваме мерките за сигурност, се страхувам.
Виж целия пост
# 384
Да, притеснявм се от грипните простуди.
Виж целия пост
# 385
Честно казано да. Стараем се да се пазим повече, като пазим социална дистанция и сме ограничили излизанията максимално.
Виж целия пост
# 386
Чай с мед, лимон и джинджифил и пластири за смучене
Виж целия пост
# 387
Хустагил на Евофарма представлява лекарствен продукт на растителна основа за симптоматично лечение при остри възпаления на горните дихателни пътища, придружени със суха дразнеща кашлица и пресипналост на гласа.
Хустагил е лекарствен продукт без лекарско предписание и може да бъде намерен в аптеките, както и в онлайн магазини на аптеки.

Моля, консултирайте се с Вашия лекар или фармацевт, ако добиете впечатлението, че действието на Хустагил сироп за кашлица от мащерка е твърде слабо или твърде силно.

Виж целия пост
# 388
Да притеснявам се .Не се срещаме с никой излизаме семейно на разходки .Пием сироп от черен бъз.
Виж целия пост
# 389
Да, малко повече отколкото друга година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия