Много скоро коледни песнички ще пеем и ДЕКЕМВРИйче ще люлеем ! {тема 12/2020}

  • 29 050
  • 786
# 735
Здравейте, включвам се набързо само да ви споделя за един чай за кърмачки, който, мисля че има доста добър ефект. Купих от го актеката за около 5лв.
Пробвах доста различни видове и от доста скъпите, но според мен този има най-голям ефект.
Виж целия пост
# 736
Честити да са новите бебки - Радост и Айви Heart Heart

На очакващите момичета, леко и безпроблемно раждане Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 737
Ава, честита бебка. Two Hearts
Да бъде здрава и щастлива... И с такава мама-фотограф да се готви за приказна фотосесия скоро. Tada

Дженна, аз се повтарям, ама пак ще препоръчам с две ръце гащичките на Jessa. Продават се в ДМ.
Допреди няколко дни и вкъщи бях с тях.
Супер удобни. Hands V
Виж целия пост
# 738
Честито бебе Айви, да е много здрава и щастлива.
Както се очакваше моя "любим" свекър не бил разбрал,  че няма да готвя за Бъдни вечер, никой не го предупредил. За сметка че миналата година като исках да готвя и да направя празника хубав, той купи и питка и баница , и боба го свари 2 дни преди това. Ей няма оправия, не познавам толкова егоистичен и самовлюбен човек, жалко че не осъзнава , че когато ние се изнесем няма да го потърси никой.
Четох  Коледна песен и си правя равносметки 😀😀.
Усещам си корема като балон, супер болезнен и напрегнат. Чакам момента на пукането.
Виж целия пост
# 739
Ава, честито бебче! Да расте здраво,щастливо,обичано и усмихнато! 💖🍀💐
Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 740
Честити да са бебе Айви и бебе Радост. Нека да са много здрави, щастливи и послушни. На мамите пожелавам бързо възстановяване. 🎊🍼🎈🍀
Розичка, успех и леко ряждане. 🍀
 Изгубен, Левокса бяха предписали на ММ и баба ми заради ковида, за да не се усложнят и да не получат пневмония, тъй че според мен щом нямаш кашлица и температура е даже по-добре, че не си го пила.
На мен в понеделник и ПСР ми се оказа отрицателен, та във вторник си взехме бебка. Първоначално с мъжа ми бяхме в лек шок, забравихме всичко прочетено и слушано на лекции, нямаме и помощници, но вече всичко е под контрол. Много ми е мило когато малката се гушне в мен, ММ и той се разтапя, дори малко ме ядосва, че само ми я взима и иска всичко той да прави и той да я гушка. Нямам търпение да спра тъпите лекарства, които пия заради ковид пневмонията и да пробваме да се кърмим. Днес ни посети педиатърката и каза да даваме пробиотик на Далия, а в комбинация може и капки за колики, но когато положението се влоши. Купихме си капки Абоколикен. Приятелка ми ги похвали много.
Виж целия пост
# 741
Момичета, имам капки кръв от 2 часа въпреки че нямам тапа и съм с 3 см разкритие. За притеснение ли е? От майчин дом не ми вдигат и не ми се разкарва пак през 2 дни...
Виж целия пост
# 742
На Коледа стават чудеса - бебчо заспа сам в леглото си, без да го кърмя. Joy Stuck Out Tongue Winking Eye Satisfied
Честити бебчета Радост и Айви. Да са здрави и много щастливи!
Uffie, супер, че сте си вече вкъщи заедно!
За рязането на ноктите - на мен неонатологът ми каза - като навърши месец. Още не съм ги рязала, но му купих дрешки с обръщащо се ръкавче и така хем не се дере, хем са му на топло ръчичките.
За тренировките - АГ-то на контролния преглед ми каза да изчакам още месец с интензивните и с тичане и скачане. Сега можело само леки упражнения. Каза ми да отида на преглед на 3-я месец пак. На мен лохиите ми свършиха още на 20-я ден, но се видя, че има малко задържана кръв и е добре да вървя повече.
Ще правя питка днес и ще чакаме дядо Коледа в 24:00 часа довечера. Simple Smile
Хубав ден!
Виж целия пост
# 743
Изпробвана рецепта за  питка....става страхотна. Аз я правя без поръската....

https://www.zajenata.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D … 0-news106407.html

Честито бебче Ава! Здраве и щастие!

Ани 45, и вашата не е лесна......не му обръщай внимание..
Нашата баба си готви отделно отдавна....сега си е купила готови сарми.  А аз вчера ги направих нашите. Днес само един боб, пълнени чушки, и питката довечера.

Хубави празници  момичета!
Виж целия пост
# 744
По-рано


А сега:

Какво да правя
Виж целия пост
# 745
Форевър,нищо не разбрах от приложението,но да кажа при мен как беше може да ти е ориентир..
2 ден в болницата имах контракции на 10 минути 6/7 часа..На следващия ден бяха 5-6-7минути пак много часове..
И на четвърти ден бяха 4 минути от 19:00 до вечерта в 02:00 когато ми се спукаха водите..
Виж целия пост
# 746
Forever, и аз нищо не разбрах от приложението, но ако имаш болезнени, регулярни и чести контракции, които не спират от час - два- три, изкъпи се, вземи багажа и иди да те видят в болницата. Стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 747
Нямам разкритие но имам чести , неболезнени контракции,  ще ходя по-късно  пак на тонове, може и да ме оставят под наблюдение.
Виж целия пост
# 748
Мама Габи да се похвали - родихме! След неистови мъки 5 часа, пукнати води и зверски контракции, минахме към спешно секцио заради зелени води и много високо предлежание. Кристиян се роди 3.800 почти, голям глас и голяма коса😄 сега почиваме в реанимация. Подробен разказ засега не мога да дам, твърде неадекватна съм още...
Виж целия пост
# 749
Мама Габи да се похвали - родихме! След неистови мъки 5 часа, пукнати води и зверски контракции, минахме към спешно секцио заради зелени води и много високо предлежание. Кристиян се роди 3.800 почти, голям глас и голяма коса😄 сега почиваме в реанимация. Подробен разказ засега не мога да дам, твърде неадекватна съм още...
Честито, Габи! Важен е крайния резултат 💙
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия