👢Нови придобивки в гардероба - 60

  • 115 910
  • 744
# 600
Здравейте. Извинявам се че така нахлувам в темата,но до сега не съм поръчвала от Абаут ю. Интересува ме дали поръчката има преглед и тест. В сайта не намирам информация. Моля тези от Вас,които са поръчвали да споделят как стоят нещата. Simple Smile
Виж целия пост
# 601
Пратките от About you имат само преглед. Без тест. Като Fashion days.
Виж целия пост
# 602
Напоследък направих много мащабен шопинг. Няколко чифта боти на ток, рокли, доста бельо, пуловери и една разкошна финно плисирана пола на Дона Консепт. За съжаление няма ден в който да не поръчвам нещо и ме е страх от себе си. Ако мога ще снимам по-интересните неща.
Виж целия пост
# 603
Hallhuber Много дълго чаках да е наличен XS и днес эа щастие успях да се докопам до раэмера. Много ми харесват такъв тип блуэи, эа лятото и пролетта таэи ще е перфектна.
Виж целия пост
# 604
Страдивариус - много удобни обувки.


Чанта естествена кожа от Зара за тези чехълки.

Виж целия пост
# 605
Тениска, с която много се гордея! Simple Smile ^^

Виж целия пост
# 606
Виж целия пост
# 607
Чантата ❤ От Fashion days/Aldo
Взех две грейки, и от двата цвята, Zara, уголемени са, нося М, а взех XS

Очаквам тези сникърси Lasocki
Виж целия пост
# 608
Stefina, страхотни попадения, всичките са все едно моята кошница си гледам 😍 Първите обувките и мрежестите а'ла Ботега Венета даже много повече ми харесват от първообраза!
Оранжевите Зара чехълчета много ги исках, ама нямаше номера. 🙃
Виж целия пост
# 609
Stefina, страхотни попадения, всичките са все едно моята кошница си гледам 😍 Първите обувките и мрежестите а'ла Ботега Венета даже много повече ми харесват от първообраза!
Оранжевите Зара чехълчета много ги исках, ама нямаше номера. 🙃
Благодаря, много си мила. С теб и Dewi D имаме много сходен вкус. 🤗
Виж целия пост
# 610
Виж целия пост
# 611
Взех две грейки, и от двата цвята, Zara, уголемени са, нося М, а взех XS


И зелената ли си взе? И аз им се чудя. Дали е възможно да направиш реална снимка, ще съм благодарна!
Виж целия пост
# 612
От мен скромно от Теранова. За пръв път поръчвам, четох лоши отзиви за качество. Но за тези пари и да не ми харесат не губя кой знае какво.




Виж целия пост
# 613
Тениска, с която много се гордея! Simple Smile ^^


От къде е mandalorian-ската тениска Simple Smile
Виж целия пост
# 614
Направиха ми проект от drinkozavar. т.е. няма я като готова щампа в сайта, но им показах какво исках , изпратих снимка и проведохме кратък разговор с човек от дизайн екипа по мейл, след което той ми прикачи готовия проект /пак на мейла/ и след като го одобрих , ми я изпратиха. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия