Обичат ли жените френската любов?

  • 118 129
  • 296
# 90
как да не обичаме френската любов и двамата след като ни доставя голямо удоволствие. Hug



  bouquet това е синхрон , като при нассссссссс. bowuu

Особено ако свършите едновременно...... Hug....ама това си е за майстори Wink Sunglasses
Виж целия пост
# 91
И ако прилагат тактиката на латинската азбука.
Виж целия пост
# 92
И ако прилагат тактиката на латинската азбука.
К'ва е тази тактика..Поясни на аматьорите,моля!
Виж целия пост
# 93
И ако прилагат тактиката на латинската азбука.
К'ва е тази тактика..Поясни на аматьорите,моля!

Сопранов, може ли да излагаш фамилията по този начин. Сега ще ти обясня кво е тва преди да са ни опозорили все пак.

Тактиката на латинската азбука е следната: езикът движи все едно изписва думички на латински...ето да видиш -

Фаза 1) My name is joro01 - след това движение пичето вече не може да избяга защото е твърде късно и можеш да не я държиш толкова здраво

Фаза 2) I am a big patriot and a notorious womanizer - след като направиш тези движения с езика си пиченцето ще те моли да не спираш и то не само на латински ами и на някакви забравени езици от времената на маите

Фаза 3) Mercedes Benz, Mercedes Benz, Mercedes Benz, S 600, S 600, S 600 - Гарантиран оргазъм все пак, а?

Хубаво е да хапнеш едно кило дюли за допълнителна грапавина на езика. Тогава можеш да минеш и на кирилица. Защо? Защото си патриот, а и защото кирилицата е третия официален език на евросъюза все пак, а?
Виж целия пост
# 94


Сопранов, може ли да излагаш фамилията по този начин. Сега ще ти обясня кво е тва преди да са ни опозорили все пак.

Тактиката на латинската азбука е следната: езикът движи все едно изписва думички на латински...ето да видиш -

Фаза 1) My name is joro01 - след това движение пичето вече не може да избяга защото е твърде късно и можеш да не я държиш толкова здраво

Фаза 2) I am a big patriot and a notorious womanizer - след като направиш тези движения с езика си пиченцето ще те моли да не спираш и то не само на латински ами и на някакви забравени езици от времената на маите

Фаза 3) Mercedes Benz, Mercedes Benz, Mercedes Benz, S 600, S 600, S 600 - Гарантиран оргазъм все пак, а?

Хубаво е да хапнеш едно кило дюли за допълнителна грапавина на езика. Тогава можеш да минеш и на кирилица. Защо? Защото си патриот, а и защото кирилицата е третия официален език на евросъюза все пак, а?

 Joy hahaha JoyЛатински,френски,арамейски,фърси........няма значение ,важното е поне в това отношение да
"говорите" повече от нас Laughing Wink
Виж целия пост
# 95
Joy Joy Joy smile3544
coolcool
Виж целия пост
# 96
И ако прилагат тактиката на латинската азбука.

 Thinking Аз се сещам само за тактиката на арабските цифри - т. нар. поза 69... Twisted Evil
Виж целия пост
# 97
Ами и двамата обичаме,какво да направя като ни харесва Embarassed
Виж целия пост
# 98
Обичат, обичат Peace
Виж целия пост
# 99
Рядко се случва да я пропуснем по време на секс  Blush
Виж целия пост
# 100
Задължително и не пропускаме . . . почти винаги и дпупосочно движение. . .
Виж целия пост
# 101
Гласувах за опция първа, макар че съм по- срамежливата и не мога да се отпусна.... Embarassed
Виж целия пост
# 102
Аз обичам и според мен 99% от мъжете обожават да го правят и ги възбужда много. Винаги напират да го правят - добре, че не съм от сдухливите, които не дават. Simple Smile
Виж целия пост
# 103
направо полудявам като ми дръпне един монолог на френски ,а това че Embarassed полудява ме кара аз също да откачам   - е как да не обичаме френската любов и двамата след като ни доставя голямо удоволствие.  Не правете война - говорете си на френски дами и господа 
Виж целия пост
# 104
Обичам да правя и да ми правят френска любов. Страхотно изживяване е и в двата варианта. Измежду двата вида оргазъм предпочитам......и двата. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия