Домакини 73/ Коледно-новогодишна и оптимистична

  • 58 255
  • 741
# 75
Добро утро и от мен. Благодаря за кафето.
Виж целия пост
# 76
Добро утро!
Мнооого благодаря!
Чакаме големия аквариум.....
Виж целия пост
# 77
Добро утро!
Мерси за кафето, добре, че Джейми е сложила. Аз се успах, сега ставам, една приятелка ме събуди по телефона.
Виж целия пост
# 78
Джей с този сняг , така ми се иска да има и тук.Вчера си пуснах камерите и гледах как вали.
А снощи не можах да спя,та си поспах и аз до към 9 ч.Кафето изпито,времето е супер за разходки вън и ще мисля какво да готвя.
Виж целия пост
# 79
Добро утро!
Някой да сервира кафе, от мен сладичкото:
Виж целия пост
# 80
Вале- следвам те! Simple Smile
Давайте кафето! Моля!
Виж целия пост
# 81


Добро утро!!!!!!!
Пия кафе, правя списък...... след напълване на фризера, днес ще ходя да напазарувам трайните неща за до към средата на януари, така че да ми остане за седмичен пазар само плодове и зеленчуци.
Усмихнат ден ви желая!
Виж целия пост
# 82
Лейди, мерси за кафето, много добре изглежда.
След малко и аз тръгвам с кучето за храна за животните. После ще чакам коридора, че да платя сметка и понапазарувам. Днес чакам и ММ от командировка.
Виж целия пост
# 83
Храната за животните хич и не я мисля - за куче, риби, диви птици и катерици пристига пред вратата веднъж на 2 месеца с общо тегло 40кг. Smiley само дето този месец имах седмично закъснение заради проклетия вирус и заключвания, но пък дойде преди предната да е свършила.
Абсолютно всички сметки от край време се плащат онлайн.
Остана разходката на кучето, ама то вече горкото си се саморазхожда в градината.... Вчера направих опит да го разходя общо 2км... едва се прибра и го натъпках с болкоуспокояващи.... още спи и проскимтява... хич не е добре със задните крака и май му идва времето......
Вече нямам и задължение да водя-прибирам Кратун от училище..... Правя си самостоятелни сутрешни разходки като всички баби у наше село......
Виж целия пост
# 84
Много ВИ обичам нали знаете. Ето една сложила закуска, друга кафе, а трета напомня за сметките. Ако някой напомня да си пия магнезия всеки ден ще е супер.
Тази сутрин станах в 6 и едва сега проверих и последната домашна, от тези които са ми предали. ..
Изкарах 3 часа и след малко  ще имам още толкова.
Сетките ги плащам през месец в пощата защото ВиК няма онлайн. Та заради тях се разкарвам плащам им две сметки накуп, ако искат да е всеки месец да си обновят системите.
p.p.напомняйте ми и очила да слагам за да не пиша гупости.....
Виж целия пост
# 85
Вале изкушаваш,аз ще пробвам да направя меденки.Намерих си една лесна рецепта,та да пробвам.
Сметките утре са,вчера малко напазарих,взех си гоблените за тази година и сега зашивам една играчка.
Очилата слагам като излизам,взех да виждам и без тях за далече,ама за близко често ги слагам пък хахах.Днес е студено и мъгливо,та ще стоя вътре.Трябва да си полея китките,ама все като реша да го правя спира водата хаха.
Виж целия пост
# 86
Привет!
Днес станах в по-нормално време, видях, че има кафе и закуска и хукнах по задачи.
И ние правихме бисквити миналата седмица, но няма помен от тях, може да направя още една доза или меденки
Пак трябва да хуквам, добре, че нямам да готвя за днес
Виж целия пост
# 87
Привет, момичета!
Аз пък днес имах 3 задачи. Да отида до центъра, за да платя членския внос в Зъболекарския съюз, да отида до кварталния Еконт за пратки и после да изпратя колет с коледни подаръци за внучките, щерката и зетко.
Ченето ми се откачи, като разбрах, че с Еконт цената е 217 лв, за една кутия около 3 кг.
Когато имате проблем, споделете го. Все от някъде ще изскочи помощ.
Така и направих. В бабешката тема имаме едно момиче, дето много знае и скоростно ми даде идея. Изпратих колетчето за скромната сума от 29,90 чрез Спиди. Обещаха, че ще го доставят до 23.декември.
Още никакви сладки не съм правила, нито корите за Добуш тортата. Време е да започвам.
Виж целия пост
# 88
Добро утро!

Джейми, да си пиеш магнезия
Писе, после ще ти пратя снимки отатък, да ми кажеш една орхидея дали пуска нов цветонос или е корен, който просто отива на горе
Ставам да готвя, че Шефа е дал поръчка
Хубав ден на всички Hug
Виж целия пост
# 89
Пу, първа на кафето!
Ма ко, дай да видя снимката на орхито и после ще сравним отговора с този на Писето, че да си направя изводи дали разбирам нещо по този въпрос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия