Пазаруване от Amazon - тема №93

  • 69 863
  • 754
# 720
Спунк, вчера и аз се чудех на тази марка НВ за чанти...

Аз напазарувах разни обувки за мен, мама и момичетата.
С двете девойки от една година носим еднакъв размер, та е лесно - взимам няколко и си ги разпределяме Smiley

Пуснах тези, но явно са били последни бройки на приемлива цена
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07H9RJXJD/ref=ppx_yo_dt_b … ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07C4XTXV2/ref=ppx_yo_dt_b … ie=UTF8&psc=1
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07VRFN66Z/ref=ppx_yo_dt_b … ie=UTF8&psc=1
Виж целия пост
# 721
Чехли Pieces 39 номер 11.60 Е https://www.amazon.de/dp/B084GP6JZ4/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_FFSY990 … ng=UTF8&psc=1
Аз ги поръчах на 14 евро, чувствам се прецакана. 😄

Сандали S.Oliver 39, 13 E https://www.amazon.de/dp/B07VNLNFYG/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_XWZCNZ4 … 078KZ9PDB1W?psc=1
Виж целия пост
# 722
Мария, 39 ли носиш? За чехлите? Simple Smile
Виж целия пост
# 723
Да, Мистик. Бях 38 - 38.5, но след бременността минах твърдо на 39.
Голяма част от старите ми обувки не ми стават. 😔
Виж целия пост
# 724
Шантал, разсмя ме списък ти.
Нищо не пазарувам. Нямам никакво желание да ровя и с това седене вкъщи нищо не ни трябва. Да не говорим, че за сега английският го пропускам, а пазарувах основно от него. Един радиочасовник и крушки Филипс купих от немския. Не си заслужава да се споменава.
Виж целия пост
# 725
Здравейте, от Amazon.com в щатите има ли пазаруващи? Някой може ли да ми потвърди дали ако си платя съм тях таксите нещата ми ще пристигнат в пощата и няма да плащам друго? Правих, струвах и крайната цена ми изглежда същата като с превозвач.
Виж целия пост
# 726
Спунк, Joy ама така, де, обаче наистина не излиза нищо изгодно напоследък. Дебнех и гледах преди празниците, сега основно парфюми купувам Blush

Змейковица, Тоци-то от линка с колко висока подметка са? Можеш ли да измериш? Ако може и снимка на ЛС, благодаря Hug
Виж целия пост
# 727
Здравейте, от Amazon.com в щатите има ли пазаруващи? Някой може ли да ми потвърди дали ако си платя съм тях таксите нещата ми ще пристигнат в пощата и няма да плащам друго? Правих, струвах и крайната цена ми изглежда същата като с превозвач.

С куриер дойдоха при мен. Нищо друго не съм плащала, след като Амазон си беше начислил предварително таксите.
Виж целия пост
# 728
С куриер дойдоха при мен. Нищо друго не съм плащала, след като Амазон си беше начислил предварително таксите.
Благодаря Heart Дано мине безпроблемно всичко.
Виж целия пост
# 729
Здравейте,
Да ви споделя една прекрасна чантичка на Desigual с два вида начин на носене-през рамо и през кръста.
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0843S9JSN/ref=ppx_yo_dt_b … ie=UTF8&psc=1

И да попитам дали някой знае приложение през,което мога да проверя движението на цената на даден продукт в Амазон.Мисля,че преди време бях срещала някъде,че има такова.Харесала съм си един air fryer и да знам дали да чакам намаление на цената.
Виж целия пост
# 730
Спунк, Joy ама така, де, обаче наистина не излиза нищо изгодно напоследък. Дебнех и гледах преди празниците, сега основно парфюми купувам Blush

Змейковица, Тоци-то от линка с колко висока подметка са? Можеш ли да измериш? Ако може и снимка на ЛС, благодаря Hug

Вчера ги поръчах, ще пиша като дойдат. За майка ми ги поръчах - би трябвало да са около 3 см.
https://www.amazon.de/gp/product/B00FZZODMG/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1

И ето тези малко шантави ботушки си хареса мама - сега са малко по-евтини от вчера, когато ги пуснах
Виж целия пост
# 731
didivas, camelcamelcamel е сайта за съответния амазон. Може би има и други, аз ползвам този.

За американския амазон- ако всичко е предплатено, няма проблем.
Виж целия пост
# 732
И да попитам дали някой знае приложение през,което мога да проверя движението на цената на даден продукт в Амазон....
Привет Simple Smile
Използвам разширение на браузъра: Keepa - Amazon Price Tracker
Доста удобно е. Графика с цените излиза под всеки разглеждан артикул.
Виж целия пост
# 733
Чанта Desigual на много добра цена, 22 евро

https://www.amazon.es/gp/product/B083YGSB3Z/ref=ox_sc_act_title_ … PFBWXBL&psc=1
Виж целия пост
# 734
Е Тарталета, тя на нормална цена е 24 Е....2 евра егати далаверата Wink
От Щатите с предплатени такси, с поръчка до Германия и от там до БГ. за  20дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия